גוגל פלוס פייסבוק

חוקר פרטי עוז סער כתובתינו: רחוב אימבר 7 א.ת. קריית אריה פתח תקווה


רוצים לדבר עם חוקר?
מלאו את הפרטים ומיד נחזור!
 

מודיעין עסקי


מודיעין עסקי, הוא מקצוע לכל דבר ועניין, אחד הכלים החשובים ביותר העומדים לרשות החוקר הפרטי הוא כול נושא המודיעין והריגול, לא כול אחד ידע לאסוף מידע עסקי במקצועיות ובאחריות שכן הנושא הזה והתחום הזה נושא אתו אחריות כבדה מאוד ,בתחום זה אין מקום לטעויות שכן חשיפתו של חוקר פרטי עלול לא רק לשבש את התוכניות אלא לגרום לנזק בלתי הפיך הן ברמת האמון ובעוד רבדים כאלה ואחרים.

לרוב בני האדם חוקר סמוי, נשמע כמי שלקוח מתוך הסרטים והסיפורים אודות אותם המרגלים שחדרו אל תוך עומק שטח האויב ומשם העבירו מידע כזה או אחר, בתחום החקירות נושא זה כלל לא מזכיר את אותו מרגל נוצץ מהסרטים, העבודה בשטח סיזיפית וקשה, בלש פרטי שלוקח על עצמו לפעול לטובת לקוח כזה או אחר ישקול את שיקוליו לגבי הכלים אותם הוא יצטרך להפעיל על מנת להביא את החומר המבוקש ,במידת הצורך יפעיל את כלי החקירה העומדים לרשות החוקר הפרטי במסגרת החוק.

על מנת להשתמש בכלים כאלה ואחרים לטובת חקירה פרטית יש צורך בהסמכה מיוחדת מטעם משרד המשפטים ,תחום זה מצריך את כול הרוצה לעסוק בו לעבור שלוש שנים של התמחות במשרד חקירות מוכר ולאחר מכן יש לעמוד במבחנים של משרד המשפטים.

איך בוחרים חוקר פרטי ?

כפי שסופר כאן קודם יש להקפיד על התקשרות עם משרד חקירות מוסמך ומסודר, רק משרד חקירות כזה יוכל להפעיל שיטות שונות ומגוונות על פי החוק ועל פי כל הנהלים על מנת להביא את החומר הנדרש בין אם זה בעזרת ריגול ,מעקבים טכנולוגיים או כול דבר אחר.

חשוב מאוד כאמור להתקשר עם משרד אשר רכש ניסיון רב בתחום ויידע לכוון אתכם ולייעץ לכם על דרכי הפעולה הטובות ביותר עבורכם בכול עניין ועניין, כאמור חקירות פרטיות הן כלי מאוד חשוב ,אך שימוש לא מושכל בכלי זה עלול להביא לתוצאה לא רצויה.

עוז סער חקירות

בעוז סער חקירות יש את ידע והניסיון על מנת לעזור לכם להשיג את מבוקשכם ,משרדנו ילווה אתכם לאורך כול התהליך בסבלנות ,במקצועיות ובאחריות רבה לשביעות רצונכם . 
 
חוקר פרטי  |  בלש פרטי  |  חוקר פרטי בגידות  |  מודיעין עסקי  |  חקירות כלכליות  | חוקר פרטי בפתח תקווה
עוז סער חקירות  |   כתובתינו : רחוב אימבר 7 א.ת. קריית אריה פתח תקוה  |  משרד : 03-9199209  |  טל :  054-4674434