גוגל פלוס פייסבוק

חוקר פרטי עוז סער כתובתינו: רחוב אימבר 7 א.ת. קריית אריה פתח תקווה


רוצים לדבר עם חוקר?
מלאו את הפרטים ומיד נחזור!
 

עוז סער חוקר פרטימי הוא חוקר פרטי?:

להפתעת רבים, חוקר פרטי הוא דמות מקצועית ומוסמכת באופן מסודר על פי חוק. בשונה מדעות קודמות בנושא, מדובר במקצוע שתהליך ההתמחות בו הינו מורכב ודורש מוטיבציה, כישרון ויכולות גבוהות על מנת להגיע לכדי הצלחה. רוב תהליך ההכשרה של חוקר פרטי מתרחש באמצעות רכישת ניסיון תחת מדריך מומחה לתחום. לאחר ההדרכה המעשית בפועל והתנסות בכמה וכמה חקירות פרטיות תחת פיקוח מומחים, החוקר הפרטי לעתיד יכול לגשת למבחנים המתאימים וכך למעשה להפוך להיות חוקר פרטי מוסמך וראשי לעבוד בתחום. כאשר אתם פונים למשרד חקירות פרטיות, קודם לכל וודאו כי המשרד פועל באמצעות חוקרים מוסמכים שעברו את התהליך המתואר.

תפקידים של חוקר פרטי:

חוקר פרטי הוא האדם אליו פונים כאשר רוצים לערוך חקירה חשאית באופן עצמאי וללא התערבות של גורמים שאינכם מעוניינים לכלול. בין השאר, תחומים פופולאריים עבור חקירות פרטיות כוללים את תחום הזוגיות. אנשים רבים פונים למשרד של חוקר פרטי על מנת לבחון האם קיימת בגידה של בן הזוג. לעיתים חקירה מתנהלת למציאת עדות לבגידה בכדי להביא אותה למשפט הגירושין ולזכות את שוכר השירות. לעיתים, חקירה של בגידות מתנהלת באמת ובתמים לצורך הפרכת חשדות שעולות אודות ההתנהלות של אחד מבני הזוג. תחום אחר שתופס גם הוא זמן רב של חוקרים פרטיים הינו התחום של חקירה פרטית בתוך ארגונים. כאן מתנהל מעקב אחרי עובדים ומידת האמינות שלהם. חקירה כזו מתנהלת לעיתים על רקע של חשד לרמאות ולעיתים לצורך עריכת מעקב מסודר בנושא זה כדי למנוע התהוות של בגידות של עובדים. ישנם תחומים נוספים בהם עובדים חוקרים פרטיים וכשמתעורר צורך כדאי לפנות.

הבעייתיות המשפטית של חוקר פרטי:

חוקר פרטי נמצא בין הפטיש לסדן מכמה בחינות. על החוקר הפרטי לאסוף מידע חסוי, להשיג תמונות ותיעודים אחרים לבגידה קיימת וכדומה. כדי להשיג את כל אלו, על חוקר פרטי לדעת כיצד להתנהל בתוך הטווח האפור שבין השחור והלבן. מצד אחד יש לערוך מעקבים חסויים ולהשיג מידע, מצד שני יש לשמור על החוק ולא להפר פרטיות באופן שאינו חוקי. לכן, חוקר פרטי צריך להיות בקיא בעולם החוקים ועליו לנהוג בהתאם.

כמה זה עולה?:

מחיר עבוד עבודה של חוקר פרטי יכול להשתנות מאד בהתאם לסוג המעקב הנדרש, אורכו, מיקומו וכן הלאה. מדובר בשירות שאינו זול כלל. במקרים בהם החוקר הפרטי אינו מגלה דבר, המחיר נגבה בכל זאת עבור השירות. לכן, לא כדאי למהר למצוא חוקר פרטי אם אין בכך צורך ממשי. 

לפרטים נוספים כנסו לאתר עוז סער חוקר פרטי
 
חוקר פרטי בפעולה
 
חוקר פרטי  |  בלש פרטי  |  חוקר פרטי בגידות  |  מודיעין עסקי  |  חקירות כלכליות  | חוקר פרטי בפתח תקווה
עוז סער חקירות  |   כתובתינו : רחוב אימבר 7 א.ת. קריית אריה פתח תקוה  |  משרד : 03-9199209  |  טל :  054-4674434