גוגל פלוס פייסבוק

חוקר פרטי עוז סער כתובתינו: רחוב אימבר 7 א.ת. קריית אריה פתח תקווה


רוצים לדבר עם חוקר?
מלאו את הפרטים ומיד נחזור!
 

משרדי חקירות אמיניםמשרדי חקירות הם תחום מעניין, אשר משמש השראה מרתקת במיוחד לעשרות סרטים וסדרות טלוויזיוניות. אך משרדי חקירות הם דבר אמיתי מאד וגם שימושי מאד, אשר נעשה מוכר יותר ויותר בארץ ובכל העולם, ומשמש אנשים רבים מאד מידי יום.
 
מהם משרדי חקירות?
 
משרד חקירות הינו המקום היחיד המורשה באופן רשמי, מטעם משרד המשפטים, לבצע חקירות פרטיות. חוקר פרטי יכול לעבוד אך ורק תחת חסותם של משרדי חקירות, ולא באופן פרטי, כאשר המטרה היא שיהיה פיקוח על עבודתם של החוקרים הפרטיים, ושלא תתבצענה עבירות על החוק. משרדי חקירות מוקמים על ידי חוקרים פרטיים בעלי ותק של 5 שנים לפחות, והם משמשי הן את המגזר הפרטי והן את המגזר העסקי בחקירות מסוגים שונים ומגוונים.
 
אלו חקירות מבוצעות במשרדי חקירות?
 
כאמור, משרדי חקירות עוסקים בחקירות פרטיות מסוגים שונים ומגוונים, בעיקר כאלה אשר דורשות דיסקרטיות וחשאיות, מסיבה זו או אחרת. נפוצות מאד במשרדי חקירות הן חקירות האישות, או חקירות הבגידה. אל משרדי חקירות מגיעים אנשים ונשים אשר חושדים בבני או בנות זוגם בבגידה, ומעוניינים לאמת את העניין. אנשים אלו אינם מעוניינים להתעמת עם בני הזוג כל עוד הם אינם בטוחים בכל מאה האחוזים כי הבגידה אכן אמיתית ואינה רק בדמיונם, ולכן הם פונים אל משרדי חקירות, אשר יסייעו להם בגילוי האמת. משרדי חקירות שולחים חוקר פרטי, אשר עוקב אחר בן או בת הזוג הנחשדים בבגידה, עד להוכחה מוחלטת על קיומה או אי קיומה של הבגידה. חקירות אישיות אחרות עשויות להיות, למשל, איתור של קרובי משפחה נעדרים, כמו למשל משפחה של אב שחי בזהות כפולה, אח שנמסר לאימוץ, דוד שנעלם בנסיבות כלשהן וכן הלאה.
 
חקירות עסקיות
 
משרדי חקירות רבים עוסקים גם בחקירות אשר נוגעות לעניינים עסקיים. חקירות עסקיות נוגעות בדרך כלל למעילות או גניבות פנימיות בתוך העסק או החברה. משרדי חקירות מבצעים חקירה פנימית דיסקרטית, מבלי לעורר את חשדם של העובדים, על מנת לגלות את מקור הגניבה או המעילה. בנוסף, משרדי חקירות מבצעים גם מודיעין עסקי – ריגול אחר חברות מתחרות על מנת לאפשר לחברה להחליט על צעדים עסקיים מתאימים. גם חקירות ביטוח כלולות בתחום זה. חקירות ביטוח הן חקירות שבהן חברות ביטוח חושדות כי לקוחות שלהן תובעים בהן כספים בצורה שאינה ישרה, כאשר הם מזייפים את מצבם הכלכלי, הבריאותי וכדומה. משרדי חקירות מבצעים מעקב אחר הלקוחות הללו, על מנת לוודא את מצבם האמיתי.

לפרטים נוספים אודות משרדי חקירות

משרדי חקירות מיומנים
 
חוקר פרטי  |  בלש פרטי  |  חוקר פרטי בגידות  |  מודיעין עסקי  |  חקירות כלכליות  | חוקר פרטי בפתח תקווה
עוז סער חקירות  |   כתובתינו : רחוב אימבר 7 א.ת. קריית אריה פתח תקוה  |  משרד : 03-9199209  |  טל :  054-4674434