גוגל פלוס פייסבוק

חוקר פרטי עוז סער כתובתינו: רחוב אימבר 7 א.ת. קריית אריה פתח תקווה


רוצים לדבר עם חוקר?
מלאו את הפרטים ומיד נחזור!
 

חקירות אישות - כיצד מתחילים


חקירות אישות מתבצעות באופן שוטף במשרדי חקירות רבים והן מתקיימות בדרך כלל כאשר עולה החשד לחוסר נאמנות מצד אחד מבני הזוג. מטרתן של חקירות אישות במקרים אלו היא לבצע בדיקות הכוללות בין השאר מעקבים וחקירות עקיפות, על מנת לאסוף ראיות אשר יוכיחו את הבגידה או יפריחו אותה. ראיות הנאספות במהלך חקירות אישות יכולות להיות, תמונות, צילומי וידאו או תכתובות מרשיעות והן ההוכחה שתוצג לבית הדין במקרה שהלקוח מחליט לפתוח התהליך גירושין.

חקירות אישות מתבצעות בדרך כלל באופן חשאי, והן תחום מורכב אשר יש לבצעו באופן עדין ביותר.

חקירות אישות - מאיפה זה מתחיל?

בדרך כלל, אנשים מבקשים לבצע חקירות אישות לאחר שהם חיים פרק זמן מסוים עם התחושה שבן זוגם בוגד בהם, הסימנים לכך יכולים להיות רבים - היעדרות תכופה של בן הזוג מהבית, שיחות טלפון חשאיות או בעלות תוכן מחשיד, חוסר תקשורת , חוסר סבלנות מצד בן הזוג, ירידה בחשק המיני ושינוים חריגים מההתנהגות הרגילה. קשה מאוד לשאת חשדות כאלה לאורך זמן, ולכן בשלב כל שהוא אנשים רבים בוחרים לפתוח בהליך של חקירות אישות, לצורך קבלת האינפורמציה באופן המהיר ביותר.

אם יש ספק אין ספק...

המטרה העומדת לנגד עיני חוקר פרטי היא לגאול את הלקוח מהמצב של אי הוודאות בו הוא נמצא. איסוף הראיות שמתבצע במהלכן של חקירות אישות נועד להסיר או לאשש את הספקות של בן הזוג הנבגד באופן הכי ברור ואובייקטיבי שניתן.

בסופן של חקירות אישות מוצג ללקוח דו"ח החקירה יחד עם כלל הממצאים, אך תפקידו של החוקר לא מסתיים שם. במקרים של תביעת גירושין, יהיה עליו לייצג את הלקוח שלו בבית הדין הרבני או האזרחי, ולעיתים גם לשמש עבורו כתף תומכת, ולעזור לו לחשוב בהיגיון לאורך כל התהליך, למרות הכאב הצורב של הבגידה.

חוקרים המבצעים חקירות אישות חייבים להיות מיומנים מאוד גם בתהליך ניהול החקירה וגם באופן העברת הבשורה (במקרה הצורך) אל הלקוח אשר נמצא בדרך כלל במצב נפשי קשה, והחוקר אמור לדעת להעביר את בשורת הבגידה באופן הרגיש והמתחשב ביותר.

חקירות אישות ומה עושים עם זה הלאה?

לעיתים קרובות החקירות מתנהלות על מנת לבנות תיק גירושין. בית הדין הרבני יכול לאלץ אדם לתת גט לבן זוגו, אם ימצאו הוכחות לכך שהוא בגד או שיקר. כאשר מתנהלות חקירות אישות לשם גירושין, לעיתים קרובות נעשית גם חקירה כלכלית במקביל, אשר מטרתה היא למצוא נכסים או הכנסות אשר בן הזוג החשוד מסתיר, ויכולים להוות עילה נוספת לתביעת הגירושין.

ואם יצא שלילי?

יתרון גדול של חקירות אישות, הוא שהן יכולות להיות גם דרך להפריך את החששות. אם הממצאים המתקבלים לאחר חקירות אישות מצביעים על כך שבן הזוג החשוד נאמן, הדבר יכול להוות בסיס לחיזוק הקשר ואולי אף פנייה לטיפול זוגי אשר באמצעותו ניתן יהיה לברר ממנה החלו החשדות הלא מוצדקות.

ליעוץ ראשוני, צרו קשר בטל': 054-4674434- משרד חקירות
 
חוקר פרטי  |  בלש פרטי  |  חוקר פרטי בגידות  |  מודיעין עסקי  |  חקירות כלכליות  | חוקר פרטי בפתח תקווה
עוז סער חקירות  |   כתובתינו : רחוב אימבר 7 א.ת. קריית אריה פתח תקוה  |  משרד : 03-9199209  |  טל :  054-4674434