גוגל פלוס פייסבוק

חוקר פרטי עוז סער כתובתינו: רחוב אימבר 7 א.ת. קריית אריה פתח תקווה


רוצים לדבר עם חוקר?
מלאו את הפרטים ומיד נחזור!
 

חוקרים פרטיים


איך לבחור חוקר

חוקר פרטי הינו אחד המקצועות המסתוריים ביותר הדורש חשאיות, חשיבה אנליטית וידע מעמיק. אך כשמגיע הרגע בו אנו זקוקים לו, חשוב שנדע שהאדם העומד מולנו הינו מקצועי, בעל ניסיון בתחום ומתאים באופן אישי לדרישותינו.

להלן מדריך קצר אשר יפרט במעט את התכונות הדרושות שכדאי לכם לחפש בחוקר פרטי:
הסמכה
הדבר הראשון שאתם חייבים לבדוק לפני שאתם שוכרים חוקר פרטי זה ההסכמה, וודאו שהחוקר מחזיק ברשיון חוקר פרטי וברשיון לניהול משרד חקירות. רשיונות אלו ניתנים ע"י משרד המשפטים ובכך מבטיחים שלחוקר הפרטי יש ניסיון מוצלח של מעל ל-8 שנים בתחום. יש לשים לב שללא רשיונות אלו, לא ניתן יהיה להעזר בדו"ח החקירה בבית המשפט. אפשר לבקש מהחוקר לראות את רשיון המשרד שלו. בד"כ אמור להיות תלוי במקום בולט על הקיר.
וותק
מקצוע החקירות דורש כישורים מיוחדים, בעיקר מקצועיות ומיומנות, אך דברים אלו באים בעיקר בזכות ניסיון מוצלח של מאות חקירות קודמות מאותו תחום. דאגו שהחוקר הפרטי מולכם עסק רבות בתחום החקירה שבה אתם חפצים, כגון: חקירות ביטוח, חקירות גירושין, חקירות כללית וכו'.
אתיקה ודיסקרטיות
חוקר פרטי נחפש למידע רב ומגוון, של לקוחות אשר סומכים עליו כי ישמור על מידע זה בסודיות ולכן חשוב מאוד שיפעל ע"פ כללי אתיקה מקצועית ודיסקרטיות מלאה אשר תשמור על פרטי הלקוח וחקירתו. כן צריך לפעול לפי תחושת הבטן ולהמשיך עם חוקר שתוכלו לסמוך עליו.
יתרון נוסף הוא בבחירת חוקר החבר בלשכת החוקרים הפרטיים בישראל, אשר מחוייבים בקוד אתי נוסף וכפופים לוודעת משמעת מטעם הלשכה.
מקצועיות וחוות דעת
כמו בבחירת כל בעל עסק אחר, חשוב שתוודאו שהחוקר הפרטי שאליו אתם פונים, מפעיל את העסק במקצועיות והרצינות המתבקשים.              
כדאי להפגש עם החוקר במשרדו ולהתרשם מסביבת עבודתו.
אפשר לבקש המלצות מפי לקוחות קודמים.
כימיה וקשר אישי
בסופו של דבר, חוקר פרטי הוא איש הסוד שלכם. חובה שתהיה כימיה טובה. עליכם להחליט אם אתם מרגישים שהאדם העומד מולכם יוכל לעזור לכם בתחום הדרוש לכם, בין אם זה בחקירת בגידה או או חקירה עסקית.

עוז סער, חוקר פרטי וותיק ובעל משרד חקירות, ברשיון משרד המשפטים.

במהלך השנים, צבר המשרד מומחיות רבה להשגת ראיות לגורמים שונים בתחום האישי והעסקי, מעקבים וחקירות מיוחדות.
משרד חקירות  עוז סער, פועל תחת הקוד האתי של לשכת החוקרים הפרטיים בישראל, תוך שימת דגש על פרטיותם של לקוחותיו, מתן שירות אישי  וליווי צמוד עד סיום החקירה. המשרד מפעיל חוקרים  פרטים  מנוסים, בעלי רשיון מטעם משרד המשפטים. אנו ערוכים בפריסה ארצית  ליציאה לפעילות תוך זמן קצר ובמידת הצורך גם בביצוע חקירות בחו"ל.
 
אנו מפעילים מחלקה טכנית להתקנת מצלמות וידאו סמויות לצפיה מרחוק וכן מספקים שרותי בדיקות האזנה ואיתור מצלמות סמויות.
 
