חוקר פרטי עוז סער כתובתינו: רחוב אימבר 7 א.ת. קריית אריה פתח תקווה


רוצים לדבר עם חוקר?
מלאו את הפרטים ומיד נחזור!
 

חקירות


חקירות: הדרך הבטוחה אל האמת
 
גברים רבים מתלבטים אם לקיים שיחת בירור מול רעיה או בת זוג שמעלה חשדות לבגידה. גם נשים לא מעטות מוצאות את עצמן מתחבטות בשאלה: לשאול אותו מפורשות או שזה ממילא לא יעזור? חקירות פרטיות מהוות דרך בטוחה שיכולה להוביל אתכם אל האמת, ולדעת מה באמת קורה זו התחלה בסיסית בכל פתרון שתרצו לנקוט בו. הכל על חקירות אישות במאמר הבא.
 
סימני בגידה

מאוד ייתכן שחשדכם התעורר בעקבות סימנים ברורים לבגידה. חשוב שתדעו שאתם לא לבד, ורוב הסיכויים מדובר בסימנים מוכרים שהרבה אנשים לפניכם הבחינו בהם, וגילו לדאבונם שאכן בני הזוג הצמיחו להם קרניים. אז אם אתם רואים שהאישה פתאום מתאפרת ומתלבשת בהשקעה יוצאת דופן דווקא לעבודה במקום לבילוי הזוגי המשותף שלכם, או נעלמת לשעות ארוכות מבלי להסביר או עם תירוצים שחוקים, ואם אתן מבחינות בירידה בתדירות יחסי המין למרות שהגבר דווקא נראה מטופח מתמיד – ככל הנראה שזה לא סתם, ויש דברים בגו.
 
אז מה אפשר לעשות?

אנשים רבים לפניכם ניסו את מה שמכונה בלעג "שיחת יחסינו לאן" ובמרבית המקרים כל מה שקיבלו היו עוד תירוצים, שקרים והכחשות. הסיבה כך היא שגם האדם הישר ביותר עלול למצוא את עצמו מסתבך בשקרים כשמוצגת כנגדו האשמה ישירה. מה לעשות, כולנו בני אדם, והתגובה האינסטינקטיבית להאשמה היא הצטדקות. בדיוק בגלל זה חשוב מאוד לדעת, קודם כל, באופן אובייקטיבי ומבוסס מבחינה עובדתית, מה בעצם קרה. מי ייתן והחקירה תעלה שהכל היה סתם חשדות שווא! ישנן חקירות פרטיות בנושאי בגידה שתוצאותיהן מעלות שבני הזוג צחים כשלג, אולם מדובר למרבה הצער במיעוט זעום מכלל המקרים. אם יתברר שאכן חשדותיכם נכונים, לפחות תוכלו להיפטר מהספק המציק, ולעמוד על קרקע בטוחה. משם יהיה לכם קל יותר להחליט באילו צעדים לנקוט.
 
מה עושים אנשים שמגלים בעקבות חקירות פרטיות שנבגדו?

בני אדם, כידוע, הם יצורים מורכבים, ואנשים שונים שמגלים כי נבגדו מגיבים בדרכים שונות, איש איש על פי אמונותיו ונטיות לבו. כך למשל, ישנם אנשים שבוחרים למנף את הראיות המפלילות כדי לקיים שיחה נוקבת, שיכולה לשמש בסיס איתן לתהליך אמתי של התקרבות מחדש, שיקום הזוגיות והחזרת האינטימיות. אחרים, בוחרים שלא להישאר עם מי שהפר את אמונם, ולפרק את החבילה. במקרה זה, הראיות יכולות לשפר את מצבם בתהליכי הגישור או הגירושין, בכל הנוגע לזכויותיהם הכלכליות. אחרי שתדעו אחת ולתמיד את האמת תוכלו לבחור, כמובן, במה שהכי נכון לכם.
 
חוקר פרטי  |  בלש פרטי  |  חוקר פרטי בגידות  |  מודיעין עסקי  |  חקירות כלכליות  | חוקר פרטי בפתח תקווה
עוז סער חקירות  |   כתובתינו : רחוב אימבר 7 א.ת. קריית אריה פתח תקוה  |  משרד : 03-9199209  |  טל :  054-4674434 קידום אתרים אורגניSEOLINKS
לייבסיטי - בניית אתרים