חוקר פרטי בבני ברק

מחפשים חוקר פרטי בבני ברק? רוצים להיות בטוחים כי אתם בוחרים בחוקר מקצועי, איכותי ומוביל אשר יסייע לכם בגילוי האמת במגוון רחב של צרכים ומטרות? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

במשרד "עוז סער חקירות" תוכלו למצוא חוקר פרטי מקצועי בבני ברק והסביבה אשר יענה על כל הצרכים שלכם ויאפשר לכם לקבל את התשובות לכל שאלה ואת האמת לכל חשד. אנו מתמחים במגוון רחב של עבודות חקירה ובעבודה מול לקוחות ממגוון סקטורים ומגזרים שונים כגון חקירות במגזר החרדי, מסרותי, חילוני וכו'  ונשמח לעמוד לשירותכם ולהתאים עבורכם את עבודת החקירה הנכונה והמתאימה ביותר לכם ולצרכים שלכם.

חקירות בבני ברק

חוקר פרטי בבני ברק – חקירות רקע על אדם מסויים

חקירות רקע מתבקשות במגוון רחב מאוד של מצבים – בין אם זה בתחילתו של קשר רומנטי או במהלכו כאשר אחד מבני הזוג חש בסימנים אשר יכולים להעיד על התחזות, או כאשר בני המשפחה חוששים מנורות אזהרה שונים וכדומה. במקרים כאלו חקירת רקע יכולה להיות משמעותית מאוד ולחשוף הרבה מאוד מידע שהמתחזה ניסה להסתיר, והן יכולות להיות הצלה של ממש עבור הקורבן.

בנוסף, ישנם לקוחות עסקיים אשר פונים אלינו בבקשה לבצע בדיקות רקע של אדם לפני קבלה שלו לעבודה בתפקיד רגיש, במיוחד בחברות העוסקות בביטחון, פיננסים או פיתוחים מיוחדים ועסקים אשר רוצים להיות בטוחים כי העובד מתאים לתפקיד ויכול לשמור על העסק ועל הסודיות הנדרשת בצורה הטובה ביותר.

מעקבים בעיר בני ברק

על מנת לבצע את עבודות החקירה שלנו פעמים רבות נדרשים לבצע מעקבים אותם אנו מבצעים לא רק בבני ברק עצמה, אלא בכל רחבי הארץ. המעקבים הללו יכולים להיות כחלק מחקירות הונאה או מעילה, מעקבים עבור חברות ביטוח, מעקבים לצורך איסוף ראיות לצרכים שונים, מעקבים אישיים בתהליך של תביעות בענייני גירושין ומשפחה ועוד.

בנוסף, אם אתם חושדים כי יש תחתיכם מעקב ורוצים לדעת את האמת, אנו נוכל לסייע בחשיפת המעקב הזה.

חקירות כלכליות

חקירות כלכליות הן חקירות אשר מיועדות לאיתור כספים או נכסים בארץ או במדינות זרות מעבר לים ובמקלטי מס, איתור מידע כלכלי על אדם או על חברה מסויימת ועוד. את כל החקירות הללו אנו מבצעים בצורה מדויקת על פי הדרישות של החוק ומספקים לכם דו"ח עבודה מפורט הכולל את כל ההוכחות הנדרשות כך שתוכלו להציג אותן גם בפני גורמים רשמיים כמו משטרת ישראל, יחידות חקירה ממשלתיות או בתי המשפט בהתאם לצורך ולתגליות.

חקירות אישיות בתחום המשפחה

בני זוג אשר אחד מהם חושד בבגידה או במעשים בלתי הולמים של בן הזוג השני פונים אלינו לא מעט על מנת לבצע חקירות אישיות מקצועיות אשר המטרה שלהן היא לגלות האם ישנה בגידה, ואם כן לאסוף את כל ההוכחות ולבנות תיק גירושין מלא הכולל ראיות משפטיות קבילות אשר יסייעו לצד שפונה אלינו.

גילוי האזנות סתר

אם אתם חושדים כי מאזינים לכם והשיחות שלכם אינן פרטיות כפי שאתם סבורים, אנו מבצעים חקירה לצורך גילוי האזנות סתר, בין אם זה באמצעות תוכנה זדונית בטלפון הנייד שלכם ובין אם מדובר בציוד האזנה המותקן בבית, ברכב או בכל מקום אחר בו אתם נמצאים, כך שתוכלו להיות הרבה יותר רגועים.

חקירות עסקיות

בפן העסקי, אנו מבצעים מגוון רחב של חקירות בארץ ובעולם תוך שילוב של חוקרים מקצועיים ומנוסים אשר יכולים לאתר מידע כלכלי על כל עסק, לבדוק רקע של חברות לפני רכישה ומיזוג, לאתר מידע עסקי מכל סוג וכמובן, לספק לכם הוכחות מוצקות על פי החוק כך שתוכלו לפעול על פיהן כפי הנדרש.