10 רמזים עבים שאשתך בוגדת

חושד כי אשתך בוגדת בך? רוצה לדעת האם באמת יש לך בסיס לחשדות הללו או שאין לך כלל ממה לדאוג? ובכן, הגעת אל המקום הנכון.

במאמר זה תוכל לקרוא על עשרה סימנים נפוצים שיכולים להעיד על בגידה של אישה, רק שים לב כי לא בטוח כי מדובר בבגידה, יכול להיות שהיא מסתירה משהו אחר, אך בכל מקרה אם אתה מבחין באחד הסימנים הללו, וגרוע מכך – בכמה מהם, חשוב מאוד לבדוק את העניין לעומק.

  1. אל תתעלם מהאינטואיציה שלך – אם האינטואיציה שלך אומרת לך שהאישה שלך בוגדת בך, אל תתעלם ממנה. אל תתחיל להיות חשדן ללא סיבה, אך כן בדוק לעומק מהיכן מגיעה התחושה הזו והאם יש לכך סיבה. בסוף הכל מגיע מהבטן.
  2. היא מסתירה את המכשיר הנייד שלה – אם היא לא משחררת את הטלפון מהידיים שלה, לא נותנת לך לגעת בו ומשתיקה אותו כשאתם ביחד, כנראה שהיא מסתירה ממך משהו, וברוב הפעמים זו תהיה בגידה.
  3. מבלה שעות ארוכות על המחשב – ממש כמו עם הטלפון. המדיה היום היא אחד הכלים הקלים ביותר לבגידות והיכרויות ואם היא נמצאת הרבה שעות על המחשב ומקפידה לא להשאיר היסטוריית גלישה, זהו סימן רציני לבגידה.
  4. נעדרת הרבה מהבית – בין אם מדובר באישה עובדת ובין אם מדובר בעקרת בית, אם היא לפתע מתחילה להיעדר שעות ארוכות מהבית לצורך עבודה או בילויים עם חברות, בצורה קיצונית לעומת העבר, יכול להיות שלא מדובר בעבודה ולא בחברות אלא ברומן.
  5. מגלה עניין מוגזם במראה החיצוני שלה – עבור מרבית הנשים המראה החיצוני הוא משמעותי לאורך כל החיים, אך כאשר היא לפתע מגלה עניין מוגזם מאוד במראה החיצוני ללא כל סיבה, פוצחת בדיאטות מוגזמות, מתאמנת שעות ארוכות, לא יוצאת מהבית ללא איפור וביגוד מושקע, מה שלא היה בעבר, יכול להיות שהסיבה לכך היא אדם חדש שנמצא בתמונה.
  6. חוסר חשק מיני – בדיוק כמו לגברים, גם נשים זקוקות למגע מיני ולחום והאהבה הנלווים לכך, ואם היא לא מעוניינת בכך כלל כבר תקופה ארוכה, ייתכן שיש אדם אחר שממלא לה את החוסר הזה.
  7. הרפתקנות מינית פתאומית – אם היא לפתע מגלה עניין מוגזם בהרפתקאות מיניות מפתיעות או מפגינה ביצועים שלא היו לה כלל בעבר, ייתכן כי היא למדה זאת במקום אחר ומנסה לשחזר את החוויה גם איתך.
  8. שומרת מרחק – אם היא מתחילה להתרחק ממך, לא משתפת במה שעובר עליה במהלך היום, לא מדברת ומתחמקת מתקשורת, זה יכול להעיד על בגידה ועל רצון לנתק את הרגש ואת מערכת היחסים בסופו של דבר.
  9. ביקורתית מידי – אם היא הופכת לביקורתית מידי, הרבה יותר מבעבר, יכול להיות שהיא משווה אותך לאחר שנמצא בחייה.
  10. נחמדה מידי – לקיצוניות השניה, נחמדות יתר ללא סיבה יכולה להעיד על רצון לפצות על הבגידה ולטשטש את רגשות האשמה.
חוקר בגידות

לנו ב"סער חקירות" יש את הכלים בכדי לחושף את כל האמת מבלי לעורר חשד כלל, חייג אלינו לשיחת יעוץ ראשונית 054-4674434 דיסקרטיות מובטחת.