חוקר פרטי ביהוד

עבודתו של חוקר פרטי ביהוד ובכל אזור המרכז מורכבת מפרטים רבים וממגוון רחב של עבודות חקירה. בכל עבודת חקירה החוקרים משתמשים באמצעים טכנולוגיים מתקדמים ושיטות חקירה מגוונות ויצירתיות אשר מאפשרות לו להגיע לממצאים הנכונים ביותר. אילו חקירות הוא יוכל לבצע עבורכם? במאמר הבא תמצאו את התשובה.

חקירות ביהוד והסביבה עם מעקבים ואיסוף מידע

חוקרים פרטיים מבצעים מעקבים בכל רחבי הארץ והעולם למגוון רחב של צרכים, בין אם זה איתור הונאות, חשיפות בגידות, ריגול תעשייתי, גניבות ועוד, בכדי לבצע מעקב ולקבל ראיות באופן חוקי וכביל בבית משפט (במידת הצורך) יש לפנות לחוקר פרטי שעבר את ההסמכה המתאימה וקיבל את הרישיון מטעם משרד המשפטים לעסוק בתחום, דבר נוסף וחושב הוא שכל חוקר פרטי חייב להיות כפוף למשרד חקירות פעיל ולעבוד תחתיו, חוקרים העובדים באופן עצמאי עוברים על החוק והראיות שאספו אינם חוקיות.

חקירות כלכליות

המטרה של חקירה כלכלית היא לקבל תמונת מצב נכונה ומדויקת על מצבו הכלכלי של אדם או חברה, בין אם זהו אדם פרטי ובין אם מדובר בעסק. חקירה כלכלית בודקת את כל הנכסים שלו, ההון שלו, חסכונות ופיקדונות, הכנסות ממגוון מקורות ועוד, גם כאלו שהוא מנסה להסתיר, וכך ניתן לדעת מהי תמונת המצב הכלכלית המדויקת. הדבר מסייע במקרים של גירושין בהם אחד הצדדים מסתיר נכסים או הון, או בחקירה של עסקים המנסים להתנער מתשלומים בתואנה של חסרים כספיים.

חקירת בגידות

אחד מתחומי החקירה הנפוצים בשנים האחרונות, החוקרים משתמש במגוון דרכים עם אמצעיים טכנולוגים בשיתוף מעקבים בכדי לחשוף את האמת ולאסוף ראיות אשר יהיה ניתן להציג גם בבית המשפט במקרה הצורך.

חוקר פרטי עוז סער

מודיעין עסקי

מודיעין עסקי יכול לסייע רבות לבעלי עסקים, משקיעים, מתעניינים ואפילו עובדים. חוקר פרטי משתמש בטקטיקות ייחודיות אשר מאפשרות לו לאתר את כל המידע הדרוש, גלוי ונסתר, וכך לענות על הצרכים של מזמין החקירה.

גניבה או הונאה

חקירות עסקיות או פרטיות לאיתור גניבות והונאות, בין אם מדובר בחקירה פנימית בתוך ארגון או חברה ובין אם חקירה חיצונית או אפילו של אדם פרטי. בתוך ארגונים וחברות, החקירות הללו יכולות לסייע גם באיתור מידע על פריצות אבטחה ובעיות בטחון שעלולות לפגוע בעסק.

חקירת איתור

נעדרים, בין אם מרצונם ובין אם שלא, ניתנים היום לאיתור בעזרת טכנולוגיה, גישה למאגרים ושימוש בשיטות חקירה חוצות גבולות בהן משתמשים החוקרים הפרטיים בדי לאסוף כל פיסת מידע. חקירות האיתור הנפוצות כיום הם איתור אנשים, איתור חשבונות בנק וכספים, איתור ילידים מאומצים, הורים בביולוגים ועוד

גילוי האזנות סתר

אם אתם חושדים כי במקום העבודה שלכם, בבית, ברכב או אפילו במכשיר הנייד, ישנם אמצעים להאזנות סתר, חוקיים או לא, ואתם רוצים לקבל את המידע המדויק ולגלות את המכשירים הללו, הדרך הטובה ביותר הינה לפנות אל חוקר פרטי מיומן אשר משתמש בציוד טכנולוגי מקצועי ויכול לאתר זאת בתוך זמן קצר מאוד ללא כל בעיה.