חוקר פרטי בחיפה

חושבים לפנות אל חוקר פרטי בחיפה? זקוקים לחקירה מקצועית ולא יודעים אם חוקר פרטי יכול לענות על הצרכים שלכם? אם כן, הכיר את עוז סער חקירות, משרד חקירות מקצועי הפועל באישור ורישיון משרד המשפטים לביצוע מעקבים ,תצפיות ואיסוף מידע על אנשים, נכסים וגופים בארץ ובעולם.

היתרון הגדול במשרדנו הוא שילוב של יותר מדרך פעילות אחת בעת החקירה ובכך לקבל תוצאות טובות יותר בזמן הקצר ביותר שניתן.

שירותיו של חוקר פרטי הופכים למבוקשים יותר ויותר בכל יום, וכך גם היצע השירותים של החוקרים הפרטיים הולך ומתרחב. במאמר זה תוכלו לקרוא על החקירות הנפוצות ביותר של חוקר פרטי, ובאילו תחומי חקירה הוא עוסק:

חקירת בגידות (חקירת אישות)

אחד השירותים הנפוצים ביותר, אין מה לעשות ,אבל בשנים האחרונות התחום רק הולך וגודל ועל כך יכולים להעיד משרד חקירות רבים, אחד מבני הזוג אשר חושד בבגידה או זקוק להוכחות לכך יכול לפנות אל חוקר פרטי בגידות על מנת שזה ימצא עבורו את הראיות המתאימות ויאפשר לו לקבל את כל המידע לו הוא זקוק, וראיות שיוכל להציג בבית המשפט על פי הצורך.

חוקר פרטי מיומן משתמש בטקטיקות מתאימות ושיטות טכנולוגיות מתקדמות אשר מאפשרות לו לאתר לבצע מעקב סמוי מבלי להיחשף או לעורר חשד כלל ובכך לחשוף את האמת שאדם פרטי לא יוכל, ולכן התחום הנ"ל מאוד מבוקש..

חוקר פרטי עוז סער

חקירות עסקיות

עסקים רבים משתמשים בשירות של חוקר פרטי עבור צרכים רבים כמו:

  • חקירות כלכליות על עסקים מתחרים או לפני השקעה בחברה אחרת ורכישת חברות – בנות.
  • חקירות לאיתור הונאות, גניבות או מעילות, בין אם בתוך החברה או הארגון ובין אם מבחוץ.
  • חקירות לגילוי דליפות מידע מתוך החברה או הארגון והאחראים לדליפות הללו.
  • חקירות לאיתור פרצות אבטחה בתוך הארגון, בין אם דרך עובדי הארגון ובין אם באמצעות פרצות טכנולוגיות שונות ועוד…

חקירות איתור נעדרים

עוד סוג נפוץ מאוד של חקירות הוא איתור נעדרים. זו יכולה להיות חקירה המוזמנת על ידי משפחה שקרוב שלהם נעדר, בין אם מרצונו ובין אם לא, או חקירה המוזמנת על ידי אנשים פרטיים או חברות שאדם אחר חייב להם כספים ומנסה להיעלם בכדי להיפטר מהחוב. חקירות אלו מאפשרות לאתר את הנעדר, בין אם הוא עדיין בגבולות ישראל ובין אם במדינות אחרות, וכך להמשיך לפעול על פי הצורך בהתאם לכך.

גם כאשר המשטרה מעורבת בחקירה, עדיין כדאי מאוד לערב חוקר פרטי אשר יש לו יכולת גדולה יותר, כוח אדם פנוי והרבה יותר משאבים לבצע את החקירה עד לגילוי האמת, בניגוד למשטרה אשר מוגבלת ובסופו של דבר יכולה לצמצם את המשאבים לטיפול באותו תיק או אפילו לסגור אותו מחוסר עניין לציבור ולהשאיר את המחפשים ללא תשובות ומבלי לאתר את הנעדר המדובר.

בדיקת האזנת סתר

אם יש לכם חשד שמאזינים לכם בבית או במשרד ואינכם יודעים היכן להתחיל לחפש, זה בדיוק המקום לפנות אלינו ולקבל שירות מקצועי בבדיקה וגילוי האזנות סתר מכל סוג.