חוקר פרטי עוז סער כתובתינו: רחוב אימבר 7 א.ת. קריית אריה פתח תקווה


רוצים לדבר עם חוקר?
מלאו את הפרטים ומיד נחזור!
 

חקירות פרטיות בישראל


התופעה של חקירות פרטיות בישראל הולכת וגדלה, יותר ויותר אנשים מבינים כי עליהם להגיע אל האמת בעצמם במקרים משפטיים פרטיים כמו בגידות וכו'. בנוסף ללקוחות הפרטיים ישנם לקוחות עסקיים המעוניינים לדעת מידע לגבי עובדים חדשים, ואפילו גם משרדים ממשלתיים. 

מי הוא חוקר פרטי מקצוען?

החוקרים הפרטיים חייבים להיות בעלי עין נוקבת, כישורי תצפית מצוינים ומוח אנליטי. אנשי המקצוע האלו מכונים לעתים קרובות 'בלשים פרטיים' והם משתמשים במספר טכניקות מעקב וחקירה כדי לאסוף מידע מדויק ורלוונטי לתחום חקירתם. 

 

חוקרים פרטיים מורשים לעסוק במדינה בה הם עובדים, ועשויים לעבוד במשרה מלאה כעובדי משרד חקירות, מחלקות משטרה, עסקים פרטיים וארגונים, כמו גם לקוחות פרטיים.

 

מה אסור לחוקר פרטי לעשות?

חשוב לדעת כי חוקר פרטי בתל אביב ובישראל בכלל אין סמכות או אישור להגיע לכל מידע, אם אכן הוא הגיע לאחד מהמידעים הבאים סימן שעבר על החוק ועליכם לשמור על עצמכם.

האזנות למכשירי טלפון -
  1. חוק האזנות יתר למעשה אוסר על כולם כולל חוקרים פרטיים לבצע האזנות סתר לשיחות טלפון. במהלך חקירה או שלא- אסור להקליט או להאזין לשיחה שהמאזין הוא לא צד בה, או שאחד הצדדים אכן נתן את הסכמתו במפורש. 
  2. 2. גישה למידע חסוי
  3. לחוקר פרטי אין דרך גישה חוקית לפרטי אשראי, חשבונות בנק, רשומות טלפון ורישומים פליליים.
  4. 3. הסגת גבול - במידה ויש צורך בכניסה לשטח פרטי על החוקר לקבל אישור על מנת להיכנס אליו, החוק בישראל לא מאפשר זאת ללא אישור בעל הנכס.  זהו חוק ששומר על כולנו, אנחנו לא רוצים שאף אחד ייכנס לשטחנו הפרטי ללא האישור שלנו.
  5. 4.התחזות לעובד רשויות החוק
  6. אין להתחזות לעובד רשויות החוק משום סיבה שהיא! 
  7. למה חשוב שהחקירה הפרטית תהיה חוקית מיסודה?

ראשית זכרו ראיות שהושגו בדרך לא חוקית לא יהיו קבילות בבית משפט גם אם הן מוציאות את הצדק לאור. 

אין להקל ראש או לעגל פינות בתחום הזה, היושרה מעל הכל גם אם זה מאוד מפתה ואתם מרגישים שאתם יודעים את האמת, ועליכם להגיע אליה בכל מחיר. 

 

משרד חקירות אמין שמכבד את עצמו לעולם לא יעבור על החוק בשביל אף חקירה. זהירות יתרה תשמור עליכם! כי אתם לא רוצים למצוא את עצמכם בחקירה משטרתית וחשופים לעונשים כבדים. 

 

מי אנחנו?

משרד החקירות עוז סער פועל ברישיון ושומר על החוק בקנאות, אנחנו שמים דגש על הוכחות וראיות אמינות שהושגו בדרכים חוקיות בלבד. 

החוקרים שלנו מקצוענים, בעלי ניסיון רב ועומדים בכל הדרישות של משרד המשפטים.

 

אנחנו נעשה הכל בכדי להגיע לחקר האמת תוך שמירה על פרטיותכם המלאה. אנחנו מבצעים חקירות עבור בנקים וגופים מוסדיים וממשלתיים וכמובן לקוחות פרטיים. 

 

אנחנו נותנים שירותים בתל אביב, ולכן אם חיפשתם חוקר פרטי בתל אביב הגעתם בדיוק למקום הנכון. 

משרד חקירות מומלץ

חקירות פרטיות בישראל הנן עסק מורכב ורגיש, בעת אנחנו בוחרים משרד חקירות עליכם לקחת בחשבון את כל הכתוב לעיל ולהשתמש במשנה זהירות על מנת להגן על עצמכם.

 
 
חוקר פרטי  |  בלש פרטי  |  חוקר פרטי בגידות  |  מודיעין עסקי  |  חקירות כלכליות  | חוקר פרטי בפתח תקווה
עוז סער חקירות  |   כתובתינו : רחוב אימבר 7 א.ת. קריית אריה פתח תקוה  |  משרד : 03-9199209  |  טל :  054-4674434 קידום אתרים אורגניSEOLINKS
לייבסיטי - בניית אתרים