חוקר פרטי בצפון

מחפשים חוקר פרטי בצפון? רוצים לבחור חוקר פרטי אשר יוכל לבצע עבורכם כל עבודת חקירה על הצד הטוב ביותר ויאפשר לכם לגלות את האמת על כל מקרה נדרש בצורה הטובה ביותר? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

משרד החקירות "עוז סער" הינו משרד חקירות פרטי מקצועי אשר מציע לכם מגוון רחב של סוגי חקירות פרטיות תוך העמדה של כוח האדם המתאים, בחירה של שיטות החקירה הטובות ביותר, שימוש בטכנולוגיה מתקדמת וכל מה שאתם זקוקים לו על מנת למצוא את האמת הדרושה לכם, ובזמן הקצר ביותר.

חוקר פרטי

חוקר פרטי בצפון למעקבים, חשיפת מידע ואיתור

הקטגוריה של חקירות מקצועיות כוללת מגוון רחב של סוגי חקירות כמו:

חקירות כלכליות – חקירות אשר המטרה שלהן היא לאתר מידע כלכלי על גורם מסויים. זה יכול להיות מידע כלכלי על חברה לפני השקעה בה, רכישת מניות, מיזוגים וכדומה, או אפילו מידע כלכלי על אדם ספציפי, כמו במקרה של כניסה לשותפות עסקית חדשה. בנוסף, חקירות אלו יכולות לשמש גם על מנת לקבל מידע וראיות תומכות על מצבו הכלכלי של אותו גורם, בהן תוכלו להשתמש גם בבית המשפט או בכל יישות אחרת.

הונאות וגניבות – היום חברות רבות מבינות כי למשטרה אין את כוח האדם הנדרש על מנת לבצע חקירה של הונאה או גניבה כל עוד אין הוכחות ממשיות לכך. לכן, במקרה של חשדות במעילה או גניבה חשוב מאוד לפנות אל משרד חקירות פרטי. אנו נבצע חקירה שקטה ומקצועית עד לאיתור כל ההוכחות הנדרשות וכך איתן תוכלו לפנות אל המשטרה, בית המשפט או כל גורם נוסף שצריך להיות מעורב בכך על מנת למצות את הדין עם האשמים.

חקירת איתור – תחום מאוד נפוץ המאגד בתוכו שורה של פתרונות כמו איתור אנשים, איתור כספים וחשבונות בנק סודיים בארץ ובחו"ל, איתור חייבים, איתור צוואות וירושות, איתור מקום עבודה של אדם, איתור נכסים ראשמיים ולא ראשמיים, איתור וחשיפת מתחזים, איתור מטרידים ברשת וכו'

ריגול תעשייתי – במידה ובחברות שונות חושדים כי קיים ריגול תעשייתי פנימי הן יכולות לאתר בדיוק את האשם בדבר ובאיזה היקף מדובר באמצעות חוקר פרטי מטעמנו.

חקירות אישיות בכל רחבי הצפון

חקירות אישיות כוללות חקירות מורכבות ורגישות כמו:

בגידותחקירה לגילוי בגידה בין בני זוג, בין אם מדובר בחקירה שקטה כל עוד בני הזוג נשואים, או חקירה המבוצעת במהלך הגירושין. התוצאות של החקירה יכולות לשמש את הצד המתאים בבית המשפט ולכן חשוב לאסוף אותן מראש ובאופן חשאי.

איתור נעדרים – איתור של בני משפחה נעדרים בארץ או מעבר לים או אפילו איתור של אנשים אשר מנסים להסתתר ונעדרים מרצונם החופשי על מנת להתחמק מתשלום חובות, סרבני גט או כל סיבה אחרת.