גוגל פלוס פייסבוק

חוקר פרטי עוז סער כתובתינו: רחוב אימבר 7 א.ת. קריית אריה פתח תקווה


רוצים לדבר עם חוקר?
מלאו את הפרטים ומיד נחזור!
 

חוקר פרטי במרכז


במשרד החקירות עוז סער, אנו מעסיקים רק חוקר פרטי במרכז בעלי רישיון מטעם משרד המשפטים. חוקרים המתורגלים בעבודות הטמעות בשטח, פעולה המצריכה לעיתים בניית סיפורי כיסוי, כניסה לדמויות שונות והשגת מידע תוך כדי חקירה סמויה ומעקב אחר האובייקט.

לשיחת ייעוץ התקשרו 03-9199209.

חיינו, מאושרים ככל שיהיו, מערבים גם חששות ופחדים רבים – נושא של פגיעה בביטחון האישי, חשש מגניבות, חשד לחוסר נאמנות מצד שותפים עסקיים או בני זוג . לצערנו, אף אחד אינו מחוסן מפני דברים אלו העשויים להשפיע רבות על חיינו. יחד עם זאת, יש ללמוד לחיות עם החשש לצדנו ולהתמודד עמו בדרכים שונות. שכירת שירות של 
חוקר פרטי במרכז הוא אחד האמצעים היעילים  לשליטה בחיינו במצבים של חוסר וודאות, פחד וחשש והם הגורם המוסמך והמקצועי ביותר שניתן לפנות אליו במקרים אלו.

תחומי פעילות החוקר

חוקר פרטי הוא איש מקצוע המבצע מגוון רחב של פעולות בהיבטים שונים של החיים: בתחום האישי והזוגי – חקירות בנושא בגידות או איתור נעדרים; בתחום הכלכלי – איתור חייבים ונוכלים. בתחום המסחרי  –  מניעת ריגול תעשייתי, הגנה מפני גניבת מידע  ושרותי מודיעין עסקי. אנשי מקצוע החקירות, הינם בעלי היתר ורישיון  לביצוע פעולות חקירה הכוללות גם מעקבים וחקירות מיוחדות הדורשות בנית סיפורי כיסוי . מומלץ שלא לנסות ולבצע פעולות חקירה או מעקבים לבד, כיוון שהנזק אשר עלול להיגרם על ידי אדם ללא נסיון בכך, יכול להיות רב מן התועלת.
 
יש מגוון רחב של משרדי חקירות
 בשוק וכדאי לברר מספר דברים לפני שמחלטים :

לרוב ניתן להתרשם מהחוקר כבר בשיחת הטלפון או במפגש הראשוני עמו בו יפרט החוקר את מהלך עבודתו. כמו כן , יש לברר כי לחוקרים אשר איתם נפגשים יש רישיון לניהול משרד חקירות, בנוסף לרשיון חוקר פרטי. רשיון חוקר פרטי ניתן לאחר התמחות של שלוש שנים ומעבר בהצלחה במבחן של משרד המשפטים. אולם רשיון לניהול משרד חקירות, מקבלים בתום חמש שנים נוספות ולאחר אישור וועדה מיוחדת מטעם משרד המשפטים. בנוסף יש לברר באילו תחומים אותו משרד חקירות מתמחה ומה הנסיון שלו. כדאי גם להגיע למשרד החקירות לבחון את סביבת עבודתו ולהתרשם ממנה.
 
כמו כן, מומלץ גם לוודא כי אותו חוקר פרטי חבר בלשכת החוקרים הפרטיים. חוקרים החברים בלשכה זו, נוטלים על עצמם קוד אתי נוסף המחייב אותם.
 

חוקר פרטי במרכז משתמש במגוון רחב של אלמנטים לביצוע עבודתו: כגון מצלמות נסתרות זעירות המוסתרות בחפצים שונים, מצלמות עם יכולת לראיית לילה, מיקרופונים מוגברים, מכשירי פוליגרף  וכדומה. הטכנולוגיה המתפתחת מסייעת לחוקרים לייעל את עבודתם, אולם מכשיר טכנולוגי, יקר ככל שיהיה, אינו יכול להחליף את עבודתו של חוקר פרטי במרכז מנוסה, אשר באמצעות ידע מקצועי והבנת ההתנגות האנושית מצליחים לפצח מקרי חקירות שונים ולהגיע לחקר האמת.
 
חוקר פרטי  |  בלש פרטי  |  חוקר פרטי בגידות  |  מודיעין עסקי  |  חקירות כלכליות  | חוקר פרטי בפתח תקווה
עוז סער חקירות  |   כתובתינו : רחוב אימבר 7 א.ת. קריית אריה פתח תקוה  |  משרד : 03-9199209  |  טל :  054-4674434