חקירות מעילות וההונאות

עבירות כלכליות כמו מעילות, גניבות והונאות שונות הן נפוצות מאוד. מדובר בעבירות שאנו רואים כמעט בכל יום, ובכל מקום – גם בתוך חברות וארגונים גדולים, גם בעסקים קטנים ובמקומות רבים. עבירות כלכליות כאלו יכולות להוביל לנזקים רבים מאוד לעסק הנפגע מכך, וכל יום שעובר ובו החברה לא יודעת בכלל על התרחשות המעילה או הגניבה, או חושדת בכך אך לא יודעת מי האשם, הוא עוד יום שבו הנזק יכול להיות הרבה יותר גדול והרבה יותר עצום.

עוז סער חוקר פרטי

מה ניתן לעשות בזמן הונאה?

אם אתם חושדים כי התרחשה או עדיין מתרחשת בחברה שלכם עבירה כלכלית כמו גניבה, הונאה או מעילה, הדבר הטוב ביותר שתוכלו לעשות הוא לפנות אל משרד חקירות מקצועי אשר יחשפו את האמת ויתנו לכם את כל המידע על הפרשה. משרד חקירות יעמול על מנת למצוא אי סדרים חשבונאים, פערים בקופה קטנה או בקופות הרגילות, בדיקות מערכות ממוחשבות, חשבונות בנק וכל דבר נוסף שניתן בכדי לאתר את פרטי המעילה או הגניבה וכמובן – לחשוף את האשם או האשמים בה.

איך אפשר לאתר את האשמים?

גם אם האשם או האשמים מסתירים היטב את המעשים שלהם, אין דבר שחוקר פרטי מקצועי לא יכול לעלות עליו. גם אם מדובר במעילות ממוחשבות או טכנולוגיות שהן קשות יותר לאיתור, או מעילות בכספים שאין עליהם מעקב מתמיד כמו קופות קטנות, חוקר פרטי ידע כיצד לאתר את הפרצות הללו, כיצד למצוא את האשמים בעבירה וכמובן – יסייע לחברה לא רק במיצוי הדין עם האשם בהתאם להוכחות שנמצאו על ידי החוקר, אלא גם להגן על החברה מפני פגיעות דומות בהמשך.

למה חשוב לפנות דווקא למשרד חקירות?

נכון, יכול להיות שאתם יכולים בעצמכם למצוא את המקור למעילה או הגניבה, במיוחד אם מדובר בעסק קטן מאוד, אך מה שאתם לא תוכלו לעשות הוא להשיג את ההוכחות החותכות לכך – ובאופן חוקי. לדוגמא – צילום או הקלטה של אדם ללא ידיעתו – אינה חוקית, ורבים לא יודעים את זה. לכן, אם אתם רוצים להיות בטוחים כי יהיו לכם הוכחות חותכות שתוכלו להציג במשטרה, בבית המשפט או בכל מקום אחר, הוכחות שהושגו באופן חוקי ואתם יכולים להציג אותן ולהוכיח באמצעותן את העבירה שבוצעה על ידי הנאשם – משרד חקירות הוא המקום אליו אתם צריכים לפנות, ורק חוקר פרטי יוכל להשיג זאת עבורכם ובצורה הטובה ביותר ולא פחות חשוב – בתוך זמן קצר יחסית.