מתי לפנות לחוקר פרטי?

עם השנים מתרחבת התופעה יותר ויותר של חקירות פרטיות בעניינים אישיים וציבוריים, אנשים רבים מבינים בסיטואציות מסויימת כי עליהם להגיע לחקר האמת בעצמם ולדאוג להוכחות ואימות פרטים.

חוקר הוא למעשה אדם המיומן באיסוף מידע רלוונטי ואישי עבור הלקוחות שלו בלבד, תוך שמירה על החוק והפרטיות של הצדדים.

באילו מקרים שוכרים חוקר פרטי ?

מומלץ לפנות למשרד חקירות כאשר יש צורך בחיפוש או במחקר מעמיק שלאדם לא מיומן אין את הכלים הנדרשים לביצוע החקירה בעצמו.

אנשים שוכרים חוקר פרטי מכמה סיבות, הסיבה המוכרת ביותר של חקירות פרטיות היא החשד לבגידה של בן או בת הזוג אך זו בהחלט לא הסיבה היחידה. חקירה פרטית תעזור במקרים בהם יש צורך בהשגת מידע על מקום הימצאו של אדם קרוב שנעלם, או זהותו, התנהגותו ואמינותו של אדם או של חברה. כמו כן בדיקת רקע לגבי עובדים פוטנציאליים חדשים, ניתוחי מקרים לעורכי דין, מעקבים ועוד. זאת ועוד, במקרים של גניבת זהות, חקירות ביטוח, חקירות כלכלית, זיהוי שיחות חסויות, בדיקות פוליגרף, חקירות במגזר החרדי וכו'.

באיזו הכשרה מחזיק חוקר פרטי ?

לא כל אדם יכול להיות חוקר פרטי, יש לכך מספר פרמטרים בסיסיים שעליו לעמוד בהם וחשוב לדעת זאת.

על החוקר להיות מעל גיל 23 לפחות, תושב מדינת ישראל ובעל רישיון מטעם משרד המשפטים עם הוכחת ניסיון של לפחות 3 שנים במשרד חקירות פעיל ולהציג כי עמד בהצלחה בכל הדרישות של משרד המשפטים.

גורם מכריע נוסף לכל הדרישות הבסיסיות ולא פחות חשוב מהן הוא הניסיון של החוקר, בתחום החקירות הניסיון הוא כלי משחק מרכזי אשר מעניק לחוקר את הכלים הרלוונטים לפעילויות נוספות מלבד ביצוע החקירה עצמה, כמו למשל מתן עדות אפקטיבית ואמינה בבית המשפט בהצגת הראיות שהושגו באמצעות אותה חקירה.

איך לבחור משרד חקירות ?

חקירות פרטיות הן תחום מאוד רגיש, עליכם לבדוק בדקדקנות את משרד החקירות שלכם לפני שאתם מחליטים, אם אתם רוצים להימנע מאי נעימויות וכמובן להגיע לתוצאות ולחקר האמת.
וודאו כי משרד החקירות בעל כל הרישיונות הרלוונטים, שאתם מקבלים את כל התשובות לשאלות שלכם.

בנוסף לכך, עליכם לוודא כי המשרד נגיש וזמין אליכם לכל שאלה, חקירה פרטית מלווה לרוב במתח ולכן חשוב שתרגישו שיש לכם על מי לסמוך ולמי לפנות בכל זמן. חשוב לציין כי הניסיון בתחום הזה הוא משמעותי מאוד, גם מבחינת ידיעת החוק ושמירה עליו וגם כמובן במיומנויות חקירה מקצועיות ושמירה על הפרטיות שלכם.

למה אצלנו ?

משרד החקירות עוז סער פועל ברישיון משרד המשפטים, בעל שנים של ניסיון ומומחיות בהשגת ראיות וחשיפת הונאות במגוון תחומים. צוות החוקרים שלנו הוא מהמקצועי שתפגשו, אנחנו מאמינים בשמירה על הפרטיות ועל החוק וחתירה לחקר האמת.

בנוסף לכך, חוקרי המשרד מתורגלים היטב במתן עדויות בבית המשפט להצגת הראיות שחשפנו.

אנחנו מודעים לכך שהתחום בו אנחנו עוסקים הינו תחום רגיש ואיתו הסבלנות הנדרשת ללקוחותינו.

המשרד מבצע חקירות עבור חברות ביטוח, בנקים גופים מוסדיים וממשלתיים. במגזר העסקי אנחנו נותנים שירותי ייעוץ ביטחוני לעסקים ולחברות.

נתקלתם בבעיה שמצריכה חקירה פרטית ומקצועית ? הגעתם למקום הנכון. חייגו אלינו עכשיו למספר 03-9199209 ואנחנו נדאג לכל השאר.