חוקר פרטי עוז סער כתובתינו: רחוב אימבר 7 א.ת. קריית אריה פתח תקווה


רוצים לדבר עם חוקר?
מלאו את הפרטים ומיד נחזור!
 

חקירות גירושין


גילוי בגידות על ידי חקירות גירושין הוא הצעד האחרון וחסר התקווה אשר אליו פונים בני זוג. החשד לבגידה, לפעמים כואב יותר מאשר ההוכחה עצמה. ההרגשה כי האמון שנבנה במהלך הזמן לאחר נדרי הנישואין נהרס, היא הקשה מכולם ומובילה לפעמים לרגשות נקמה. לכן חקירות גירושין הוא תחום קשה מאד לכל המעורבים מבחינה רגשית. החוקר אשר מביא הוכחות מפורטות וחודרניות, יתקשה לפעמים, להראות אותם לבן הזוג הפגוע. מצד שני, בן הזוג החושד, אשר הזמין את החקירה, נמצא תחת לחץ לא לספר על חשדיו לאף אחד, להסתיר את פרטי הזמנת החקירה, בזמן שעולמו חרב עליו. 

 מי מבצע חקירות גירושין?

חקירות גירושין על פי רוב נעשות באמצעות משרד חקירות פרטי על ידי חוקרים פרטיים. רוב החוקרים הפרטיים הם יוצאי יחידות מיוחדות של המשטרה, וצריכים להיות בעלי רישיון חוקר פרטי מטעם משרד המשפטים. חקירות מסוג זה, מצריכות ציוד טכני חדשני על מנת לקבל את הראיות הדרושות, אשר יהיו קבילות בבית המשפט בבואו לדון בסוגיית הגירושין. פעמים רבות, ההשקעה הכספית הכרוכה סביב חקירות גירושין, מקלה מאד על הכרעת בית המשפט ומקצרת את זמן המשפט לטובת בן הזוג אשר הזמין את החקירה.

את תחילתן של חקירות גירושין או חקירות אישות יש להתחיל כאשר מתחיל חשד מסוים בבן הזוג. ככל שהשלב בו מתחילה החקירה ראשוני יותר, כך בן הזוג החשוד אינו ער עדיין לנעשה, ייראה יותר ויהיה פחות זהיר בפעילותו. שלב זה ייתן את התוצאות הטובות ביותר, קרי: יספק הוכחות חדות יותר בדבר הבגידה. גם אם בית המשפט מקבל את הראיות לבגידה אשר התקבלו במהלך חקירות גירושין, הוא לא יינשל את הבוגד משום רכוש או נכס אשר צברו בני הזוג.

גם כאשר האישה היא הצד הבוגד, לא יוכל בית המשפט לנשלה מרכוש. אולם במקרה כזה, בו האישה היא הבוגדת ולכן מוכרזת כמורדת בבעלה, טוב תעשה אם תתיעץ עם עורך דין על בית המשפט הטוב לה והמתאים לה ביותר: בית הדין הרבני או בית המשפט למשפחה. הרבה מהמשרדים הפרטיים העוסקים בנושא חקירות גירושין מקושרים לעורכי דין המתמחים בדיני אישות ואשר יכולים לעזור במקרים אלה.

נושאים כלכליים בחקירות גירושין

כמו כן, במסגרת חקירות גירושין, ייחקרו גם נושאים כלכליים. לפעמים, במצבים של קיפוח בן הזוג מבחינת תשלומי דמי מזונות או חלוקת רכוש אחרת, תיערך גם חקירה כלכלית. נושאים אלה רלבנטיים מאד, וטומנים בחובם כסף רב, כאשר מדובר על תשלום דמי מזונות לכל אחד מהילדים אשר טרם הגיע לגיל 18. בית המשפט, במקרים כאלה, מבקש הוכחות חד משמעיות על יכולתו הכספית של בן הזוג. נקודה זו השייכת לתחום חקירות גירושין נחשבת כמסובכת ומורכבת מכיוון שהחוקרים צריכים לחפור עמוק יותר מאשר הגלוי לעין. עם זאת דווקא בתחום חקירות גירושין על הראיות להיות קבילות בבית המשפט ולכן עליהן להילקח בצורה חוקית (למשל ללא האזנות סתר וכו').
 
חוקר פרטי  |  בלש פרטי  |  חוקר פרטי בגידות  |  מודיעין עסקי  |  חקירות כלכליות  | חוקר פרטי בפתח תקווה
עוז סער חקירות  |   כתובתינו : רחוב אימבר 7 א.ת. קריית אריה פתח תקוה  |  משרד : 03-9199209  |  טל :  054-4674434 קידום אתרים אורגניSEOLINKS
לייבסיטי - בניית אתרים