חוקר פרטי בגידות בבאר שבע

אף פעם לא נעים להיות בצד שחש בגידה, אף פעם לא נעים להיות בצד שחש סימני שאלה וחוסר וודאות ואף פעם לא נעים לחוש חסרי אונים. אי לכך כאשר בני זוג חשים נבגדים, זה הזמן לפנות אל אנשי מקצוע אשר עשויים לספק את התשובות ואף באופן דיסקרטי לחלוטין, כך שאם לא יעלו ממצאים, הרי שניתן יהיה לחזור לשגרה מבלי שום תחושה רעה מצד בן הזוג השני. מי הוא אותו בעל מקצוע? חוקר פרטי אשר מתמחה בבגידות!

יש לכם חשד לבגידה? חייגו לעוז סער חקירות ליעוץ ראשוני ופגישה ללא עלות בטל' 054-4674434

התמחות מקצועית

חוקר פרטי אשר מתמחה בבגידות הנו חוקר פרטי אשר מבין מהם דפוסי ההתנהגות של אנשים שבוגדים, שיודע אלו אמצעים אידאליים עבור מגוון תרחישים, שמחזיק בציוד מתקדם, שיודע כיצד להתנהל ואף יודע להנחות את הלקוח עבור המשך התנהלות לאחר קבלת הממצאים. אי לכך מי שמבקש לאשש חשדות, מי שמבקש לחזור לנשום, מי שמבקש לוודא שכלל ההתנהלות מתבצעת בחשאיות, מי שמבקש להשיג אינפורמציה חשובה ובאופן כללי לקבל את כלל התמונה השלמה, ישמח לגלות שכל עוד פונים אל חוקר פרטי המתמחה בבגידות בעיר בבאר שבע (או בכול אזור אחר בהתאם למיקום הרצוי), הרי שניתן יהיה ליישר קו – הן עבור שיקום היחסים והן עבור בניית תיק כהלכה לקראת יציאה למאבק משפטי.

איך מתבצעת חקירת בגידה?

לרוב כשמתבצעת פניה למשרד חקירות, לא מדובר בבגידה חד פעמית שהייתה במקרה, אלא ישנם חשדות כבדים וסימנים מחשידים למקרה בגידה שחוזר על עצמו ולרוב עם פרטנר קבוע, אז מה עושים?

מרגע קבלת כל הפרטים אנו מבצעים שיתוף פעולה מלא עם מזמין החקירה וממתנים לרגע ולזמן הנכון לצאת למעקב, זה יכול להיות יציאה מאוחרת, יום עבודה שמתארך פתאום, נסיעה מיוחדת בארץ ובחו"ל או כל רגע שבו החשד לבגידה מתגבר,

מרגע היציאה למעקב החוקר מעדכן באופן שותף את מזמין החקירה בכל רגע משמעותי שקורה, זה יכול להיות כתובת מיקום חשודה, אנשים שבא שבאים במגע כל כל סימן אחר שמסגיר,

כל תהליך החקירה מתועד שלב אחר שלב ומועבר למזמין החקירה עם סיום בעבודה.

שלב חשוב

מבחינה משפטית חשוב לדעת שחוקר פרטי עשוי לסייע בעת ביסוס התיק, עשוי לעזור בבניית עילה עבור בקשת גירושין, עשוי לנווט את חלוקת הרכוש באופן יותר ראוי, עשוי להשפיע על אופי הפסיקה לגבי המשמרות על הילדים ואף עשוי לעזור לקבל החלטה חשובה – האם מבקשים להתקדם לקראת גירושים או לחלופין אל עבר ייעוץ זוגי. כמו כן ראוי לדעת שיש חוקרים פרטיים שעובדים בצמוד לעורכי דין בתחום הגירושים, ולו מנת שיידעו מה לבקש, מה לחפש וכיצד להכין את התיק. מכאן שאם מבקשים לשים סוף לסימני השאלה, אם מבקשים למצוא עובדות ואם מבקשים לשלוט על הסיטואציה – הרי שטוב לדעת שיש חוקרים שמתמחים בתחום.