חוקר פרטי באשקלון

מחפשים חוקר פרטי באשקלון? רוצים להיות בטוחים כי אתם בוחרים איש מקצוע מומחה אשר יבצע את עבודות החקירה בצורה הטובה ביותר עבורכם ויאפשר לכם לקבל את התשובות אותן אתם מחפשים באופן מדויק ומהיר? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

משרד עוז סער חקירות מציע לכם מגוון רחב של עבודות חקירה מקצועיות ואיכותיות. המשרד, אשר פעיל עוד משנת 1999, מופעל על ידי צוות מקצועי וחוקרים מנוסים בתחום ומאפשר לכם לקבל גג אחד עבור מגוון רחב של חקירות פרטיות שונות אשר מבוצעות בצורה מותאמת אישית ותוך שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים וחדישים אשר יאפשרו גילוי מדויק של האמת לאמיתה.

מתחזים

חוקר פרטי באשקלון – חשיפת בגידות

חקירות אישיות הינן חקירות אשר מבוצעות במקרים אישיים כמו בגידות, התחזויות על רקע רומנטי, חקירות בני זוג לפני חתונה או בתהליך גירושין ועוד. חקירות אישיות הן חקירות רגישות מאוד. בהרבה מאוד מהמקרים הללו האדם הנחקר לא יודע כלל כי הוא מושא לחקירה, ואם התוצאות של החקירה יגלו כי הוא לא מבצע את המעשה בו חושדים בו, אך הוא יגלה אודות החקירה המתנהלת והמזמין שלה, עלול להיווצר קרע חמור ביחסים האישיים בין השניים.

לכן, חקירות אישיות חייבות להתבצע על ידי חוקרים מנוסים ומקצועיים מאוד אשר ידעו להתנהל בצורה רגישה ובאחריות ויובילו לגילוי האמת באופן מקצועי ונכון.

חקירות כלכליות באשקלון

חקירות כלכליות הינן חקירות אשר מאפשרות לכם לקבל מידע כלכלי על כל גורם שתרצו, בין אם מדובר בחקירה של גורם אישי כמו בני זוג עתידיים, חייבים המנסים להתחמק או גורמים מקצועיים כמו שותפים עסקיים, חקירה של חברות לפני רכישה או מיזוג, או כל מידע אחר.

חקירות איתור

חקירות איתור יכולות להיות לצורך איתור נעדרים בחו"ל או בארץ מכל מיני סיבות, בין אם מדובר באנשים אשר מתחברים ונחשבים נעדרים מתוך רצון חופשי שלהם (כמו למשל, חייבים אשר מנסים להתחמק ולברוח מתשלום החוב) או נעדרים אשר נעלמו פתאום ולא ידועים עקבותיהם. ישנם מקרים בהם למשטרה אין די כוח אדם עבור עבודות האיתור, או שמדובר באנשים שיצאו לחו"ל ללא ביטוח וכאן המקום להפעיל משרד חקירות פרטי שיסייע באיתור שלהם. בין השירותים הבולטים בתחום הם:

  1. איתור מקום העבודה של אדם
  2. איתור חייבם בארץ ובחו"ל
  3. איתור נכסים רשמיים ולא רשמיים
  4. איתור מתחזים
  5. איתור מטרידים
  6. איתור קיומם של צוואות וירושות
  7. איתור כספים וחשבונות בנק בארץ ובחו"ל

חקירות גניבה או הונאה

עוד סוג של חקירות בו מתמחה המשרד שלנו הינו חקירות גניבה או הונאה. בעלי עסקים אשר חשים כי מתבצעת הונאה בעסק או שגנבו ממנו, יכולים לפנות אלינו על מנת שנבצע חקירה חשאית שתמצא את המועלים או הגנבים ותאפשר להגיע עם הוכחות אל בית המשפט.