גוגל פלוס פייסבוק

חוקר פרטי עוז סער כתובתינו: רחוב אימבר 7 א.ת. קריית אריה פתח תקווה


רוצים לדבר עם חוקר?
מלאו את הפרטים ומיד נחזור!
 

משרד חקירות מקצועימשרד חקירות הוא משרד אשר עוסק בחקירות פרטיות מסוגים שונים. אנשים רבים פונים לקבל שירות של משרד חקירות במקרים שונים, כמו למשל במקרה של הונאה עסקית לא ברורה, איתור קרובים שאבדו עקבותיהם, בדיקת אמינות לקוחות בחברות ביטוח, חשד לבגידה של בן או בת זוג, וכן הלאה. אך, איך בוחרים משרד חקירות?
 
בחירה של משרד חקירות
 
א. חשוב מאד לוודא שהמשרד פועל על פי חוק, ושיש רישיון מתאים הן למשרד עצמו והן לכל אחד מן החוקרים הפרטיים שבמשרד. משרד חקירות מעסיק אנשים אשר למדו את תחום החקירות הפרטיות במשך כ-3 שנים, וקבלו רישיון מתאים לעיסוק בתחום מטעם משרד המשפטים. את המשרד עצמו חייב לפתוח חוקר פרטי בעל ותק של 5 שנים לפחות. חשוב לוודא את הפרטים הללו, מכיוון שחקירה פרטית שלא במסגרת של משרד חקירות מורשה, עלול להוות עבירה פלילית על החוק.

ב. דבר נוסף שיש לבדוק כאשר בוחרים משרד חקירות, הוא תחום המומחיות של המשרד. משרד חקירות עשוי להעסיק חוקרים פרטיים מכל תחומי החקירה, אולם בדרך כלל עוסק משרד חקירות בתחום חקירה מסוים, כמו למשל חקירות אישות, חקירות עסקיות, וכדומה. מומלץ מאד לפנות למשרד חקירות שמתמחה בתחום שאותו אתם מעוניינים לחקור.

ג. לבסוף, חשוב לברר על המקצועיות ועל האמינות של המשרד. באופן כללי, מומלץ לבחור במשרד חקירות ותיק ובעל ניסיון, אולם ישנם מקרים רבים שבהם דווקא הרעננות של משרד חקירות חדש מסייעת לחקירות מורכבות. בכל מקרה, חשוב לבדוק את החוקרים שבמשרד. חוקרים פרטיים צריכים להיות יצירתיים, יעילים, בעלי מוטיבציה וכמובן מקצועיים מאד בתחומם, על מנת שיוכלו לספק את התוצאות הרצויות.
 
איך מתבטאת המקצועיות של משרד חקירות?
 
משרד חקירות מקצועי ואיכותי מתבטא בשלושה תחומים עיקריים: נאמנות, יעילות ויצירתיות. מכיוון שהלקוח משתף את משרד החקירות בפרטים אינטימיים של חייו, בסודות מקצועיים וכדומה, הוא חייב להיות בטוח שהמשרד שומר על דיסקרטיות ועל נאמנות, ואינו חושף את המידע לשום גורם אחר, אלא רק בהסכמתו המפורשת. היעילות של משרד החקירות חשובה גם היא – משרד חקירות מקצועי ידע להפריד בין העיקר לטפל בחקירה, ולהתמקד רק בנקודות שיובילו לפתרון הבעיה. לבסוף, חשובה במיוחד היא היצירתיות – חקירה פרטית איננה עבודה משרדית "מרובעת", היא דורשת יצירתיות רבה, חשיבה מחוץ לקופסא ויכולת אלתור, על מנת להגיע לתוצאות הרצויות. משרד חקירות אשר מציג את התכונות הללו ללקוחותיו, הוא אכן משרד חקירות מקצועי ואיכותי, שמומלץ לפנות אליו.

לפרטים נוספים אודות משרד חקירות

משרד חקירות מקצועי
 
חוקר פרטי  |  בלש פרטי  |  חוקר פרטי בגידות  |  מודיעין עסקי  |  חקירות כלכליות  | חוקר פרטי בפתח תקווה
עוז סער חקירות  |   כתובתינו : רחוב אימבר 7 א.ת. קריית אריה פתח תקוה  |  משרד : 03-9199209  |  טל :  054-4674434