סוגי איתורים במשרד חקירות

מחפשים מישהו? לקחו לכם משהו ששיך לכם? זה בדיוק הזמן לקבן את כל התשובות.

במשרד "עוז סער חקירות" אנו מציעים מגוון רחב של שירותי חקירות המיועדות לאיתור של אנשים או מידע בארץ ובעולם. כלל החקירות מבוצעות על ידי חוקרים מנוסים מאוד ותוך שימוש באמצעי חקירה מתקדמים וייחודיים על מנת לאתר את המידע הנכון כמה שיותר מהר.

איתור אנשים

איתור נכסים מכל סוג

חקירה לשם איתור נכסים הינה חקירה מורכבת מאוד אשר המטרה שלה היא לאתר נכסים של אדם שמנסה להסתיר אותם. לרוב מבוצעות חקירות כאלו במקרים של גירושין בהם צד אחד מנסה להסתיר חלק מהנכסים שלו על מנת שלא יצטרך לחלוק אותם עם הצד השני, או במקרים של חייבים אשר מנסים להסתיר נכסים על מנת להיפטר מחובות שלהם ולקבל הפטרים מבית המשפט.

עבודות החקירה שלנו יכולות לאתר מגוון רחב של נכסי נדל"ן, איתור של חשבונות בנק וכספים מוסתרים, תכשיטים יוקרתיים או רכוש בעל ערך ואפילו מקורות הכנסה אחרים אשר לא נחשפו כחוק.

קרא עוד בנושא איתור נכסים

איתור חשבונות בנק וכספים סודיים

איתור חייבים, גם אם ירדו למחתרת

לא מעט אנשים אשר חייבים לאחרים כספים מעדיפים פשוט להיעלם וסבורים כי בצורה הזו יוכלו להתחמק מהתשלום של החוב. אם אתם נמצאים במצב כזה בו אדם שחייב לכם כסף נעלם, ואתם חושבים כי כבר לא תראו את הכספים שלכם לעולם, לא בטוח שזה נכון. צוות החוקרים המנוסים והמקצועיים שלנו ישמח לבצע עבורכם עבודת חקירה מאומצת ויסודי אשר תוכל לאתר את החייב גם אם הוא ברח לחו"ל ולאפשר לכם להגיש הוכחות על מקום הימצאו לבית המשפט על מנת לגבות את החוב שלכם.

קרא עוד על איתור חייבים

איתור כתובת

מחפשים אדם שחייב לכם כסף ונעלם? השאיר צ'ק ללא כיסוי? בעל אשר נעלם ואישתו נותרה עגונה? בכל מקרה בו אתם זקוקים לעבודה של איתור כתובת, אנחנו המקום עבורכם. לא משנה באיזה מקרה מדובר, אנו נוכל לסייע לכם לאתר את הכתובת של האדם על פי החוק כך שתוכלו להעביר את הכתובת כולל כל הראיות לכך שזהו מיקומו של האדם ואת זאת תוכלו להעביר אל גורמי החוק המתאימים.

קרא עוד על איתור כתובת

איתור מטרידים

לצערנו בשנים האחרונות לא מעט אנשים סובלים מהטרדות, ובמיוחד דרך האינטרנט והרשתות החברתיות. מספיק להקים פרופיל פיקטיבי באחת מהרשתות החברתיות בכדי להטריד אחרים, לשלוח הודעות מטרידות או להפיץ מידע שקרי ומביך. במקרים כאלו, החוקרים שלנו מבצעים עבודות איתור מטרידים מקצועיות אשר המטרה שלהן היא למצוא את האדם העומד מאחורי הפרופילים הפיקטיביים הללו ואת הדמות המטרידה וכאשר יש בידיכם את המידע הנכון תוכלו לפעול על מנת למצות עם המטריד את הדין.

קרא עוד על איתור מטרידים

איתור אנשים

איתור אנשים יכול להיות נדרש במגוון רחב מאוד של מקרים כמו:

  • בעלי חוב אשר מנסים להתחמק מתשלום החוב (ראו מעלה "איתור חייבים")
  • איתור אנשים בעלי זכאות לקבלת ירושה
  • איתור של אנשים אשר נדרשים לחקירה, בין אם חקירה פרטית ובין אם חקירה של גורמי החוק השונים.
  • איתור של קרובי משפחה נעדרים, כולל בני נוער שחמקו ממסגרות פנימיה או ברחו מהבית וכד'.
  • איתור של נעדרים במהלך שהות במדינות מחוץ לישראל.
  • איתור ילדים מאומצים

במקרים כאלו, ועוד מקרים דומים רבים, שירותי החקירות שלנו מצליחים לאתר את האנשים הללו בצורה הטובה ביותר. חשוב להבין כי גם אם המשטרה מעורבת בכך, כוח האדם והמשאבים שלה הינם מוגבלים ולכן התוצאות יכולות להיות הרבה יותר טובות ומהירות בשירות חקירות פרטי.

קרא עוד על איתור אנשים

איתור למטרות צוואה וירושה

לעיתים אדם נפטר והוא לא משאיר אחריו צוואה, מה שמחייב לאתר את כל היורשים החוקיים על מנת לחתום על צו הירושה או לבצע חלוקה מסודרת. בנוסף, לאחר פטירתו של אדם פעמים רבות מתגלים נכסים שאיש לא ידע עליהם, ולכן חשוב מאוד לבצע איתור של כל הכספים והנכסים שלו על מנת שלא יוחלטו בסופו של דבר.

קרא עוד על איתור צוואות וירושות