כל מה שצריך להכיר על מצלמות אבטחה

אם יש דבר עליו אנחנו פשוט לא יכולים להתפשר, זה על תחושת הביטחון שלנו במקום בו אנחנו חיים. בין אם מדובר על בית העסק שלכם או על הבית הפרטי, הרי שעל כולנו מוטלת החובה לשמור על הנכס הנמצא בבעלותינו. בעבר, כדי להגן על המבצר, היה צורך באגם מלא תנינים וחיל פרשים. אבל היום, בזכות הטכנולוגיה, אנחנו יכולים להשתמש באמצעים מתקדמים כדי לקבל תמונה מהימנה על המתרחש בזמן אמת. במאמר הבא נדבר בהרחבה על החידושים הטכנולוגיים בתחום וננסה לעזור לכם לבחור באמצעים המתקדמים ביותר עבורכם ועבור הגנה על היקרים לכם מכל. מתחילים עכשיו.

הקדמה קצרה על הנושא

כמו בכל יצירה של מכשיר טכנולוגי בעידן הנוכחי, לפני שנקפוץ למים ונחליט על ייצור מוצר כזה או אחר, אנחנו צריכים להבין קודם כל את הצרכים שלנו. לצורך ההמחשה, הורים לילדים מתבגרים, הרבה פעמים יבקשו להתקין מצלמות בדלת הכניסה, כדי להבטיח כי כל מי שיכנס לבית יהיה מי שההורים מרגישים בנוח בכך שהוא נכנס הביתה. בקרת כניסה לדלת לדוגמא, יכולה לתרום גם למי שפשוט רוצים לראות מי נכנס בדלת הכניסה ולפתוח את האינטרקום, אבל הורים לילדים יכולים לבקש להעביר את המידע לטלפון החכם, כך שגם כאשר הם מחוץ לבית, בעבודה, תהיה להם שליטה על הנכנסים הביתה. זו כמובן דוגמא אחת מיני רבות. בעל עסק ירצה להשתמש במצלמות בשביל לקבל עידכון על הנעשה בשטח כמובן, אבל אנחנו יכולים באותה הנשימה, להניח את המצלמות במיקום בולט, כך שאלו יצרו תחושה של הרתעה וכן הלאה. במילים אחרות, משום שהשוק מוצף באינספור כלים טכנולוגים מתקדמים, חשוב להגדיר את הצרכים לפני שיוצאים לדרך, כדי להבין בדיוק באילו מערכות נכון להשתמש.  

איך מצלמות מתקדמות יכולות לעזור לחוקר פרטי

אנחנו יודעים כי כאשר אנחנו לוקחים את כל הנתונים בחשבון, אנחנו יכולים להגיב לדברים בזמן אמת בצורה הטובה ביותר. מטבע הדברים, במדינה כמו שלנו, אם יש לנו שאלות ותהיות, בנוגע לפעילות של הילדים שלנו בשעות אחרי הצהריים למשל, בנוגע לאופן בו העובדים שלנו פועלים במקום העבודה או אם אנחנו רוצים לדעת מה קורה בגן של הילדים שלנו, הרי שאין לנו את הדרך להבין באמת מה קורה בפועל, אלא אם לא נשכור את שירותיו של חוקר פרטי מקצועי. חשוב לציין כאן כי מדינת ישראל קבעה בצורה חד משמעית מה מוגדר בתור הזכות של אדם לפרטיות וכאשר אתם בוחרים חוקר פרטי, חשוב לבחור במי שמכיר את החוק ופועל לאורו, כדי שלא תמצאו את עצמכם חשופים לתביעה שלא לצורך. התקנה של מצלמות אבטחה מתקדמות יכולה להועיל לעבודה של החוקר הפרטי.

מצד אחד, הן יכולות להראות לנו מה קורה בזמן אמת, כך שהחוקר לא נדרש להתגנב, להסתתר וחלילה, למצוא עצמו בסיטואציה בה הוא חושף את עצמו. מהצד השני, הרי שהמצלמות יכולות לגבות עבורינו עדויות מהשטח, כך שנוכל להראות אותן בבית המשפט במידת הצורך. למשל, אם יש חשש כי הגננות בגן של הילדים מתנהגות שלא כשורה, נוכל להציג את התיעוד המלא מול השופט במידת הצורך.

חשוב לצאת לדרך במהירות ולא להמתין

הטעות הכי גדולה היא לדחות את הטיפול בבעיה לזמן אחר. הרי איש מאיתנו לא יודע מה ילד יום ולכן, תמיד חשוב להגיע מוכנים ולא להיתפס עם 'המכנסיים למטה', להכן מהרו והתקינו מצלמות אבטחה והקלטה דיגיטלית.