חוקר פרטי עוז סער כתובתינו: רחוב אימבר 7 א.ת. קריית אריה פתח תקווה


רוצים לדבר עם חוקר?
מלאו את הפרטים ומיד נחזור!
 

מודיעין עסקי


לנתח ולנצח את המתחרים

השגת מודיעין על אויב, יריב, מתחרה, או על כל מי שמתמודד ומאיים בכל דרך שהיא, מעניקה יתרון עצום. בשוק קפיטליסטי תחרותי אנו יכולים להיות עדים למהלכים רבים של מודיעין עסקי מצד חברות וארגונים שונים המנסים לגלות כמעט הכול על מתחריהם. בעזרת איסוף מידע וניתוחו עי אנשי החברה, ניתן לקבל תמונה הרבה יותר מעמיקה לגבי אופי המתחרים ופעילויותיהם השונות.

מי שהשיג מידע עסקי מהימן על המתחרים, כמו רשימת ספקים ולקוחות, קמפיינים העתידים להתפרסם, שיטות מכירה ושיווק, תהליכים של פיתוח מוצרים, מיזוגים או השתלטויות עתידיות, וכד', יכול ליהנות מיכולת החלטה גבוהה הרבה יותר. בעזרת משרד חקירות איכותי ניתן להשיג מודיעין עסקי רב שיאפשר סינון מתחרים לא מאיימים, מיפוי שליטתם של המתחרים בקרב מגזרים שונים, הכנה נקודתית ובעלת סיכויים גדולים יותר של הגשת הצעה למכרז, מהירות תגובה לכל קמפיין שיווקי של המתחרים, ועוד פעולות מניעה וקידום חשובות.

לשמור על החוק

חשוב לדעת כי עבודתו של משרד חקירות יכולה שלא לשאת פרי גם אם הושג מידע רחב היקף. זאת מאחר וכל פעולה המתבצעת עי חוקרים פרטיים חייבת להיעשות בהתאם לחוק הישראלי. כבר היו מקרים שצילומים או האזנות שהושגו במהלך חקירות גירושין למשל, לא התקבלו עי בית המשפט מאחר והחוקרים עברו על חוק הגנת הפרטיות.

לכן במקרים שבהם מעוניינים גופים מסוימים בדיווחים פנימיים של מתחריהם או בנתונים שאינם מתפרסמים במדיות השונות, הם יצטרכו להבין כי השגת חומרים שכאלו כרוכה בעבירות כמו הסגת גבול, האזנות בלתי חוקיות, וכד'. פעולות של איסוף מודיעין עסקי חייבות ויכולות להיעשות בצורה חוקית, לכן חשוב מאוד להיעזר בבעל מקצוע שיודע כיצד לבצע את הפעולות הנדרשות בצורה יסודית ויצירתית מבלי לעבור על החוק, בכדי שלא לאבד את היתרון שהחברה ששכרה אותו כל כך מתאמצת להשיג.

מה קורה מתחת לפני השטח

חוקרים פרטיים מספקים שירות חשוב של השגת מודיעין עסקי גם על בסיס קבוע וגם כמשימות נקודתיות. הצורך בעזרתו של חוקר פרטי נובעת מהעובדה שמאחורי מידע המפורסם ברשתות השונות (גם אם הוא נוגע לדוחות ולנתונים מקיפים שמחויבת לפרסם חברה ציבורית למשל) מסתתר המידע האמיתי שיכול לסייע לכל גוף לדעת על כוונותיו העתידיות של המתחרה. חוקר פרטי מקצועי מבצע פעולות איסוף יסודיות בצורה חוקית בכדי להעניק ללקוחותיו כל יתרון אפשרי.

איסוף מודיעין עסקי מתבצע עי מעקבים אחרי פרסומים שונים, ניתוחים של הפעילות העסקית, בדיקת דרכי גיוס עובדים, בדיקת הודעות לבורסה ולעיתונות, זיהוי ואיתור קהלי היעד, ועוד. נבירה והתעמקות בכל מהלכי המתחרים מעניקה הבנה של התנהלותם, ובעזרת הצלבת נתונים איכותיים ניתן לזהות את השווקים שאליהם מנסים לחדור המתחרים ואת הסיכון שהם יכולים ליצור עבור חברה או ארגון מסוים, בעתיד הקרוב והרחוק.

 
חוקר פרטי  |  בלש פרטי  |  חוקר פרטי בגידות  |  מודיעין עסקי  |  חקירות כלכליות  | חוקר פרטי בפתח תקווה
עוז סער חקירות  |   כתובתינו : רחוב אימבר 7 א.ת. קריית אריה פתח תקוה  |  משרד : 03-9199209  |  טל :  054-4674434 קידום אתרים אורגניSEOLINKS
לייבסיטי - בניית אתרים