ראיות קבילות במשפטי גירושין בגידות

הליך גירושין הוא אף פעם לא דבר פשוט, אך הוא הופך להיות הרבה יותר מורכב במידה ומדובר בגירושין בהן מעורבת בגידה של אחד מבני הזוג. במצב הזה הרגש של הצד הנפגע משפיע לא מעט על הליך הגירושין, וגם מבחינה משפטית יכולות להיות לכך השלכות.

לכן, כאשר מנהלים הליך גירושין בבית המשפט חשוב מאוד להשיג ראיות קבילות והוכחות לטענות של כל אחד, וכאשר מדובר בבגידה הדבר חשוב אפילו יותר.

חוקר בגידות

תביעת גירושין

חשוב מאוד לציין כי בעיקר כאשר מדובר בבגידה, כאשר הצד הבוגד מבין כי הצד הנבגד עומד להגיש תביעת גירושין, הוא יזהר הרבה יותר. לכן, עוד לפני שאתם חושפים בפני הצד השני את הכוונות שלכם ואת החשדות שלכם, פנו אלינו.

משרד החקירות "עוז סער" יבצע עבורכם חקירה שקטה ומקצועית ויאתר עבורכם את כל ההוכחות הנדרשות עוד לפני שתפתחו את תיק הגירושין, כך שיהיה הרבה יותר קל לאתר הוכחות חותכות ולהגיע מוכנים אל הדיונים.

מאמרים שאולי יעניינו אותך:

  1. תפסתם את בן/ת הזוג בוגדת – בדקו האם הראיות קבילות
  2. מתי לפנות לחוקר בגידות – בסוף הכל מגיע מהבטן

מתי נדרשות ראיות לבגידה במשפט גירושין?

כאשר העילה לגירושין היא בגידה, הראיות הללו הן חשובות מאוד, וזה יכול לקרות בשל כמה סיבות:

  1. בעל אשר תובע גט מאישתו בעילה של בגידה. בית הדין הרבני ידרוש ממנו להציג הוכחות לכך, וההוכחות הללו חייבות להיות ברורות וקבילות.
  2. כאשר יש חשד להסתרה של נכסים על ידי הצד השלישי שנכנס אל מערכת היחסים. לדוגמא, אישה שחושדת כי בעלה מסתיר נכסים באמצעות האישה עימה הוא בגד בה ומבקשת לבדוק את נכסי האישה.
  3. במקרים בהם בין בני הזוג נחתם הסכם ממון אשר יש בו סייגים במקרה של בגידה. לדוגמא, אישה שתקבל סכום כסף גדול במקרה של גירושין, אך אם בגדה לא תקבל דבר.

מה יכול להיחשב בתור ראיה קבילה?

חשוב להבין כי גם אם יש בידכם הוכחה חותכת לבגידה, היא לא תהיה קבילה בבית המשפט ולא יתייחסו אליה בדיונים אם היא לא הושגה בדרך כשרה. היתרון של עבודה עם משרד חקירות מקצועי הוא העובדה שאנו נשיג עבורכם את הראיות בדרך נכונה ונשיג לכם חומר ראייתי קביל איתו תוכלו לעשות שימוש בבית המשפט ללא כל בעיה.

לחוקרים המקצועיים שלנו יש גם את הידע המשפטי המתאים והנוגע לקבילות ראיות בבתי המשפט כך שהם ידעו כיצד להשיג את הראיות הנכונות בצורה הטובה ביותר ולאפשר לכם להיות בטוחים כי תוכלו לעשות שימוש בראיות שהושגו.