סימני בגידה אצל אישה

אם גם אתה חושש שאשתך בוגדת בך עם גבר אחר מאחורי הגב, ועובר את החוויה המפוקפקת של חשדות ולבטים מעיקים, חשוב שתדע שישנם סימני בגידה אצל אישה שידועים מאז ומעולם. יחד עם זאת, סימנים רבים שעלולים להתפרש כמו סימני בגידה אצל אישה אינם בעצם כאלה, אלא התנהגות טבעית שנעשית בתום לב ומעוררת חשדות על לא דבר. אז מה לעשות ואיך לדעת מה באמת קורה עם אשתך כשאתה לא נמצא? על כך במאמר הבא.

סימני בגידה נפוצים בקרב נשים

ראשית כל, חשוב שתדע שאתה לא הגבר הראשון, וכנראה לא האחרון, שחושד באשתו. פעמים רבות, מדובר סתם בחשדנות לא מבוססת, אולם במקרים רבים יש דברים בגו. כך למשל, אם אשתך משקיעה פתאום יותר מהרגיל בהופעתה, מתגנדרת, מתאפרת ומתייפה סתם כך כשהיא יוצאת מהבית – ייתכן מאוד שזה לכבודו של מאהב חדש. אבל מנגד, יכול להיות שהיא פשוט עושה זאת כדי להרגיש יפה יותר, וטוב עם עצמה, אולי דווקא בגלל שאתה לא מספיק שם לב אליה, והיא צריכה לפצות את עצמה בדרך כלשהי.

תירוצים או העצמה פנימית?

דוגמא נוספת היא במקרים בהם האישה שלך יוצאת כך סתם, בשעות לא שגרתיות מהבית, בלי להסביר, או בלוויית תירוצים שונים. אז כן, יכול מאוד להיות שהיא סתם מסווה את פגישותיה הרומנטיות עם גבר זר, אבל מנגד אולי היא באמת יוצאת לשיעור יוגה, להיפגש עם חברות או לכל פעילות אחרת, ממש כמו שהיא אומרת. שוב, גם במקרה זה, יכול מאוד להיות שהסיבה האמתית היא שפחות טוב לה איתך, והיא מרגישה צורך למלא את החלל, וייתכן שהיא פשוט מתקרבת לעצמה ועוברת תקופת העצמה פנימית, וזה הכל. אך איך אפשר בעצם לדעת מה באמת קורה?

האמת הברורה והמוכחת

יש לציין, שסימני בגידה מלווים במקרים רבים באינטואיציה בריאה שמאותת לך שמשהו לא כשורה בזוגיות שלכם. וכשתחושת הבטן אומרת לך את זה, כנראה שזו אכן האמת. האם אמנם נפלת קורבן לבגידה או שמדובר רק במשבר זוגיות שעדיין לא הניע את האישה שאתך לחפש את מה שחסר לה ביחד שלכם מחוץ לבית? בדיוק בשביל זה ישנם חוקרים פרטיים, שיסייעו לך לדעת האם מה שאתה רואה הם אכן סימני בגידה אצל אישה או רק חשדות שווא. תוצאותיה של חקירה מקצועית ומהימנה יאפשרו לך לעמוד על קרקע בטוחה, ולגשת לשיחה על הזוגיות שלכם מעמדה של עוצמה ובהירות.