חוקר פרטי בגידות

החוקרים המועסקים במשרדנו פועלים ברישיון משרד המשפטים. וזה קריטי מכמה סיבות עיקריות, הראשונה הדבר מאפשר לנו בחוק לנהל חקירות מבוססות מעקבים ותצפיות המאפשרים גילוי מקרי בגידות או כל דבר אחר, והשני במידת הצורך החוקרים מתורגלים גם במתן עדויות והצגת ראיות בבית משפט, דבר שעשוי להשפיע באופן ישיר על החלטת השופטים.

חוקר פרטי בגידות

גברים ונשים בוגדים באותה מידה

  1. 10 רמזים עבים שאשתך בוגדת
  2. 10 רמזים עבים שהגבר שלך בוגד

חיינו מאושרים ככל שיהיו, מערבים גם חששות ופחדים רבים, נושא של פגיעה בביטחון האישי, חשש מגניבות, חשד לחוסר נאמנות מצד שותפים עסקיים או בני זוג, לצערנו אף אחד אינו מחוסן מפני דברים אירועים כאלו העשויים להשפיע רבות על חיינו. יחד עם זאת, יש ללמוד לחיות עם החשש לצדנו ולהתמודד עמו בדרכים שונות. שכירת שירות של חוקר פרטי המתמחה בגילוי בגידות הוא אחד האמצעים היעילים לשליטה בחיינו במצבים של חוסר וודאות, פחד וחשש והם הגורם המוסמך והמקצועי ביותר שניתן לפנות אליו במקרים אלו על מנת להסיר את החשדות ולקבוע עובדות.

כיצד מתבצע הליך חקירת בגידה?

כאשר אנו מבינים שבן הזוג לא התוודא ויגלה לנו מיוזמתו על מקרה הבגידה אנו חייבים לבצע מעקבים ותצפיות באופן סמוי בכדי לגלות את כל האמת, יש לציין תחילה שברוב הפניות למשרדי החקירות בנושא זה ישנם חשדות כבדים לבגידות המתנהלות באופן קבוע ולא בגידה אחת; שהייתה במקרה, לכן היציאה למעקב נעשת בתיאום מלא עם מזמין החקירה בזמן שהסבירות גבוהה שהולכת להתרכש בגידה

בכל זמן המעקב מזמין החקירה מקבל עדכון שותף על ממצאי המעקב שכוללים תיעוד של בן הזוג בכל רגע משמעותי שעשוי לחזק את החשדות נגדו, בסיום החקירה מקבל מזמין החקירה דוח סיכום עם תיעוד מדויק של כל הממצאים שנאספו.

מתי עולה חשד לבגידה?

זו שאלה שבכל זוגיות יכולה לעלות תשובה שונה, אבל ברוב המקרים התמונה היא דיי זהה עם תחושת בטן, זה מתחיל בחוסר יחס, קרירות ומתח, אם בעבר היה לכל אחד מכם גישה לטלפון נייד של בן הזוג, כעת הטלפון כבר לא מונח סתם כך על השולחן אלא הולך עם בן הזוג לכל מקום: לשירותים, למקלחת, לחצר וכו', ואינו נישאר חשוף לכל טלפון או הודעה שעלולה להסגיר, זאת ועוד רמזים שחוזרים על עצמם כגון:

  • בן הזוג מחדש את המלתחה בבגדים חדשים לעיתים קרובות, ובשונה מבעבר
  • בן הזוג מקפיק להתהדר יותר מבעבר ומוגזם מהרגיל
  • פתאום יש נסיעות עבודה תכופות ואף למקומות שונים בארץ
  • טלפון הסלולרי כבר לא מונח סתם כך ללא נוכחות בן הזוג
  • שינויים בהרגלים של שנים
  • אי זמינות לעיתים קרובות
  • דיבור מבולבל כאשר נשאל למהלך יומו

תוכן שעשוי לעניין אותך:

מתי לפנות לחוקר בגידות?

80% מכלל הפונים לחוקר פרטי המתמחה בבגידות כבר בטוחים שמתרחשת בגידה, והפניה נעשית רק כדי לקבל ראיות חותכות על כך לצורך בתי משפט וכו' או בכדי לדעת עם מי בן הזוג בוגד, גברים פחות "מתמחים" בהסתרת הבגידות ומשאירים אחריהם עקבות ורמזים עבים, אצל הנשים הדבר נעשה בדיסקרטיות קצת יותר מחמירה אך גם פה אם מחפשים במקומות הנכונים ניתן להביא ראיות,

במידה ואתם בטוחים בחשדות מומלץ לפנות בהקדם לחוקר כל עוד הממצאים חמים,
במידה ואתם לא בטוחים מומלץ להתייעץ עם חוקר בכדי להבין את המצב ולקבל המלצות להמשך התנהלות

שודר ברשת 13: הלקוח שהגיע למשרדנו, ידע בוודאות שאשתו בוגדת בו אבל מה שמצאנו הצליח להדהים גם אותנו..