לייעוץ ראשוני, צרו קשר בטלפון: 054-4674434

חוק חוקרים פרטיים - עקרי החוק
 
בחוק "חוקרים פרטיים" מוגדרים החוקרים פרטיים כאנשים אשר עוסקים בהשגת מידע על הזולת,
לצרכי אחרים. החוק אוסר על עיסוק בחקירות
פרטיות לאדם אשר אין בידיו רשיון לכך מטעם
משרד המשפטים. על מנת לקבל רשיון חוקר
פרטי, יש להירשם כמתמחה ולהתאמן במשרד
חקירות במשך שלוש שנים. בתום תקופה זו יש
לעבור מבחן מטעם משרד המשפטים בדיני י
שראל ואתיקה מקצועית. על מנת לקבל רשיון
ניהול משרד חקירות, יש לעסוק בחקירות במשך
חמש שנים מיום קבלת הרשיון. רישיון משרד
חקירות
ניתן לאחר אישור הוועדה לרישוי
חוקרים פרטים ושרותי שמירה של משרד
המשפטים.
 
תפקידו של חוקר פרטי:
 
כשאנחנו שומעים את המושג: חוקר פרטי, הרבה פעמים עולה בדמיוננו תמונה של אדם במעיל בלשים ארוך, כובע, מקטרת וזכוכית מגדלת. אז זהו, שזה לא בדיוק כך. חוקר פרטי הנמצא בתפקיד של מעקב סמוי או גלוי נראה כאחד האדם, מתלבש כאחד האדם ונטמע באווירה הכללית. חוקר פרטי צריך לשמור על פרופיל נמוך ולא לבלוט בשטח. עבודתו רחוקה ממה שהורגלתם לראות בסרטי הבלשים – מדובר בעבודה מתוכננת לפרטי פרטים, מורכבת, ולעיתים סיזיפית וחסרת הילה. הדרך להשגת התוצאות הרצויות ארוכה ורצופת מהלכים שונים – בקיצור, לא בדיוק כמו שעה וחצי של סרט בלשים ותעלומה פתורה.
 
 
חוקר פרטי - התפקיד מחייב
 
חקירות הוא מקצוע המחייב תקופת הכשרה וקבלת רישיון עבודה מטעם משרד המשפטים. חוקר פרטי מספק מגוון שירותים לקהלים שונים כגון: אנשים פרטיים, עורכי דין, חברות, מוסדות ציבור ועוד. חוקר יכול להיות בעל משרד חקירות פרטיות (ואז הוא צריך לקבל רישיון משרד חקירות מעבר לרישיון חוקר פרטי) או שהוא יכול לעבוד עבור מספר משרדי חקירות שונים.
תפקידו כרוך בביצוע חקירות פרטיות בשיטות משתנות על פי צרכי החקירה. חוקר פרטי צריך להיות בעל תכונות אישיות מסוימות כדי להצליח בתפקידו. הוא צריך להיות בעל מחשבה יצירתית, זריזות מחשבה ותגובה, ביטחון עצמי גבוה, אסרטיביות, תפקוד טוב בתנאי לחץ, יכולת תקשור גבוהה עם אנשים, תחכום רב, קריאת מפה, סבלנות רבה ויסודיות.
חוקר פרטי ומגוון החקירות לביצוע
 
חוקר פרטי עוסק בתחומי חקירות שונים עבור קהל לקוחותיו. לפניכם מגוון תפקידיו של חוקר פרטי:
  • מבצע מגוון סוגי חקירות: חקירות אישות, חקירות כלכליות, חקירות ביטוח, וכו'.
  • מספק שירותי בדיקות פוליגרף לאנשים פרטיים וחברות.
  • מעניק שירותי מידע, מידענות ומודיעין עסקי - הן בתוך החברות והן מול המתחרים.
  • מבצע שירותי מעקבים בגבולות ישראל, מעקבים בחו"ל, מעקבים ברשות הפלסטינאית.
  • מספק שירותי איתור כתובות, נעדרים, איתור לשם מסירה משפטית, איתור יורשים ועוד.
  • מגיע להופעות בבית משפט – חוקר פרטי מתבקש לעיתים להופיע בבית המשפט, ולהציג את הראיות שאסף במהלך החקירה עבור הלקוח של
מסתבר שתפקידו של חוקר פרטי מגוון וחולש על פני תחומים רבים בחייהם של אנשים, הן במגזר העסקי והן בחייהם האישיים של הלקוחות.  חוקר פרטי מיומן יתכנן את החקירה שלו לפרטי פרטים על פי המידע שיקבל מהלקוח, הצרכים והמטרות, ובהתאמה לתחום החקירה. הוא ישתמש לעיתים במהלך חקירה בציוד מעקב משוכלל כדי לספק ראיות (במידה ויש) טובות במקרה של צורך בהבאת ראיות לבית המשפט. תפעול ציוד מעקבים דורש מיומנות ומקצועיות רבה והוא כולל שימוש בציוד האזנה, מצלמות נסתרות, ציוד הקלטה, ציתות לשיחות טלפון וכיוצ"ב. לא ממש מזכיר את הבלש מהסרטים עם הזכוכית המגדלת....

