חקירות רקע – על מי ומתי עושים?

במציאות בה אנו חיים חקירות רקע הינן חשובות מאוד. לא משנה אם אתם עומדים להעסיק עובד בתפקיד רגיש או אפילו מתחילים קשר זוגי, חקירת רקע מאפשרת לכם להיות בטוחים כי אתם אכן יודעים מיהו האדם העומד מולכם ואתם מכירים אותו ואת הרקע שלו לעומק.

במשרד החקירות "עוז סער חקירות" אנו מתמחים בביצוע חקירות רקע מקצועיות. אנו נשמח לבדוק עבורכם כל אדם או ארגון ולבצע חקירת רקע מקצועית ומפורטת אשר תספק לכם את כל המידע לו אתם זקוקים ונספק לכם דו"ח תוצאות מפורט הכולל גם את הדרכים בהם השגנו את המידע כך שתוכלו לעשות שימוש במידע שקיבלתם לכל צורך שהוא.

בדיקות רקע

חקירות רקע ונאותות

המטרה של חקירות רקע ונאותות הינה לבדוק רקע של אדם או ארגון מסוים, והן נערכות בדרך כלל לפני היקשרות עסקית או אישית אל אותו אדם או ארגון. לצערנו, יש לא מעט מקרים של חברות אשר שכרו עובדים שאינם אמינים ובסופו של דבר מצאו את עצמם סובלים ממעילות בתוך הארגון, ריגול תעשייתי וכדומה, או חברות ואנשים פרטיים אשר ביצעו התקשרות עם ארגון או חברה מסוימת ובסוף גילו כי מדובר בתרמית והפסידו לא מעט כספים.

לכן, לפני שמבצעים התקשרות כזו, במיוחד אם מדובר בתפקידים רגישים, בקשר עסקי הכולל השקעה כספית גדולה או אפילו קשר רומנטי אשר מתפתח, כדאי מאוד לבצע חקירת רקע אשר כוללת בדיקה של מידע משפטי על אותו גורם, בדיקה פיננסית שלו, הרקע האישי והפרטי שלו ומידע נוסף שיכול להיות רלוונטי ולהשפיע על ההחלטה האם באמת ליצור את אותה היקשרות או לא.

חקירות רקע לשוכרים

לא מעט בעלי דירות מגיעים למצב בו לאחר שהשכירו את הדירה שלהם הדיירים לא משלמים את שכר הדירה, ובשל החקיקה בישראל הם לא יכולים לפנות אותם מיד אלא לעבור הליך משפטי מורכב וארוך אשר במהלכו הם מפסידים לא מעט כסף. לכן היום יותר ויותר בעלי דירות מחליטים לבצע חקירות רקע לשוכרים פוטנציאליים לפני שהם משכירים להם את הנכס, במיוחד בשכירויות לטווח ארוך ובמיוחד בדירות יוקרה, על מנת לוודא כי לשוכרים יש את היכולת לעמוד בהתחייבויות שלהם כלפי בעל הנכס בעת ההשכרה, שאין להם עבר בעייתי מול בעלי דירות וכדומה.

חקירות רקע לפני נישואין

לרוב אנו עדים לחקירות רקע במגזר החרדי אבל לא רק, לא מעט פעמים אנו מקבלים פניות מהורים אשר מעוניינים לבצע בדיקת רקע על בן או בת הזוג של ילדם טרם החתונה. לצערנו, בשנים האחרונות אנו שומעים לא מעט סיפורים על התחזויות והונאות אשר נמשכו גם לתוך מערכת הנישואין, הסתרה של מצב כלכלי בעייתי או חובות כבדים מאוד אשר לאחר החתונה בן או בת הזוג נושאים גם הם בהם ועוד.

לכן, חקירות הרקע הללו הופכות להיות מיום ליום הרבה יותר חשובות ומשמעותיות ויכולות לאפשר קיום של החתונה בראש שקט ובידיעה כי אכן מדובר בקשר זוגי אמיתי ולא בתרמית חלילה.

חקירות רקע לפני רכישות גדולות

בין אם אתם עומדים לרכוש דירה מיד שניה או לרכוש חברה גדולה, חקירת רקע הינה חשובה מאוד. חקירת הרקע בודקת שעבודים, חובות, תביעות משפטיות אשר יכולות לעבור אליכם לאחר הרכישה וכל מידע אותו המוכרים ינסו להסתיר.
לפני שאתם מבצעים רכישה גדולה אשר בצידה הוצאה כספית משמעותית, אל תחששו לבצע בדיקת רקע יסודית. החוקרים שלנו יעשו הכל על מנת לחשוף בפניכם את התמונה המלאה כך שתוכלו לקבל החלטות חכמות ונכונות יותר בדבר הרכישה ולהיות בטוחים כי אתם משקיעים את הכסף שלכם במקום נכון וראוי.