סוגי גניבת זהות

מאז ומעולם אנשים גונבים זהות של אחרים למטרות שונות, היום, יותר מתמיד התחום הזה פרוץ וניתן לגנוב זהות בקלות. ראשית, על מנת לשמור על עצמכם עליכם לדעת מהם הסוגים הנפוצים של גניבות זהות. בנוסף לכך, עליכם לדעת כי יש פתרון יעיל לבעיה, חוקר פרטי הוא האיש שלכם.

מהם סוגי גניבת זהות?

גניבת זהות היא כמעט בלתי נמנעת בימינו, וישנן סיבות רבות ומגוונות מדוע גנבי זהות עושים זאת. החל מבצע כסף וכלה במניעים זדוניים כאלה ואחרים. איש המקצוע שיכול לסייע לכם הינו חוקר פרטי מיומן ומקצועי, שידע בעזרת הניסיון שלו והכלים שיש בידו, לאתר את המתחזה.

ריכזנו עבורכם כמה מהסוגים הנפוצים ביותר של גניבות זהות, וצעדים שתוכלו לנקוט על מנת להפחית את הסיכון.

עוז סער חוקר פרטי

גניבת זהות פיננסית

מדובר ללא ספק בסוג הנפוץ ביותר של גניבות זהות. ברוב המקרים הללו, גנב הזהות ינסה להשיג כרטיסי אשראי, הלוואה או סתם לרכוש מוצרים כשהוא מציג את עצמו כאדם אחר. על מנת להימנע מסוג של גניבת זהות, עליכם לוודא תמיד כי הוצאות האשראי שלכם זהות להוצאות שלכם, ללא חריגות.

גניבת זהות רפואית

גניבה זו מתרחשת במקרים בהם אדם עושה שימוש במידע המעניק זיהוי אישי של אדם אחר על מנת לקבל שירותים רפואיים במרמה, תרופות מרשם ואפילו כיסוי ביטוחי. בזמן שרוב גניבות הזהות משאירות אדם ללא כסף, גניבת זהות רפואית עלולה להותיר אותו עם עבר רפואי שגוי ולכך השלכות רבות. מאוד קשה לתקן רשומות רפואיות לא מדויקות, וזה מה שעלול למנוע מהקורבן לקבל את הכיסוי הביטוחי או הטיפול הרפואי המתאים לו.

גניבת זהות באינטרנט

מאז התפתחות האינטרנט והרשתות החברתיות, אנחנו רואים עלייה חדה בגניבות זהות, ושיתוף מידע אישי ברשתות עלול לסכן אתכם. גונבי זהויות עושים שימוש בשמות האנשים, תמונותיהם ומידע נוסף אישי עליהם, ופותחים חשבונות בכל המדיה החברתית למטרות שונות.

המטרה העיקרית הינה גניבת כסף באמצעים שונים, כמו למשל לבקש כסף לתרומות בשמכם. בנוסף לכך, הם יכולים להפיץ שנאה, מסרים רעים והקרובים אליכם עשויים לחשוב שזה אתם. למרבה המזל, אתם יכולים לנקוט בצעדי זהירות, להגן על הפרטיות שלכם ברשתות ולהיות זהירים לגבי המידע אותו אתם משתפים.

חוקר פרטי מומלץ

משרד חקירות של עוז סער הינו אחד ממשרדי החקירות המובילים בישראל, והוא פועל כמובן ברישיון משרד המשפטים. המשרד צבר ניסיון במהלך השנים, וצוות החוקרים המועסקים בו חותרים לחקר האמת עד תום, והם מתורגלים במתן עדויות בבית המשפט לצורך הצגת הראיות שהושגו.

חושדים שגנבו את זהותכם? חוקר פרטי הוא הפתרון הטוב ביותר עבורכם. לפרטים נוספים ותיאום פגישה חייגו אלינו עכשיו למספר הטלפון 03-9199209, ונשמח לחקור עבורכם בכל עת.