 
עולמם של חוקרים פרטיים נראה קר, אפל ומסתורי. כלפי חוץ הם נראים כאחד האדם, אבל בתוך עצמם משהו חסוי מוביל ליעד נסתר אותו הם עומדים לחשוף. חוקרים פרטיים הם אנשים דיסקרטיים שיודעים לשחק את המשחק. כישרונם מתבטא ביכולת גבוהה לזהות ולקלוט סיטואציות בעזרת חושים מחודדים שרכשו עם השנים. הם בעלי ראייה רחבה הכוללת נקודות מבט שונות ומציאת זוויות פעולה מתאימות. מוכנים לתזוזה בהתאם לכל שינוי שעלול לצוץ. חדורי מוטיבציה, ממלכדים את מטרתם, מתעדים מקליטים ומספקים מידע, בזמן אמת מבלי לחרוג בכללי האתיקה המקצועיים וחלילה בלי לעבור על החוק.
 
ההכשרה וההתמחות של חוקרים פרטיים נמשכת שלוש שנים. עליהם לעמוד בסטנדרטים גבוהים שהציב החוק באחריותו של משרד המשפטים. רק לאחר שעברו מבחני הסמכה וועדות רישוי הם רשאים  לקבל רישיון עבודה המתיר להם לספק שירותי חקירה עבור משרדי חקירות. רוב משרדי החקירות שוכרים את שירותם על פי התחום בו התמחו.
קיימים תחומי התמחות שונים במגזר הפרטי והעסקי בהם פועלים חוקרים פרטיים. בתחום האישי והזוגי הם חוקרים את נושא הבגידות, משיגים אינפורמציה כלכלית שתקבע את תשלומי המזונות בתהליכי חקירות לגירושין, מאתרים נעדרים,  גנבים סדרתיים, מטרידים ובתחום הכלכלי והמסחרי הם מאתרים חייבים ונוכלים, מונעים ריגול תעשייתי, מגינים על הלקוחות מפני גניבת מידע על ידי משתפי פעולה של חברות מתחרות או של שרותי מודיעין עסקי.
 
עבודתם של החוקרים מתבצעת בעזרת טכנולוגיות מפותחות וכן ציוד יקר ערך, הכולל: מצלמות זעירות אשר ניתן להסתיר בחפצים שונים, מצלמות עם יכולת לראיית לילה, מיקרופונים מוגברים, מכשירי פוליגרף וכדומה. "כלי העבודה" החשוב ביותר הוא  ניסיון עשיר בביצוע פעולות בשטח, ידיעת החוקים בתחום הנחקר. חשובה ביותר  ההדרכה הרגשית הנכונה את הלקוחות ושיתוף פעולה עם עורכי דין כאשר קיים בכך צורך.
 
עוז סער הוא חוקר פרטי ותיק בעל משרד חקירות המעסיק צוות חוקרים פרטיים מורשים בעלי רישיונות מטעם משרד המשפטים. החוקרים מומחים בתחומי חקירה שונים ומתורגלים בעבודות בשטח, הכוללים: בניית סיפורי כיסוי, כניסה לדמויות שונות, השגת מידע תוך כדי חקירה סמויה ומעקב אחרי האובייקט. במשרד החקירות של עוז סער מספקים שירותי חקירה במגזר הפרטי והעסקי.
 


 
 
חוקר פרטי  |  בלש פרטי  |  חוקר פרטי בגידות  |  מודיעין עסקי  |  חקירות כלכליות  | חוקר פרטי בפתח תקווה
עוז סער חקירות  |   כתובתינו : רחוב אימבר 7 א.ת. קריית אריה פתח תקוה  |  משרד : 03-9199209  |  טל :  054-4674434