מתי לפנות לחוקר בגידות – בסוף הכל מגיע מהבטן

לצערנו בשנים האחרונות אחוזי הבגידות בין בני זוג עולים בצורה משמעותית, ולכן עבודתם של חוקרי הבגידות הפכה להיות הרבה יותר מבוקשת מאשר בעבר. חשוב להדגיש כי בסופו של דבר, אם הגעתם לנקודה בה אתם מעוניינים לפנות אל חוקר פרטי על מנת לבדוק את בן או בת הזוג שלכם, משמעות הדבר היא שאיבדתם לחלוטין את האמון בבן או בת הזוג, ובמערכת הזוגית שלכם, ובדרך כלל, המטרה בפניה אל חוקר פרטי היא לאתר את המידע שיאפשר תמיכה במאבק הגירושין ובקבלת הזכויות שלכם.

מהי ההשפעה של החקירה הפרטית?

חקירה של חוקר פרטי יכולה להשפיע רבות מאוד על תהליך הגירושין וגם אחריו. החקירה מאפשרת להשיג הוכחה למעשים של בגידות, התעללות או אלימות, הזנחה של הילדים, הסתרה של נכסים או כספים ועוד. יש הרבה מאוד נושאים שיהיה לכם קשה מאוד להוכיח ללא חוקר פרטי ולכן אם החלטתם כי אין לכם אמון במערכת היחסים יותר, חשוב לפנות אל חוקר פרטי כמה שיותר מוקדם ומבלי לחשוף לצד השני את הכוונות שלכם כך שהוא ימשיך להתנהג כרגיל והחוקר הפרטי יוכל לאתר את המידע הדרוש בקלות רבה יותר.

חוקר בגידות

פניה אל החוקר הפרטי הנכון

חשוב מאוד להבין כי פניה אל חוקר פרטי היא נקודת אל – חזור במערכת היחסים. פניה אל חוקר פרטי מוכיחה כי לאדם אשר פנה אליו אין שום אמון בצד השני במערכת היחסים, ומשם בדרך כלל אין דרך חזרה. כאשר יש חשש מבגידה, הסתרה של רכוש, מעשים פליליים או רצון להוכיח התנהגות מסוכנת, חשוב מאוד לפנות אל חוקר פרטי מומחה בתחום אשר יאתר את כל המידע הדרוש ויסייע לכם לנהל הליך גירושין נכון יותר ולנצל את כל הזכויות המגיעות לכם בצורה הטובה ביותר.

מתי לפנות אל החוקר הפרטי?

השאלה מתי לפנות אל חוקר פרטי, היא שאלה שרבים מתמודדים איתה. רבים מבינים כי פניה אל חוקר פרטי משמעותה סיום מערכת היחסים. גם אם הצד השני לא עשה שום דבר, לא בגד, לא הסתיר רכוש או כל דבר אחר, והחוקר הפרטי יוכיח זאת, ברגע שהוא יגלה כי הוזמן חוקר פרטי על ידי הצד השני במערכת הזוגית שלו, הוא ידרוש בעצמו לסיים אותה.

אמון הוא הדבר הראשון והחשוב ביותר שצריך להיות בין בני זוג, וכאשר אין אמון בין בני הזוג אין אפשרות להמשיך ולהחזיק את מערכת היחסים ולכן אל חוקר פרטי לא פונים עם כל חשד קטן, אלא כאשר יש לכם הרגשה ממשית וממושכת שיש לכם ממה לחשוש.

לא מוקדם מידי ולא מאוחר מידי

חשוב להבין כי אל חוקר פרטי לא כדאי לפנות מוקדם מידי, מה שיכול להביא לסיומה של מערכת יחסים טובה דווקא, אך גם לא מאוחר מידי, מה שיכול למנוע מכם למצוא את כל הראיות להן אתם זקוקים. בסופו של דבר, אתם חייבים לדעת להקשיב לאינטואיציה שלכם ולתחושות הבטן שלכם ולהבין כי אם יש לכם יותר מידי חשדות ויותר מידי נקודות שלא מתחברות לכם, כנראה שיש לכם ממה לחשוש ועדיף לכם לפנות אל חוקר מקצועי כדי לדעת את האמת.