חוקר פרטי בתל אביב

מחפשים חוקר פרטי בתל אביב? זקוקים לעבודת חקירה מקצועית, ולא משנה מאיזה סוג? אם כן, אנו עומדים כאן לרשותכם!

משרד "עוז סער חקירות" מספק לכם שירות של חוקר פרטי בתל אביב במגוון רחב של תחומים ומציע לכם אפשרות לבצע מגוון עבודות חקירה שונות בצורה יסודית ומדוקדקת מאוד. לא משנה לאיזה סוג של חקירה אתם זקוקים, אנו נדע להתאים לכם את החוקרים הטובים ביותר מצוות המשרד ולהשתמש בכלים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר על מנת לאתר את האמת בצורה הטובה ביותר.

הניסיון הרב שלנו מאפשר לנו לבצע מגוון רחב מאוד של עבודות חקירה. עם השנים למדנו כיצד להתאים את עצמנו לכל חקירה, כיצד לאסוף את הראיות בצורה הנכונה ביותר כך שגם יהיה ניתן לעשות בהן שימוש בהתאם לחוק ועוד וכך כל לקוח המגיע למשרדנו מקבל שירות בהתאמה אישית ומענה מדויק לצרכים שלו.

חוקר פרטי בתל אביב

חוקר פרטי בתל אביב – חקירות גניבה והונאה

חקירות גניבה והונאה למטרת איתור מידע על גניבות, הונאות או מעילות בכל היקף. חקירות כאלו לעיתים מוזמנות על ידי אנשים פרטיים אך ברוב המקרים מדובר בחקירות של חברות ועסקים אשר חושדים במעילות בתוך הארגון או על ידי גורמים חיצוניים ורוצים לברר לא רק האם אכן בוצעה אותה מעילה ובאיזה היקף, אלא גם לקבל את כל ההוכחות והראיות הדרושות על מנת שיוכלו לפעול יחד עם גורמי החוק בעניין ולמצות את הדין עם המועלים בצורה הטובה ביותר ותוך בניית אסטרטגיה נכונה שתאפשר הגשה של תיק חזק ויציב בין אם זה מול משטרת ישראל או רשויות חוקרות אחרות ובין אם בתביעה אזרחית בבית המשפט.

חקירות איתור

חקירות איתור מאפשרות לאתר גם נכסים או כספים שונים וגם אנשים פיזיים. ניתן להשתמש בחקירות כאלו במקרים בהם יש חשד להסתרה של כספים או נכסים על ידי חייב או במסגרת הליך גירושין, או גם במקרים בהם יש לאתר אנשים כמו חייבים המתחמקים מתשלום החוב, יורשים או אפילו נעדרים. גם בחקירות בהן המשטרה מעורבת, לעיתים אין לה מספיק כוח אדם או משאבים נדרשים על מנת להמשיך את החקירה, במיוחד אם לא נמצא קצה חוט במשך זמן רב, ובמקרים כאלו חוקרים פרטיים הם התשובה.

חקירות רקע

אם אתם עומדים להעסיק עובד חדש בעסק או אם אתם מתחילים להכיר בן או בת זוג חדשים, חקירות רקע יכולות להיות חשובות מאוד. לצערנו היום אין דרך לדעת באמת מי עומד מולנו, ובמיוחד כאשר מדובר ברקע רומנטי, לעיתים הרגשות מכבים את השכל ואז לא מעט אנשים נופלים להתחזויות ולניצול כזה או אחר.
לכן, אנו מבצעים חקירות רקע יסודיות ומקצועיות אשר מאפשרות לגלות את כל המידע על האדם העומד מולכם ולהיות בטוחים כי אתם נכנסים להתקשרות נכונה ואמיתית, בין אם מדובר בהיקשרות על רקע רומנטי ובין אם על רקע עסקי.

חקירות אישיות

אין ספק כי הנושא הראשון אליו נקשרות חקירות פרטיות הינו גירושין. לצערנו, עם העליה באחוזי הגירושין בשנים האחרונות, עולה לא מעט פעמים הצורך בביצוע חקירה ומעקב בבניית תיק הגירושין. לעיתים זה לשם גילוי בגידה ואיתור ראיות עוד טרם חשיפת הבקשה לגירושין, ולעיתים זה יכול להיות בעיצומו של תיק גירושין המתנהל בבית המשפט בו אחד מהצדדים מגלה כי השני מסתיר נכסים וכספים אשר יכולים להיות שייכים גם לו על פי דין.
מדובר בחקירות מקיפות ויסודיות מאוד בהן לעיתים מבוצע גם גילוי של האזנות סתר, חקירה כלכלית מקיפה, מעקבים ועוד.

למה חשוב לדרוש מהחוקר להראות לכם רישיון מקצועי

אולי לא ידעתם, ואולי אתם מתביישים לדרוש זאת, אבל כל חוקר פרטי אליו תפנו חייב להמציא לכם רישיון בר תוקף לעסוק בחקירות, מטעם משרד המשפטים. רק רישיון חוקי יבטיח לכם שאותו חוקר הוכשר כחוק, עבר בהצלחה את המבחנים המקצועיים והשלים את פרק זמן המתחייב בהתנסות מעשית. יש לשים לב גם לתקפותו של הרישיון: כל חוקר פרטי במדינת ישראל, מחויב על פי חוק לחדש את רישיונו מדי שנה, ויכול לעשות זאת רק במידה ולא עומדות כנגדו תביעות או הליכים פליליים.

איך לבחור משרד חקירות בצורה חכמה

אם כבר החלטתם לפנות לחוקר פרטי, עשיתם צעד משמעותי היות וצעד כזה דורש אומץ, וגם לברך אתכם על שהתחלתם את הדרך הנכונה לקראת האמת. הקפידו לבחור חוקר מנוסה, עם ניסיון מוכח בשטח. בנוסף, מומלץ לפנות לחוקר שפועל סמוך לאזור מגוריכם: לדוגמא, לתל אביבים בינינו מוטב לשכור את שירותיו של חוקר פרטי בתל אביב.

לסיכום, מגיע לכם לדעת את האמת כולה על מה שקורה עם בני זוגכם כשאתם לא נמצאים, ויש מה לעשות. פנו עוד היום לחוקר פרטי בתל אביב, שיספק לכם עובדות וראיות מוכחות.