סימני בגידה אצל גבר

אם גם את חוששת שהגבר שלך בוגד בך עם אישה אחרת מאחורי גבך, ונאלצת לחוות את ייסורי הספק והחשדות המציקים, חשוב שתדעי שאת לא הרעייה הראשונה שעוברת את זה. ישנם סימני בגידה אצל גברים שמוכרים מאז ומתמיד. עם זאת, שימי לב שסימנים רבים אותם את עשויה לפרש כסימני בגידה אצל גבר מהווים אזעקת שווא, ומדובר בהתנהגות רגילה שנעשית בתמימות ומעוררת את חששותייך ללא הצדקה. אז מה תוכלי לעשות כדי לדעת מה בעלך באמת עושה כשהוא מחוץ לבית? על כך במאמר הבא.

סימני בגידה שכיחים בקרב גברים

למרבה הצער, את לא האישה הראשונה ובטח לא האחרונה שנאלצת לעבור מצב של אי וודאות וחשדות בנוגע לנאמנותו של בעלה. מסתבר שרבים מהחשדות הללו אכן מבוססים, אם כי במקרים אחרים מדובר בחששנות שאין לה כל בסיס, ואשר עלולה להרעיל את האווירה בזוגיות. למשל, אם בעלך שתמיד זרק על עצמו איזה בגד בהיסח הדעת משקיע פתאום בהופעתו, קונה בגדים חתיכיים, מתגלח לעתם קרובות ומשתמש באפטר שייב או בבושם כשהוא יוצא מהבית – ייתכן מאוד שיש לו מישהי מהצד. אבל באותה מידה, יכול להיות שהוא סתם רוצה להשקיע בעצמו כדי להרגיש גברי יותר, אולי דווקא היות ואת לא מספיק נותנת לו חיזוקים חיוביים, ויש לו צורך לחזק את הביטחון העצמי שלו באיזושהי דרך.

עבודה רבה או סתם תירוצים?

מצב נוסף ושכיח קורה כשבעלך מתחיל פתאום, סתם כך, לחזור בשעות לא שגרתיות מהעבודה, בלי להסביר, או במקביל לתירוצים שונים ומשונים. אז בהחלט ייתכן מאוד שהוא רק מתרץ כדי להסתיר ממך את פגישותיו האינטימיות עם אישה אחרת, אבל בה בעת אולי הוא באמת עובד יותר מתמיד, בדיוק כמו שהוא אומר לך. גם במקרה כזה, ייתכן מאוד שהסיבה האמתית להתעכבות ארוכה בעבודה היא ניסיון לברוח ממועקה ששוררת בקשר ביניכם, גם אם זו עדיין לא הובילה אותו לחפש נחמה בזרועותיה של אישה אחרת, ויכול גם להיות שהוא פשוט מתקדם בקריירה. אך איך תוכלי בעצם להיות בטוחה במה שבאמת קורה?

צלילותה של האמת המוכחת

חשוב שתשימי לב לכך שסימני בגידה הם רק עניין שנלווה לאינטואיציה שלך שמשהו ביניכם כבר לא כפי שהיה. אבל כדי לדעת אם זה רק משבר רגיל בזוגיות או שהתרחשה כאן מעילה באמונך, תוכלי להיעזר בחוקר פרטי, שיבהיר לך אם מה שאת רואה זה סימני בגידה אצל גבר או רק חששות לא מבוססים.