חוקר פרטי ברחובות

זקוקים לעבודת חקירה מקצועית בעיר רחובות? תוהים האם חוקר פרטי יכול לגלות את המידע לו אתם זקוקים? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

בזכות הטכנולוגיה, היום חוקרים פרטיים מצליחים הרבה יותר מאי פעם. באמצעות שיטות חקירה מתקדמות ושילוב של טקטיקות ותיקות עם גישות למאגרי מידע ומדיה, החוקר יכול לגלות מידע אמין ונכון במגוון רחב של מקרים שונים, וכדאי לפנות אל חוקר מקצועי מוקדם ככל האפשר לכל סוג של חקירה לה אתם זקוקים.

חקירות אישיות (בגידות) ברחובות ובארץ כולה

במסגרת חקירות אישיות נכנסות כמה סוגי חקירות:

  • בגידות – סוג החקירה הנפוץ ביותר בשנים האחרונות, המיועד לגילוי בגידה בין בני זוג ואיסוף חומרים עם הוכחות חותכות לכך.
  • פיננסיות – בעת חשד להסתרת מידע פיננסי בין בני זוג, בין אם לפני חתימה על הסכם ממון, במקרה של גירושין ועוד.
  • איתורים – חקירות אשר המטרה שלהן הינה איתור נעדרים, כספים ונכסים של אנשים בארץ ובעולם באם מדובר בקרובים שנעלמו או חייבים שמסרבים לשלם את חובם.

חקירות כלכליות

חקירות כלכליות נועדות לאתר מידע כלכלי על נחקר, והנחקר יכול להיות אדם פרטי או עסק, ארגון וכל גורם אחר. חקירה כלכלית הינה חקירה אשר המטרה שלה להציג תמונת מצב פיננסית מדויקת על הנחקר. בין אם זו חברה אשר נקלעה לחובות ומנסה להסתיר נכסים והון בכדי להיפטר מתשלום החובות, בין אם מדובר במשקיע המעוניין לקבל תמונת מצב מדויקת על עסק כל שהוא לפני ההשקעה בו ועוד מגוון צרכים דומים.

חקירות עסקיות

חקירות אשר נערכות על ידי עסקים, בין אם מדובר בחקירה בתוך העסק או הארגון עצמו ובין אם חקירות על עסקים או ארגונים אחרים. בתוך החקירות הללו יכולות להיות חקירות לגילוי הונאות או מעילות בתוך העסק או הארגון, חקירות על הדלפת מידע וריגול תעשייתי, חקירות לאיתור פרצות אבטחה וכדומה, חקירות לאיתור אמצעים להאזנות סתר בתוך מבני החברה, הרכבים או אפילו מכשירי הטלפונים של המנהלים והעובדים ועוד.

חקירות אלו יכולות לכלול גם מעקבים שיבוצעו על ידי החוקר הפרטי, גם תשאולים או עבודה סמויה בתוך הארגון ועוד, הכל על פי הטקטיקה בה יבחר החוקר, בהתאמה לממצאים שאותם הוא צריך למצוא ובהתאמה לארגון או לגורם המזמין את החקירה.

בדיקת פוליגרף ("מכונת אמת")

נקראת גם "מכונת אמת" המבוצעת בעזרת חיבור אלקטרודות למקומות שונים בגוף ובעזרתכם לקבל אותו כאשר הנבדק משיב על שאלות, האומנם בדיקה זו אינה כבילה בבית משפט אך משמשת הן את גורי מי המשטרה והן את הציבור הפרטי לפצור סוגיות שונות בינהם

חשוב לדעת שבכדי שהחקירה שלכם תבוצע במקצועיות הנדרשת חובה לוודא שלחוקר שלפניכם ישנו רישיון עיסוק בתחום מטעם משרד המשפטים ושהוא פועל תחת משרד חקירות מסודר, חוקרים שאינם פועלים כך מבצעים עבירה על החוק והראיות שיחשפו לא היו כבילות בבתי משפט במידת הצורך, בעוז סער חקירות החוקרים נדרשים לא פעם להעיד בפני בתי משפט על החקירה שניהלו ועל הראיות שהציגו ומשמשות את מזמין החקירה בתביעה.