גוגל פלוס פייסבוק

חוקר פרטי עוז סער כתובתינו: רחוב אימבר 7 א.ת. קריית אריה פתח תקווה


רוצים לדבר עם חוקר?
מלאו את הפרטים ומיד נחזור!
 

חוקר פרטי מחירים


איך לשכור חוקר פרטי? מחירים, רישיון וכל מה שצריך לברר לפני שפונים למשרד חקירות
 
אם גם אתם חיים בתחושה מעיקה שנפלתם קורבן לבגידת בני זוגכם, שלמעשה ייתכן מאוד ומצמיחים לכם קרניים אפילו ברגע זה ממש, חשוב שתדעו שיש מה לעשות. מגיע לכם לדעת את האמת המלאה, ולשם כך, רצוי שתפנו בהקדם למשרד חקירות מקצועי, ותשכרו את שירותיו – לא לפני שתבררו כמה פרטים חשובים. כל מה שצריך לשאול ולדעת לפני ששוכרים חוקר פרטי: מחירים, רישיון ועוד היבטים חשובים – במאמר שלפניכם.
 
מגיע לכם לראות רישיון

קודם כל בו נבהיר נקודה אחת: דרישתכם לראות רישיון מקצועי מטעם משרד המשפטים, כחוקר פרטי או היתר לניהול משרד חקירות, הוא לא גחמה או קטנוניות. בדיוק בשביל זה דורשת המדינה מהחוקרים לעמוד בתנאי הרישוי: כדי שלקוחות שאינם מצויים בתחום יידעו להבחין בקלות בין מי שאכן עבר לימודים מסודרים ומבחני הסמכה וצבר ניסיון הכרחי לבין מי שסתם מציג את עצמו ככזה. אל תוותרו על ההגנה שקיימת בחוק, דרשו לראות רישיון בר תוקף! זה יבטיח לכם שאתם עומדים מול מקצוען ולא שרלטן.
 
חוקר פרטי: מחירים, ציוד, התחייבויות

לאחר שעברתם את שלב הצגת הרישיון, תרצו, מן הסתם, להגיע לעניין המחיר. אז זהו, שלמעשה חשוב מאוד לברר עוד לפני כן שלחוקר הפרטי אליו פניתם יש די ציוד ברמה מתקדמת וגבוהה, שיאפשר לו לבצע מעקבים ולתעד את הממצאים. וודאו ובקשו לראות ציוד מתקדם: מצלמות בעלות פונקציות המותאמות גם לשעות החשיכה, מכשור לצילום ולהקלטות הנם הכרחיים. בנוסף, חשוב לשתף את פרטי המקרה שלכם עם החוקר, על מנת לקבל גם את הערכתו לגבי משך החקירה הצפויה, ומה שלא פחות חשוב – את ההתחייבויות שהוא מתכוון לעמוד בהן. מגיע לכם לדעת כמה זמן יימשך המעקב, באיזו תדירות יתבצע, וכמה חוקרים צפוייים לקחת בו חלק. רק לאחר מכן יגיע הזמן לבדוק את המחירים, שכן מדובר בנגזרת של נתונים אלה. כדאי לזכור שלא תמיד מי שמציע את העלויות הנמוכות ביותר יתן את התועלת הנכונה ביותר לכם.
 
לבסוף זכרו: ההחלטה לשכור חוקר פרטי, מחירים ולשאר הבירורים הכרוכים בכך – היא נכונה, כי האמת מהווה נקודת מפתח חיונית לכל דרך בה תבחרו לנקוט בזוגיות שלכם. אך חשוב לבחור בחוקר פרטי שהוא גם בן אדם, שיעמוד אתכם כנראה ברגעי האמת הלא פשוטים, ויידע לסייע לכם לעכל את המצב. אחרי הכל, זו הדרך היחידה להתחיל ולפתור את הדברים. 
 
חוקר פרטי  |  בלש פרטי  |  חוקר פרטי בגידות  |  מודיעין עסקי  |  חקירות כלכליות  | חוקר פרטי בפתח תקווה
עוז סער חקירות  |   כתובתינו : רחוב אימבר 7 א.ת. קריית אריה פתח תקוה  |  משרד : 03-9199209  |  טל :  054-4674434