משרד חקירות

עוז סער חקירות בניהולו של עוז סער הוא משרד חקירות מקצועי ומנוסה הפועל ברישיון משרד המשפטים לביצוע מגוון רחב של חקירות הן במגזר הפרטי אישי והן בעסקי, במשרד פועלים צוותים מיומנים וחרוצים של חוקרים הממתנים לשרת אתכם בכל עת.

החיים מספקים לנו ללא ספק, אינספור הפתעות. חלקן נעימות, חלקן נעימות פחות. בכל מקרה, לפעמים אחת ההפתעות שולחת אותנו היישר לחפש אחר משרדי חקירות. זה יכול להיות חשד לבגידה מצד בן הזוג, היעלמות כסף מהעסק, איתור אנשים או אפילו חיפוש אחר נכסים אבודים שהיינו רוצים מאוד למצוא.

משרד חקירות

הצורך נולד, ההחלטה התקבלה, אבל אז עולה השאלה המהותית יותר: איפה מחפשים משרדי חקירות? ואיך המשרד יכול לעזור לי?

משרד חקירות – מה אנו יודעים לעשות?

כל תשובה או מידע שתרצו לדעת ואף יותר מכך, בדומה לחוקרי משטרה שמפענחים תיקים באמצעות חקירות, חוקר פרטי מפענח פרשיות אישיות ועסקיות מכל סוג, רישיון חוקר במשרד המשפטים מאפשר לנו בחוק לבצע מעקבים באמצעים מתקדמים כגון מצלמות אבטחה ומעקב, תצפיות ואיסוף מידע בהווה ובעבר על אנשים ונכסים בכל מקום בארץ ובעולם וכל זאת מבלי לעורר כל חשד.

חקירת בגידות – גילוי, חשיפה, ואיסוף ראיות

בכל יום מתרחשות עשרות בגידות, זהו נתון שזוגות ומשפחות רבות מתמודדות איתו, הקלות שבא ניתן היום ליצור קשרים למטרה זו זוהי תופעה שגדלה בכל עת, את הפונים למשרד חקירות המעסיק חוקר פרטי בגידות ניתן לחלק לשתיים, אלו שבאים עם חשדות כבדים ואלו שבטוחים שמתרחשת בגידה וצריכים הוכחות להמשך התנהלות משפטית וכו', במשרדנו עובדים חוקרים מהמנוסים בתחום שיודעים להתחקות אחר כל אדם ולהביא את הראיות המתבקשות;קרא עוד על פעילות חוקרי בגידות.

מודיעין עסקי

כולנו רוצים להצליח בחיים ולעיתים להצליח זה אומר שצריך לגבור על המתחרים שלנו, בחקירות מודיעין עסקי אנו מבצעים איסוף מידע משמעותי אודות פעילות העסק, וזה יכול לרדת לרזולוציות קטנות מאוד שמאפשרות להבין בצורה מושלמת איך המתחרים שלך עובדים, מה הם עושים טוב יותר, ומה הם נקודות התורפה שלהם, את כל המידע הזה תוכל לקחת ווליצור יתרון עצום בשוק תחרותי, קרא עוד על פעילות חוקרי מודיעין עסקי

חקירות כלכליות

חקירות מסוג זה מתמקדות באנשים ובהונם, כאשר ישנם אנשים שחייבים לכם כספים ומתחמקים מתשלום או אנשים שיש צורך לדעת מהו הונם ואיך השיגו אותו, כאן משרדנו ניכנס לפעולה עם חוקרים מנוסים ואמצעים טכנולוגים מתקדמים אנו יודעים לאסוף מידע פיננסי משמעותי על כל אדם אשר יסגיר את הונו הפרטי כולל נכנסים שמחזיק ברשותו ועל שמו או על שם אדם אחר שעושה זאת על דעתו, קרא עוד על פעילות החקירות הכלכליות

זיהוי שיחות חסויות וחשיפת מטרידים

אתם מקבלים שיחות רבות ממספר לא מזוהה, מרגישים שאתם מוטרדים; אדם שאינכם יודעים את זהותו? כאן אנחנו יכולים לעזור, במשרד חקירות עוז סער אנו פועלים לחשיפת מטרידים באמצעות מערכות מחישוב מתקדמות, אנו מסוגלים לאתר כל מטריד ולחשוף את שמו וזהותו, קרא עוד על פעילות זיהוי שיחות חסויות

טיפ חשוב לפני בחירת משרד חקירות

רישיונות תקפים נקודה חשובה לפני קבלת ההחלטה, היא לבדוק את תוקף הרישיונות של משרדי חקירות אליהם אתם נכנסים ומבקשים לעבוד איתם. יש לשים לב כי רישיון חוקר פרטי בלבד, אינו מאפשר לבצע עבודות ישירות מול לקוח. לכן, צריך לדרוש לראות רישיון לניהול משרד חקירות. כמו כן, אנחנו ממליצים לעבוד עם משרדי חקירות החברים בלשכת החוקרים הפרטיים בישראל אשר נוטלים על עצמם גם קוד אתי ייחודי ונתונים לפיקוח של וועדת ביקורת.