חוקר פרטי עוז סער כתובתינו: רחוב אימבר 7 א.ת. קריית אריה פתח תקווה


רוצים לדבר עם חוקר?
מלאו את הפרטים ומיד נחזור!
 

מניעת ריגול תעשייתי


אף אחד לא מתפלא כשהוא מגלה כי מתחרים עסקיים מנסים לעשות הכול בכדי לגלות מידע חשוב אחד על השני. כל אחד מעוניין להשיג יתרון מהותי על פני מתחריו בכדי להציג תוצאות שיווקיות וניהוליות טובות יותר. איסוף מודיעין ע"י ריגול אחרי חברות וגופים מתחרים יכול להיות מהלך שנעשה ברוב המקרים ע"י עבירות פליליות. חוקרים פרטיים לא מעטים מספקים שירותים של מניעת ריגול תעשייתי עבור ארגונים בכל קנה מידה בישראל.

לא אחת אנו יכולים לשמוע על צילומים והאזנות סתר, גניבה של מסמכים פנימיים של ארגון מסוים, פיתויי שוחד שמוצעים לעובדים בכדי שאלו ימסרו מידע פנימי אסטרטגי, שתילת סוסים טרויאניים, ועוד פעולות שבעזרתן ניתן להפוך את המתחרה ל"שקוף" ולדעת עליו כמעט הכול. ללא פעולות אפקטיביות של מניעת ריגול תעשייתי יכול למצוא את עצמו כל ארגון חשוף לפגיעות שונות שיביאו אותו לצמצום היקפי פעילותו.

המחשב ככלי שנמצא בעין הסערה

מאחר והמהפכה הטכנולוגית שאנו חווים בעשרים שנה האחרונות עדיין נמצאת בעיצומה, הרי שאנו לא תמיד יודעים כיצד להגן הכלי החשוב ביותר בכל ארגון, המחשב. מניעת ריגול תעשייתי קשורה בצורה מהותית לכלי זה, מאחר ומחשב שמחובר לרשת האינטרנט הוא לעתים פרצה הקוראת לגנב. חוקרי פרטי מקצועי יודע כי ללא הגנה על מחשבי הארגון יכול מידע רב לזלוג החוצה ולשמש את המתחרים.

אם בעבר עוד היינו מתייקים מידע, הכתוב או מודפס על נייר, בארונות ומעמידים אבטחה פיסית ו/או אמצעי נעילה כלשהם, הרי שכיום אנו מעמיסים הכול על המחשב ולעתים שוכחים כי הוא מחובר לעולם שבחוץ. כך קורה שכל מי ששוכר את שירותיו של "האקר", שמתמחה בתחום המחשבים והתקשורת, יכול לעשות את דרכו די בקלות אל מחשב שאינו מוגן כראוי ולדלות כמעט כל מידע שהוא רוצה. אחת ההתמחויות של משרד חקירות היא אספקת פתרונות פיסיים ווירטואליים לנושא האבטחה בכדי להגיע לרמת מניעת ריגול תעשייתי מקסימאלית.

יש הרבה דרכים למנוע ריגול תעשייתי

משרד חקירות מציע שירותים מגוונים ביותר, אך בין אם מדובר במשימות כמו חקירות גירושין או כל חקירה פרטית אחרת, ובין אם מדובר במהלך יסודי של מניעת ריגול תעשייתי, חשוב מאוד להיעזר בשירותיהם של חוקרים פרטיים מורשים בעלי ניסיון רב, בכדי להגיע לתוצאות מהירות ואיכותיות. משרד חקירות איכותי יבצע בדיקה מקיפה של אמצעי האבטחה השונים וידאג ליצור מערך הגנה שיהפוך את העסק ל"יעד מבוצר", פיסי ווירטואלי כאחד.

לאחר איתור פרצות וליקויים שונים, יינקטו צעדים רלוונטיים להתנהלות העסק, כמו התקנת מצלמות במעגל סגור ומכשירי זיהוי ביומטריים, המלצה להצבת שומרים, הפרדה בין רשת הפנים של העסק לבין רשת האינטרנט, שילוב תוכנות כמו "חומת אש" – FIREWALL, וכל אמצעי אחר שישרת את החברה. מניעת ריגול תעשייתי ע"י חוקר פרטי מקצועי היא פעולה מקיפה ויסודית שחייבת להיעשות בצורה מושלמת.
 
חוקר פרטי  |  בלש פרטי  |  חוקר פרטי בגידות  |  מודיעין עסקי  |  חקירות כלכליות  | חוקר פרטי בפתח תקווה
עוז סער חקירות  |   כתובתינו : רחוב אימבר 7 א.ת. קריית אריה פתח תקוה  |  משרד : 03-9199209  |  טל :  054-4674434 קידום אתרים אורגניSEOLINKS
לייבסיטי - בניית אתרים