תפסתם את בן/ת הזוג בוגדת – בדקו האם הראיות קבילות

בכל הליך גירושין, אתם לא יכולים לטעון טענות ללא הוכחות, גם אם ראיתם בעצמכם, זה לא יעזור ללא הוכחה. לאורך כל הליך הגירושין אתם תצטרכו להציג הוכחות לכל הטענות שלכם, ולכן לפני שאתם מגיעים עם טענות אשר יכולות להידחות בשל חוסר בראיות והוכחות, דאגו שיש לכם את כל הראיות ובדקו האם הראיות הללו קבילות ואכן תוכלו להציג אותן בבית המשפט ללא כל בעיה.

לדוגמא, במידה ובתהליך הגירושין אחד מבני הזוג מציג תביעה לקבלת גט בשל בגידה. כאשר אותו צד מציג הוכחות בפני בית הדין הרבני הוא יכול להוכיח את הטענה שלו והיא תתקבל אך ללא הוכחות, יהיה לו קשה מאוד להתנהל והטענה שלו לא תתקבל.

דוגמא נוספת היא בטענה להסתרת נכסים. טענה לכך שבן או בת הזוג מסתירים כספים, נכסים או הכנסות, לא תתקבל ללא הוכחות ואתם עלולים להפסיד לא מעט כסף ונכסים שמגיעים לכם במסגרת הליך הגירושין בשל החוסר הזה בראיות.

חוקר בגידות

הודעות SMS, הודעות ווצאפ או הודעות דואר אלקטרוני

בעידן בו אנו חיים היום ההתנהלות של רובנו היא באמצעים אלקטרוניים. ברוב תיקי הגירושין היום עושים שימוש בהודעות דיגיטליות שונות אשר מתקבלות כראיה בבתי המשפט או בבתי הדין. חשוב להבין כי הודעות כאלו ייחשבו בתור ראיה רק אם מציג אותם הצד שקיבל את ההודעה, זאת אומרת אחד מבני הזוג. במידה ומדובר בהודעה אשר הועברה לצד שלישי, ניתן להציג אותה רק בצו בית משפט אחרת היא לא תתקבל בשל עבירה על חוק הפרטיות.

ראיות שהושגו על ידי חוקר פרטי

הראיות הקבילות ביותר שתוכלו למצוא הן אלו שיושגו על ידי חוקר פרטי. חוקר פרטי מקצועי יודע כיצד לבצע את המחקר בצורה הנכונה והטובה ביותר ולהשיג ראיות בצורה נכונה כך שהן יהיו קבילות בבית המשפט. דו"חות חקירה של חוקר פרטי מוסמך ורשום הינם קבילים בבית המשפט, והחוקר הפרטי יכול להציג את העדויות שלו גם בבית המשפט, בין אם זה הוכחות לבגידה, הסתרה של כספים, עדויות על התעללות, הזנחה של ילדים או כל דבר אחר.

שימוש בחוקר פרטי מקצועי בהליך גירושין הוא הדבר הנכון והטוב ביותר שאתם יכולים לעשות. אם אתם חושדים בבן או בת הזוג שלכם, אל תחשפו בפניהם את החשדות שלכם אלא פנו מיד אל חוקר פרטי אשר יוכל לבחון לעומק את המקרה ובמידה ואכן החשדות שלכם צודקים, תוכלו להגיע אל בית המשפט עם ראיות קבילות המוכיחות את הטענות שלכם ותהיו הרבה יותר מוכנים.

ייעוץ משפטי באיסוף הראיות

אם יש לכם ראיות שהשגתם בעצמכם, לא בטוח שכל הראיות הללו יהיו קבילות. חשוב מאוד לפנות לקבלת ייעוץ משפטי מקצועי ואיכותי אשר יאפשר לכם להיות בטוחים כי כל הראיות הללו יכולות להיות קבילות בבית המשפט, ואם חלק מהן לא קבילות, תוכלו לקבל ייעוץ שיאפשר לכם להבין כיצד להשיג ראיות שיהיו קבילות בבית המשפט וכיצד יתנהל התהליך עם הראיות אשר יש לכם.

כך תוכלו להיות בטוחים כי התהליך יבוצע בצורה טובה ונכונה ותוכלו למצות את הזכויות שלכם בצורה הטובה ביותר.