חוקר פרטי – עוז סער חקירות הבחירה המומלצת

חוקר פרטי בהתאמה אישית לצרכים שלך

אנו במשרד "עוז סער חקירות" מציעים לכם מגוון רחב של שירותי חקירות, כאשר כל סוגי החקירות מבוצעות מתוך ניסיון רב, היכרות עם התחום וציוד מתקדם אשר מוביל כל חקירה לתוצאה המדויקת ביותר. בין סוגי החקירות המרכזיות במשרד שלנו תוכלו למצוא:

זיהוי שיחות חסויות – הטרדות

מטרידים אתכם באופן קבוע בטלפון בשיחות חסויות? אין שום סיבה בעולם שתמשיכו לסבול מההטרדות הללו. אנו מבצעים חקירה באמצעות מערכת מיוחדת לאיתור מספרים חסויים ויכולים לגלות מי עומד מאחורי ההטרדות בקלות ובמהירות.

חקירות כלכליות – מידע פיננסי אודות חברות ואנשים פרטיים

רוצים לאתר מידע כלכלי על אדם פרטי או על ארגון? באמצעות חקירות כלכליות מתקדמות אנו יכולים לאתר נכסים, נדל"ן ורכוש מוסתר בארץ או בחו"ל ולתת לכם תמונת מצב מדויקת ונכונה יותר על מצבו הכללי של הגוף הנחקר.

חקירת חשד לבגידה וחקירות גירושין

חקירות אישות הן חקירות רגישות במיוחד לאיתור וחשיפת בגידה או איתור מידע בתהליכי גירושין. בתהליכים אלו מבצעים חקירה מקצועית וקפדנית הן במעקבים והן בדרכים שונות ומצד שני שומרים על רגישות וחיסיון מוחלט. משרדנו בעל ניסיון רב בתחום ופועל ברישיון משרד המשפטים, דבר שמבטיח לכם ראיות כבילות ועדות בבית משפט במקרה הצורך.

חקירות מודיעין עסקי – מניעת הדלפות

חושדים כי דולף מידע מהעסק שלכם או שמסתובב בתוכו מדליף?, בעזרת חקירה מדוייקת המבוססת על מערכות אבטחה, ניתן להגיע בדיוק למקור שממנו המידע מועבר. מתחרים או בעלי אינטרסים אשר יקבלו מידע פנימי אודות העסק שלכם, עשויים לעשות בו שימוש לטובתם. לכן מומלץ לפנות אל חוקר פרטי מקצועי עם רקע בתחום ולאתר את מקור הדליפה  ובכך ולהבטיח את אבטחת המידע בעסק או בארגון שלכם על הצד הטוב ביותר חקירות אמינות / מהימנות

מה חשוב לבדוק לפני שבוחרים משרד חקירות?

האם משרד החקירות מחזיק ברישיון? רק חוקר פרטי עם רישיון לניהול משרד חקירות מטעם משרד המשפטים יכול, על פי חוק, לספק שירותים ללקוחות. שימו לב, יש להקפיד ולדרוש מהחוקר לראות שני רישיונות: הראשון רישיון חוקר פרטי והשני רישיון לניהול משרד חקירות. בדר"כ רישיון זה, תלוי במקום בולט במשרד. אדם המציג עצמו כחוקר פרטי ופועל ללא רישיון, עובר על החוק ועשוי לגרום נזק ולהרחיק אתכם מהמטרה.

האם מדובר בחוקר פרטי ותיק ומנוסה? משרד מבוסס, בעל ניסיון בתחומי התמחות המתאימים לצרכיך יוכל לספק לך את הנתיב הנכון להגעה ליעד. שאלות שרצוי לשאול את עצמך בעת בחירת חוקר פרטי הן: האם המשרד בעל כתובת פיזית קבועה וגלויה, האם ניתן לגשת אליו בכל עת? מהו ותק המשרד? מה משתקף מאתר האינטרנט של משרד החקירות? באיזה אופן משווק המשרד את עצמו והאם הוא מספק תחושת בטחון.

 

האם חוקר פרטי כפוף לקוד אתי?

 

​מומלץ לעבוד עם משרדי חקירות החברים בלשכת החוקרים הפרטיים בישראל. חוקרים החברים בלשכה נוטלים על עצמם קוד אתי ייחודי והם נתונים לפיקוח של וועדת ביקורת.