10 רמזים עבים שהגבר שלך בוגד

חושדת כי הגבר שלך בוגד בך? הנה עשרה סימנים שיכולים להעיד על בגידה, אך חשוב לדעת כי גם אם אחד מהם מתקיים, לא בטוח שהוא בוגד ולכן אל תצאי מיד בהאשמות אלא בדקי לעומק את החשדות וחפשי ראיות לפני שאת יוצאת בהצהרות.

  1. אינטואיציה – החושים שלנו לא פועלים סתם. האינטואיציה, ובפרט הנשית, היא חזקה מאוד ואם את מרגישה כך, והאינטואיציה שלך אומרת לך לחשוד, בדקי את זה לעומק ואל תתעלמי מההרגשות שלך, בסוף הכל מגיע מהבטן
  2. הוא תמיד צמוד אל הטלפון שלו – אחד המאפיינים הבולטים, אם הגבר שלך לא עוזב את מכשיר הטלפון שלו לשניה אחת, ואפילו בלילה ישן איתו מתחת לכרית ומשתיק אותו כשהוא לידך, והולך איתו לכל מקום, כנאה שיש לו מה להסתיר ממך.
  3. מבלה שעות ארוכות מול המחשב – בדור שלנו הדרך להכיר נשים אחרות עוברת הרבה באמצעות האינטרנט ולא חסר פלטפורמות. גבר אשר בוגד באופן סדרתי ולא מנהל רומן עם בחורה בעבודה או משהו אקראי, יבלה שעות ארוכות מול המחשב או באתרים שונים דרך הטלפון, ואם הוא מקפיד למחוק את היסטורית הגלישה שלו כנראה שהוא מעוניין להסתיר ממך.
  4. פתאום נעדר הרבה למטרות "עבודה" – אם בעבר הוא היה מגיע הביתה תמיד בזמן, ולפתע הוא נדרש להיעדר הרבה, במיוחד בערבים, בשל "פגישות עבודה", דעי כי מדובר באחד התירוצים הקלאסיים ביותר, וכדאי לבדוק אותו.
  5. מייחס חשיבות פתאומית מוגזמת למראה החיצוני – גברים שבוגדים בנשים שלהם, במיוחד אם מדובר בבגידה עם אישה צעירה יותר, יתחילו פתאום לשים לב בצורה מוגזמת למראה החיצוני שלהם. לא מדובר בשינוי קל או מודעות אלא שינוי פתאומי ומוגזם אשר יכול להעיד על הצורך להראות טוב בפני המין השני.
  6. חוסר חשק מיני – לכל גבר יש את הצרכים שלו, ואם הגבר שלך לפתע לא זקוק לכך יותר, כנראה שישנו גורם אחר שממלא את הצרכים שלו.
  7. עניין מיני מוגזם והרפתקני – גברים אשר בוגדים לראשונה בגילאי אמצע החיים, מתחילים לגלות הרבה יותר עניין מחוויות מיניות שלא ניסו בעבר. אם לפתע הוא מנסה תנוחות שמעולם לא ניסיתם או מבצע פעולות מפתיעות, או שיש לו בקשות קינקיות שמעולם לא היו, ייתכן כי העולם הזה נגלה אליו דרך מקור חיצוני.
  8. מבלה זמן רב עם חברים – בדיוק כמו תירוץ פגישות העבודה, גם כך עובד העניין של בילוי עם חברים. אין מניעה כי גבר יבלה עם החברים שלו אך כאשר זה הופך להיות עניין לילי קבוע ושעות ארוכות של בילוי, וגם בזמן הבילוי הוא לא עונה לטלפונים ולא זמין, הוא מסתיר בילוי מסוג אחר.
  9. ריחוק – אם את מרגישה כי בן הזוג שלך מתרחק ממך, יכולות להיות לכך כמה סיבות כאשר אחת מהן היא בגידה, אך בכל מקרה ללא טיפול מתאים הדבר יכול להוביל לסיומה של מערכת היחסים.
  10. ביקורתיות יתר או נחמדות יתר – כאשר הוא מתחיל להיות יותר מידי ביקורתי, או יותר מידי נחמד, באופן קיצוני לעומת העבר, ייתכן כי הוא בוגד בך או בגד ומעוניין לפצות על כך.
חוקר בגידות

במשרדנו אנו יכולים להעיד שרוב הנשים שפונות אלינו כבר בטוחות בבגידה של בן הזוג וצריכות את ההוכחה, החותמת הסופית לכך ובדיוק בעניין  הזה אנחנו יכולים לעזור, חושדת שבעלך בוגד, חייגי אלינו לשיחת יעוץ ראשונית 054-4674434