חוקר פרטי ברמלה

חושבים כי אתם זקוקים לעבודת חקירה מקצועית ואולי כדאי לכם לפנות אל חוקר פרטי ברמלה אשר יחשוף בפניכם את המידע לו אתם זקוקים? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

סוגי חקירות ברמלה

משרד חקירות מקצועי מעסיק חוקרים פרטיים המתמחים במגוון תחומים,שכירת חוקר פרטי עם ניסיון בתחום בו אתם חפצים יגדיל משמעותית את הממצאים שיוכל להשיג עבורכם

חקירות איתור נעדרים

איתור נעדרים הוא הליך מורכב, בין אם מדובר בנעדרים מרצונם אשר מסתתרים בארץ או בחו"ל, ובין אם מדובר בנעדרים שלא מרצונם. אם אתם מרגישים כי למשטרה אין מספיק זמן, משאבים וכוח אדם לבצע את עבודת האיתור, או שהחקירה נסגרת מחוסר עניין לציבור, חוקר פרטי הוא איש המקצוע אליו אתם צריכים לפנות.

חקירות כלכליות

המטרה של חקירות כלכליות היא לאתר מידע כלכלי ופיננסי, בין אם זה על אדם פרטי ובין אם על עסק או ארגון מסוים. חוקר פרטי יבצע איתור מידע של מצבו הכלכלי הנכון והאמיתי של הנחקר, וכמובן – יספק הוכחות מתאימות באופן חוקי, כך שתוכלו להציג את ההוכחות הללו בבית המשפט או בכל יישות אחרת והן יהיו קבילות לחלוטין.

חקירות עסקיות

יש מגוון רחב של חקירות שיכולות להתרחש בתוך עסק או ארגון, בין אם הן מוזמנות על ידי בעלי העסק או מנהלי הארגון ובין אם הן מוזמנות על ידי גורמים חיצוניים (כמו לדוגמא לקוחות או ספקים). אלו יכולות להיות חקירות סביב ריגול תעשייתי, חקירות על מצבו הפיננסי של אותו עסק או ארגון, חקירות לגילוי הונאות או גניבות ועוד מגוון סוגי חקירות נוספות.

חקירות אישיות

בתוך הקטגוריה של חקירות אישיות נכנסות חקירות בין אנשים פרטיים, לרוב מדובר בחקירות בין בני זוג, אבל לא רק. אלו יכולות להיות חקירות לחשיפת בגידות בגידות ואיסוף הוכחות, חקירות לגילוי מידע במסגרת הליכי גירושין, חקירות של הורים על ילדים (במיוחד בני נוער כאשר ההורים חושדים על שימוש בסמים, התרועעות בחברה רעה וכדומה) ועוד מגוון סוגים דומים של חקירות שונות.

חוקר פרטי עוז סער

חקירות הטרדות

הטרדות טלפוניות, ברשתות החברתיות או בכל מקור דומה, יכולות להיות קשות מאוד ולפגוע משמעותית בחיי היום יום של כל אדם, ולכן במקרה בו אדם סובל מהטרדות שונות, והוא מרגיש כי המשטרה לא מציעה לו את הפתרון המתאים, הוא חייב לפנות אל חוקר פרטי אשר יוכל לחקור את ההטרדות הללו והמקור שלהן, וכך גם יוכל להגיש תלונה רשמית נגד המטריד או להגיש תביעה בבית המשפט.