גוגל פלוס פייסבוק

חוקר פרטי עוז סער כתובתינו: רחוב אימבר 7 א.ת. קריית אריה פתח תקווה


רוצים לדבר עם חוקר?
מלאו את הפרטים ומיד נחזור!
 

משרד חקירות פרטי


פעולת חקירה המתבצעת על ידי משרד חקירות פרטי היא פעולה מאתגרת שמטרתה לחשוף את האמת. הדחף הטבעי של החוקר הוא להשיג תוצאות תוך שמירה על כללי אתיקה מקצועית ושמירה על החוק. המיומנות במקצוע זה מתבטאת בניתוח מעמיק של סיטואציות, המורכבות מפרמטרים רבים בתיק. ההחלטה על בחירת המהלכים נעה בין התבססות על סבלנות ועבודה לטווח ארוך, לבין ביצוע עבודה בזריזות והשגת הוכחות מידיות. העלאת סיכויי הצלחת החקירה בתיק היא קומבינציה של אסטרטגיה נכונה וחוקר מוכשר בעל ניסיון.

מדינת ישראל קבעה חוקים נוקשים וקריטריונים בהם צריך לעמוד החוקר על מנת להבטיח את השמירה על החוק ואת ההגנה המשפטית על האזרח במסגרת השמירה על זכויות הפרט.  לשם כך נחקק "חוק חוקרים פרטיים ושירותי שמירה" חוק הנמצא בפיקוח משרד המשפטים.

לפי חוק זה חוקר פרטי מורשה הוא חוקר שעבר תהליך הסמכה ממושך של שלוש שנים בהן עבד במשרד חקירות פרטי, קיבל הדרכה בשטח וצבר ידע וניסיון מוכח. לאחר תקופת ההכשרה עבר את מבחן ההסמכה ואת הועדה לרישוי חוקרים פרטיים במשרד המשפטים. בקבלת הרישיון, מתיר לו החוק לספק את שירותיו כחוקר פרטי ולפעול בשליחות משרד חקירות מורשה בלבד.

לאחר שהחוקר הפרטי צבר חמש שנות ניסיון כחוקר מורשה או לחילופין לאחר שירות מוכח כחוקר באחד משירותי הביטחון הוא יכול להתחיל את תהליך הקמת משרד חקירות פרטי בבעלותו. כל משרד חקירות פרטי מחויב על פי "חוק חוקרים פרטיים ושירותי שמירה" להשיג רישיון מטעם משרד המשפטים. כדי לקבל רישיון ולהקים משרד חקירות פרטית מציב בפניו משרד המשפטים קריטריונים רבים, הכוללים: מבחנים, וועדות ואישורים שונים.

עוז סער הוא חוקר פרטי ותיק, חבר ב"לשכת החוקרים הפרטיים בישראל" ובעל משרד חקירות פרטי. במשרדו צוות חוקרים מורשים אשר מתמחים בתחומי חקירה שונים. ייחודיותו  של המשרד מתבטאת ביכולת לשלב מספר דרכי פעולה בתיקי החקירה ולקבל מידע מדויק בזמן קצר. המשרד מתמחה במתן שירותים במגזר הפרטי והעסקי, הכוללים: חקירות בתחום האישי, מעקבים עם בלש פרטי, בניית תשתית מודיעין עסקי, חקירות כלכליות, איתור אנשים, חקירה במקומות עבודה, ברור על מקורות פרנסה, חשיפת הונאות, בדיקת אמינות של מועמדים להעסקה וכן חקירות קניין רוחני ובדיקת פוליגרף. במשרדו של עוז סער ניתן לקבל גם שירותי חקירה בינלאומיים.

משרד חקירות פרטי עוז סער פועל ברישיון משרד המשפטים ומצוי בניהולו של עוז - חוקר פרטי ותיק וחבר בלשכת החוקרים הפרטיים בישראל. כל אחד מהחוקרים במשרד הוא מקצוען בתחומו, בעל רישיון חוקר פרטי ומחויב לסודיות ודיסקרטיות מלאות לגבי כל פרטי החקירה ותוצאותיה. צוות החוקרים של משרד החקירות , פרוש בכל רחבי הארץ, וזמין לקריאה מיידית ויציאה לשטח בתוך טווח זמנים קצר במיוחד. יתרונו של המשרד הוא ביוכלתו לשלב בתיקי החקירה יותר מדרך פעולה אחת, ובכך לקבל מידע מדוייק יותר ובזמן קצר יותר. חוקרי המשרד מתורגלים גם במתן עדויות בבתי המשפט לצורך הצגת הממצאים והראיות שנחשפו.

לשיחת ייעוץ התקשרו  03-9199209

במשרד חקירות פרטית עוז סער אנו מתמחים במתן שירותי חקירות לכל סוגי המגזרים, הפרטי והעסקי בכל תחומי החקירות שאתם עשויים להידרש להם – חקירות בתחום האישי ומעקבים, מודיעין עסקי וחקירות כלכליות, איתור אנשים, מקומות עבודה ומקורות פרנסה, חשיפת הונאות, בדיקות מהימנות לעובדים, וכן חקירות קניין רוחני ובדיקות פוליגרף.

חקירות אופן עבודתם של חוקרי המשרד

צוות החוקרים שבמשרדנו, מציע מקצועיות וניסיון רב, תוך כדי חתירה נחושה למטרה והפעלת הכלים הנדרשים בכדי להביא את כל המידע המבוקש, עד כדי הפרטים הקטנים ביותר. בכל צורך שתציגו בפנינו, בין אם נידרש לחקירה גלויה או סמויה, לאיסוף ראיות ולמחקר מקורות מידע – אנו נפעל במשנה זהירות, בתשומת לב, וחשוב מכך - בהתאם לחוק, על מנת לייעל את תהליך החקירה ולהביא את תוצאותיה ללקוח.

מחלקה טכנית

במשרדנו פועלת מחלקה טכנית  בה ניתן לרכוש או לשכור ערכות צילום סמויות, או מערכות  אבטחה גלויות למטרות שונות.
אנו מבצעים בדיקות לגילוי האזנה ואיתור מצלמות סמויות.

נדרשים לסיועו של חוקר פרטי ? בלש ? יש לכם עניינים לא פתורים ושאלות ללא מענה ?
צרו קשר עוד היום עם משרד חקירות עוז סער - איתנו תדעו את התשובה אחת ולתמיד.

דוא"ל: ozsaar@gmail.com
רח' אימבר 7 קומה 6 קריית אריה, פתח תקוה
משרד: 03-9199209, נייד:  054-4674434
פקס: 153-544674434, מען למכתבים: ת.ד. 10275 פ"ת 49002
 
 
חוקר פרטי  |  בלש פרטי  |  חוקר פרטי בגידות  |  מודיעין עסקי  |  חקירות כלכליות  | חוקר פרטי בפתח תקווה
עוז סער חקירות  |   כתובתינו : רחוב אימבר 7 א.ת. קריית אריה פתח תקוה  |  משרד : 03-9199209  |  טל :  054-4674434