מהם הסיבות לבגידות

בגידות הן תופעה חברתית שהממדים שלה לא ניתנים לאמידה. עם זאת, אין ספק כי מדובר בתופעה רווחת ביותר. מניסיוננו ולאחר שנים של עיסוק בחקירות ומעקבים אחרי בני זוג בוגדים, נוכחנו כי אחת השאלות המטרידות ביותר את הלקוח היא, מה היתה הסיבה לבגידה? או במילים אחרות, מה עשיתי לא בסדר.

במהלך העבודה והשיחות עם הלקוחות אשר מגיעים למשרדי לצורך חקירות ומעקבים אחרי בני זוגם, אחת התובנות אשר עלו אצלי, היא שאין חוקים בנושא בגידות. לעתים הסיבה לבגידה אצל אדם אחד, היה בדיוק ההפוך ממה שגרם לאחר לבגוד.

יחד עם זאת, הבחנו במספר סיבות, אשר חזרו על עצמם פעמים רבות והובילו בני זוג למעול באמון שניתן להם.

אחת הסיבות המובילות, למרבה ההפתעה היא שעמום. גברים רבים כמו גם נשים רבות חשים שעמום גובר והולך בחיי הנישואין שלהם וכתוצאה מכך מתפתים להאמין שהאמת נמצאת אי שם בחוץ. מן הסתם כל קשר שמתחיל בניצוצות וזיקוקים, סופו להיכנס לשגרה. עם זאת, החכמה האמתית היא להפיח את רוח החיים המחודשת בקשר בכל פעם מחדש. רבים מוצאים את הרומנים המזדמנים כהזדמנות לחוות ניצוצות חדשים מבלי לפרק את מסגרת הנישואין.

בגידות, סיבות נוספות

גברים רבים מרגישים כי השגרה שבזוגיות מדכאת את יצר הצייד שבהם. נראה כי גם בעידן המודרני, ישנם לא מעט גברים שמרגישים כי הגבריות שלהם נמדדת לפי מספר הכיבושים שהם מצליחים לבצע בקרב המין הנשי. במידה וגבר מתביית על אישה אחת וממסד איתה את היחסים, אין זה אומר מבחינתו כי מסע הכיבושים שלו בהכרח הגיע לקצו. לפיכך יותר ויותר גברים מוצאים את עצמם במסע הרסני ובלתי פוסק להוכיח לעצמם כי הם עדיין בכושר צייד מצוין ומוכנים לסכן את הזוגיות שלהם לשם כך.

כמו כן בגידות מתרחשות לעתים כיוון שישנה תחושה שמשהו חסר בבן או בת הזוג. כך למשל במידה ואישה אינה מוצאת את הגבר שלה מספק מספיק מבחינה אינטלקטואלית, היא עלולה למצוא את סיפוקה ברומן מזדמן עם גבר אינטליגנטי או אינטלקטואלי בצורה יוצאת דופן. לעתים קרובות נשים בוגדות לאו דווקא עם גברים מושכים בצורה יוצאת דופן אלא דווקא עם גברים שעושים להן את זה מבחינה שכלית או רוחנית.

ההזנחה שבאה עם השנים

נשים רבות נוטות להזניח את המראה שלהם בבית. חיי המין הולכים ונעשים שגרתיים ותדירות קיום יחסי המין פוחתת באופן דרסטי עם בואו של הילד הראשון לעולם. גברים רבים שחשים תסכול מיני ונמצאים במצב של גירוי מיני מתמיד משדרים לבחורות רבות שהם נמצאים בקשר שאינו מספק מבחינה מינית ולא חסרות בחורות שמוצאות את זה מושך מאוד. גבר שלא מסופק מבחינה מינית יתקשה מאוד לעמוד בפני פיתויים שייקרו בדרכו.

לעתים בגידות מתרחשות כשאחד מבני הזוג רוצה להרגיש שוב נחשק ואהוב. אין מה לעשות כנגד השחיקה הזוגית וזוג שנמצא כבר מספר שנים ביחד, מוותר על טקסי החיזור והמשחקים המקדימים. כאשר אישה זוכה לחיזורים מצד גבר מזדמן, לאחר שלא חיזרו אחריה מספר שנים, קשה לה מאוד לעמוד בפיתוי. חיזור טרי ומרענן יכול להפיח באישה רוח חיים ולהזכיר לה תחושות שכבר שכחה שהרגישה אי פעם. אנחנו מאחלים לכם שהזוגיות שלכם תדע רק עליות וזמנים טובים.

לשיחת ייעוץ עם חוקר פרטי התקשרו: 054-4674434.