חקירות ידועים בציבור

איסוף מידע קונקרטי על ידועים בציבור מבלי לעורר כל חשד
במיוחד כיום נראה שמדובר בעניין שכיח. בכול שבוע ניתן לשמוע מגוון סיפורים אודות אנשים מוכרים מתחום התעשייה או הממשלה אשר נחשדים שביצעו עבירה כזו או אחרת ומדי יום ניתן לשמוע על חקירות פתוחות אשר נערכות מול מגוון גורמים ידועים, כך שממש כפי שמבקשים לחקור אדם אלמוני, כך גם יש ביקוש לחקור אנשים ידועים, כאשר לעיתים מדובר בצורך גובר, ולו כי מדובר באנשים שיותר חשוב לוודא שהם אמינים (למשל בשל רגישות המידע עמם הם באים במגע). אי לכך חשוב לוודא שהכוח אשר מצוי בידי אותן דמויות משפיעות אכן מנותב למקומות הנכונים.

התנהלות זהירה מול ידוענים

כאשר עומדים אל מול חקירות ידועים בציבור, חשוב ביותר להקפיד על מגוון דגשים, כגון דיסקרטיות מלאה ושמירה על פרופיל נמוך, וזאת על מנת למנוע בהלה ציבורית עוד לפני שהושגו הוכחות, על מנת להימנע ממשיכת אש עיתונאית ועל מנת למנוע שיבוש של מהלך החקירה. יש להבין שלא פעם מדובר באנשים אשר מחזיקים בכוח רב, ועל כן הם עשויים לעשות שימוש במגוון היועצים אשר סובבים אותם – על מנת לשנות את האופן בו פני הדברים נתפשים.

דיסקרטיות מלאה

משרד החקירות עוז סער הנו משרד וותיק, מאוד מקצועי ושלאורך השנים זקף לזכותו לא מעט הצלחות בתחום מציאת ראיות. אי לכך גם כאשר עומדים אל מול חקירה של ידועים בציבור, ניתן להיות בטוחים שנמצאים בידיים טובות. המשרד כבר ייבחן את האמצעים האידאליים ביותר על מנת לאסוף מידע ולהביא הוכחות, תוך כדי איסוף מידע מהותי – הן מהווה והן מהעבר, כאשר כלל ההתנהלות נעשית לצד דיסקרטיות מלאה.

מקצועיות

ראוי לדעת שכאשר פונים אל משרד "עוז סער חקירות", ניתן ליהנות לא רק מניסיון, מקצועיות, דיסקרטיות ומגוון אמצעים מתקדמים, אלא גם ניתן לדעת שחוקרי המשרד יידעו בעת הצורך להעיד ולהציג את סך הראויות בבית המשפט. כמו כן ראוי לדעת שלצד הניסיון הנרחב, המשרד מהווה כתובת מפתח אצל לא מעט משרדי ממשלה וגופים מוסדיים, אשר מבקשים בתוך זמן קצר להשיג ראויות חותכות, אך לצד שמירה על מוסריות וסעיפי החוק. עוד נציין שהמשרד פועל בכפוף למשרד המשפטים ועשוי לסייע לשים את האצבע על העדות הרצויה