מה נחשב הוכחת בגידה בהליך גירושין? וכיצד להשיג אותן

בכדי שלבגידה יהיו השלכות על תהליך הגירושין, בין אם במתן עילה לבית הדין הרבני או בביטול הסכם ממון או כל דבר דומה, על בני הזוג לספק ראיות חותכות וברורות לבית הדין הרבני על מעשה הבגידה. רוב הבוגדים עושים הכל בכדי להסתיר את העובדה שהם בוגדים, ולכן בכדי לקבל מספיק ראיות שיאפשרו להוכיח את מעשה הבגידה, אתם חייבים לעבוד עם חוקר פרטי מיומן ומקצועי אשר לא רק שיהיה מסוגל להשיג לכם את ההוכחות הנדרשות, אלא גם יאפשר לכם לקבל ראיות קבילות אשר הושגו בצורה חוקית כך שתוכלו לעשות בהן שימוש בבית המשפט ללא כל בעיה.

מה יכול להיות נחשב כהוכחה ברורה לבגידה?

בית הדין או בית המשפט מחפשים הוכחות ברורות ובדוקות על מעשה הבגידה על מנת שיתייחסו אליו, ועל מי שמחפש להוכיח את הבגידה להשיג את ההוכחות החותכות הללו. לדוגמא, קרוב משפחה או אדם אשר מעיד על כך שבוצעה בגידה, לא תמיד יחשב כאמין בעיני בית הדין, ולא תמיד העדות שלו תתקבל. לעומת זאת, סרטון או תמונות אשר צולמו על ידי חוקר פרטי בצורה חוקית יכולים להתקבל כראיה חותכת וקבילה לחלוטין למעשה הבגידה.

עוז סער חוקר פרטי

עבודה של חוקר פרטי להשגת הראיות

הדרך הטובה ביותר להשיג ראיות לבגידה היא באמצעות חוקר פרטי. רוב האנשים אשר פונים אל חוקר פרטי הם אנשים שכבר יודעים כי הצד השני בוגד, הם רק מחפשים את ההוכחה הבדוקה אותה יוכלו להציג בבית המשפט.

בכדי להשיג את ההוכחה הזו, החוקר הפרטי מבצע בדיקה של הלו"ז היומי שלהם, המקומות בהם הם מבלים, מקומות מסתור, נכסים נסתרים וכדומה, ועוקבים אחר המקומות הללו בכדי למצוא את ההוכחות הנדרשות. אמנם, עבודתו של חוקר פרטי היא לא זולה, אך בסופו של דבר זה יכול להיות משתלם מאוד עבורכם, במיוחד במקרי גירושין יקרים ומורכבים הכוללים הסכם ממון עם סעיף הסדר שונה לחלוטין במקרה של בגידה.

הוכחות לא קבילות

חשוב להבין כי כל הוכחה אשר הושגה בצורה שהיא מנוגדת לחוק, לא תתקבל בבתי המשפט, גם אם מדובר בהוכחה חותכת לחלוטין. לדוגמא, פריצה למכשיר הסלולרי של בן הזוג או למחשב הנייד שלו, הצבת מכשירי הקלטה ברכב הפרטי או כל דבר דומה. מדובר בעבירה פלילית אשר יכולה לסבך את זה שעשה זאת, ויחד עם זאת כל הוכחה שתושג בדרך הזו אינה קבילה בבית המשפט.

זו הסיבה לכך שחשוב לעבוד עם חוקר פרטי אשר יבצע את החקירה בצורה קבילה כך שתוכלו לקבל הוכחות ברורות ומדויקות למעשה הבגידה, ובצורה שתוכלו להציג מול בית המשפט ללא כל בעיה.

מה תרוויחו מהשגת הראיות?

השגת הראיות למעשה הבגידה יעניקו לכם כמה יתרונות:

  • קבלת החלטה סופית לגבי הגירושין במידה ואתם מתלבטים או לא בטוחים בכך.
  • אישה שבגדה תפסיד את מלא דמי מזונות האישה על ידי בית הדין הרבני וכן את דמי הכתובה שלה.
  • כנגד בעל שבגד ניתן להגיש תביעת נזיקין בגירושין אשר מוגשת בבית הדין הרבני.
  • בבית הדין הרבני חלוקת הרכוש יכולה להיות לא שוויונית במקרה של בגידת אישה.

ליעוץ ראשוני דברו איתנו 054-4674434