חקירות מנהג בעלים

מחפשים משרד חקירות מנוסה ומקצועי לביצוע חקירות מנהג בעלים? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

משרד החקירות "עוז סער" מתמחה בביצוע מגוון רחב של חקירות פרטיות, ובין היתר גם חקירות מנהג בעלים, ומבצע עבורכם את החקירה במקצועיות, ביעילות ועל הצד הטוב ביותר.

מה זה בכלל מנהג בעלים? מה המטרה של החקירות הללו? קראו את המאמר הבא ותמצאו את התשובה.

עוז סער חוקר פרטי

מה זה בכלל מנהג בעלים?

אחת הדרכים העתיקות ביותר של בעלי חובות אשר מנסים להתחמק מלשלם את החובות שלהם היא לבצע רישום של כל הנכסים והכספים שלהם על שם של אדם אחר. בצורה הזו הם יכולים לטעון בבית המשפט כי אין להם אפשרות לשלם את החוב ולנסות לקבל קיצוץ בחוב או מחיקת חובות.

מנהל בעלים, הוא מונח משפטי אשר קובע כי ניתן לראות כי רכוש מסויים שייך לבעלים מסויים גם אם הוא לא רשום בפועל על שמו.

איך אפשר להוכיח בעלות על רכוש מוסתר?

אם אדם מנסה להסתיר את העובדה שיש לו רכוש, כנראה שיש לו מטרה לכך, והרבה פעמים מדובר בניסיון להתחמק מתשלומי חובות. חקירת מנהג בעלים היא חקירה בה בודקים האם יש התנהגויות מסויימות או מנהגים שיש לו המצביעים על כך שהוא בעלים של רכוש מסויים.

לדוגמא, אדם שטוען שאין לו רכוש או כספים בכלל, בודקים היכן הוא מתגורר, איך משולמים כל החשבונות של אותו הנכס, מי הבעלים הרשום של הנכס והאם יש לו את האמצעים לרכוש ולהחזיק נכס שכזה ועוד. החקירה בעצם כוללת מעקבים אשר מאפשרת להציג בפני בית המשפט ראיות המוכיחות כי אותו אדם מתנהג לאותו נכס כבעליו ואכן מדובר ברכוש שלו.

למה זה כל כך חשוב?

לא מעט פעמים בעלי חובות, במיוחד בסכומים גבוהים, מעבירים את כל הרכוש שלהם לרישום על שמות של אחרים, ואז טוענים בבית המשפט כי הם חסרי כל ומבקשים מחיקת חובות, מה שיכול להוביל להפסדים גדולים לנושים. לכן, המשמעות של החקירה היא הוכחה לבית המשפט על כך שהמצב שונה ובקשה לביצוע חקירה יסודית לפני כל מחיקה או צמצום של חוב.