חוקר פרטי עוז סער כתובתינו: רחוב אימבר 7 א.ת. קריית אריה פתח תקווה


רוצים לדבר עם חוקר?
מלאו את הפרטים ומיד נחזור!
 

סוגיות עיקריות של משרד חקירות


כל עוד מישהו או מישהו לא נמצאו אשמים - עומדת להם חזקת החפות. כלל זה הוא נכון משפטית בבתי המשפט, אך נכון גם לאמץ אותו מבחינה מוסרית בחיינו היומיומיים: גם אם עולים אצלנו חשדות לגבי מישהו או מישהי, עלינו להניח שהם חפים מפשע, עד שיוכח אחרת.

אך מה עושים אם החשש מקנן, מפריע לנו בהתנהלות היומיומית במשרד? ומה אם החשד נוגע יותר לחיינו האישיים, כאשר החשד הוא כלפי בן או בת הזוג?

במקביל לחזקת החפות, ניתן להיעזר בשירותי חקירה פרטית, על מנת לקוות להפריך את החשדות או לאמת אותם במידת הצורך.

מה ההסמכה של חוקר או חוקרת פרטיים?

חוקר פרטי עבר הכשרה, הסמכה ורכישת ניסיון דרך משרד חקירות לפני שהתחיל לעסוק במקצוע.

הסיבה לכך היא שמדובר בנושאים מאוד רגישים מבחינה משפטית: מעקבים, האזנות, צילומי סתר וכדומה. מעשים מסוג זה אינם חוקיים ללא הרישיון, ועלולים להוות עבירה פלילית.

אם פניתם לחוקר או חוקרת פרטיים - דעו כי מדובר במי שעברו הכשרה והסמכה מטעם משרד המשפטים, עם שלוש שנות ניסיון לפחות במשרד חקירות מורשה. למען הסר ספק, בקשו לראות את התעודות, והימנעו ממצבים לא נעימים.

מהן הסוגיות העיקריות המגיעות לפתחם של משרדי החקירות?

הסוגיה הנפוצה ביותר היא חשדות בין בני ובנות זוג על בגידה. הצורך באיסוף ראיות לגבי הבגידה נועד בראש ובראשונה להקנות שקט נפשי עבור החושד או החושדת, אך יש לכך גם צד משפטי מעשי.

ראיות בדבר הבגידה, ככל שישנן, יכולות לשמש בבית הדין או בבית המשפט במסגרת הליך הגירושין, ולשפר את העמדה של תובעת או תובע הגירושין, מבחינת ההיבטים המעשיים של ההליך, כמו חלוקת רכוש.

חקירות במקום העבודה

הסיבה השנייה הכי נפוצה היא עקב חשדות כלפי עובדת או עובד, כאשר אין הוכחות חד משמעיות להתנהלות בלתי תקינה.

התנהלות בלתי תקינה יכולה להיות גניבה, מעילה, שימוש שלא כדין בחומרים של המשרד (למשל, במקרים של הפרת סודיות), וכן כאשר עולה חשד לריגול לטובת עסקים אחרים.

מעבר לסיבות אלה, הפנייה לשירותי משרד חקירות פרטיות יכולה להיות מכל סיבה שהיא, כאשר עולה חשד להתנהלות לא תקינה של קרובים או זרים: החל ממקרים של גניבת זהות לטובת ביצוע פעולות בשמכם, ועד איתור אנשים ונשים שאתם מחפשים (אך לא מוגדרים כנעדרים).

הכי חשוב - אם עולה חשד, הרימו מהר ככל שניתן טלפון למשרד המתמחה בערכית חקירות פרטיות, ובכך תוכלו להימנע מטעויות שעלולות לשבש את הראיות. המשרד צפוי לגייס חוקרים פרטיים מקצועיים לטובת משימת איסוף המידע וגיבוש נתונים ראייתיים עבור הלקוח המעוניין לפתוח בחקירה הפרטית.

 
 
חוקר פרטי  |  בלש פרטי  |  חוקר פרטי בגידות  |  מודיעין עסקי  |  חקירות כלכליות  | חוקר פרטי בפתח תקווה
עוז סער חקירות  |   כתובתינו : רחוב אימבר 7 א.ת. קריית אריה פתח תקוה  |  משרד : 03-9199209  |  טל :  054-4674434 קידום אתרים אורגניSEOLINKS
לייבסיטי - בניית אתרים