גוגל פלוס פייסבוק

חוקר פרטי עוז סער כתובתינו: רחוב אימבר 7 א.ת. קריית אריה פתח תקווה


רוצים לדבר עם חוקר?
מלאו את הפרטים ומיד נחזור!
 

חקירות פרטיות מוצלחות חקירות פרטיות- האם זה כדאי?

חקירות פרטיות מתנהלות כאשר יש ללקוח תחושה לא טובה שמשהו קורה תחתיו. זו יכולה להיות בגידה של עובד, חבר שותף לחיים ועוד. בכל מקרה הרגע להזמנת חקירות פרטיות הוא אף פעם לא רקע חיובי. ישנם מקרים בהם חקירות פרטיות מתנהלות כדי לגלות מי מהעובדים זכאי לקידום אולם מדובר במקרים יחידים ולא ברוב הכולל של המקרים. מידת הכדאיות של הזמנת חקירות פרטיות תלויה בגורמים רבים. ראשית, מדובר בשירות יקר. בדרך כלל חקירות ממושכות דורשות אפילו יותר זמן וכך גם יותר כסף ממה שצפוי. נוסף על כך, חקירות פרטיות הן דבר שגורם להרבה עוגמת נפש עוד במהלך התהליך עם כל ציפייה לגילוי האמת, כל אכזבה וכל רצון שהאמת תהייה אחרת. כמו כן, בסופו של דבר חקירות פרטיות יכולות להסתיים עם אמירה ששום דבר לא נמצא, אולם, אם יש לכם ספק הוא עשוי להמשיך ולקונן בלבכם.

איך עורכים חקירות פרטיות?

חוקרים שעובדים בתחום הפרטי הם אנשי מקצוע לכל דבר. זאת אומרת, לחוקרים פרטיים ישנו מסלול הסמכה מורכב וארוך שכולל שנים של התנסות במקרים מורכבים בשטח תוך שיש ליווי מקצועי של מדריך מנוסה לא פחות. חוקרים פרטיים ניגשים למבחנים שמאפשרים את ההסמכה הסופית שלהם ורק לאחר מעבר של המבחנים הם רשאים לעבוד בתחום. אנשי המקצוע, החוקרים, עורכים את החקירה הפרטית בדרכים שונות תוך ביצוע מעקבים באמצעים שונים ואף בשיטות הישנות ביותר כגון- הליכה אחרי אדם ברחוב. הטכנולוגיה בהחלט פתחה פתח רחב לעוסקים בתחום אולם יחד איתה הגיעו גם החוקים השונים המגבילים את שימושה ועל החקירה הפרטית להתנהל באופן עקבי עם חוקים אלו.

האם לסמוך על תוצאות של חקירות פרטיות?

כמובן שאם פניתם לאנשי מקצוע אין סיבה לחשוש. לרוב, כאשר יש הוכחות חד משמעיות אודות סיבה מוצדקת לחשדות שלכם החקירה מגיעה לסיומה ואתם מרגישים בטוחים בתוצאות שלה. אולם, במקרים בהם מדובר בחקירות פרטיות בהן אין תוצאות שמאששות את מה שהלקוח חושד בו, נישאר צל של ספק המלווה את הלקוח שבין השאר תוהה לגבי המקצועיות של מבצע החקירה.

כמה זה עולה?

חקירות פרטיות הן דבר יקר וישנם חוקרים שגובים דרך קבע כאלף חמש מאות שקלים לשעה. כמובן שניתן למצוא עבודות זולות ויקרות בהתאם למסגרת בה תערכו את החקירה אך אל תצפו למחירים נמוכים, מדובר ללא ספק בשירות יקר למדי. 


חקירה פרטית במשרד
 
חוקר פרטי  |  בלש פרטי  |  חוקר פרטי בגידות  |  מודיעין עסקי  |  חקירות כלכליות  | חוקר פרטי בפתח תקווה
עוז סער חקירות  |   כתובתינו : רחוב אימבר 7 א.ת. קריית אריה פתח תקוה  |  משרד : 03-9199209  |  טל :  054-4674434