חוקר פרטי בגבעתיים

מחפשים חוקר פרטי בגבעתיים? זקוקים לאיש מקצוע מומחה לאיתור מידע? חוקר פרטי יכול להציע לכם מגוון רחב של עבודות חקירה ומגוון עצום של טקטיקות ושיטות שונות שיאפשרו לכם לקבל את המידע לו אתם זקוקים בצורה הטובה ביותר ובאופן מדויק.

חקירות בפריסה ארצית מלאה ובגבעתיים בפרט

משרד עוז סער חקירות פעיל משנת 1999בתחום ומתמחה במגוון רחב של סוגי חקירות, למשרד רישיון מטעם משרד המשפטים ומעסיק חוקרים המנוסים בתחומים שונים, המשרד נותן שירותים באזור גבעתיים והארץ כולה, היתרון הגדול שלנו הוא שילוב של מספר פעולות חקירה בו זמנית בכדי להביא לתוצאות מדויקות והטובות ביותר שניתן להשיג.

חקירות כלכליות

חקירות כלכליות יאפשרו לכם לקבל מידע כלכלי על כל גורם, ובשיטות מיוחדות ומותאמות לצרכים שלכם, וכאלו שיאפשרו לכם לא רק לקבל את המידע, אלא גם להשיג אותו באופן חוקי כך שתוכלו להציג אותו בפני הרשויות השופטות או כל גורם אחר או להשתמש בו עבור הצריכים התחרותיים שלכם מול כל בית עסק מתחרה.

חקירות אישיות (בגידות)

בין אם מדובר בחקירה לחשיפת בגידה או חשד אצל אחד מבני הזוג על שקר של השני (גם ללא קשר לבגידה), הסתרת נכסים אישיים, גילוי מעקבים או אמצעי האזנות סתר ועוד. אנשים פרטיים רבים משתמשים בשירותיהם של חוקרים פרטיים במגוון רחב של מקרים ומקבלים את האמת לה הם זקוקים בתוך זמן קצר.

איתור נעדרים

לאתר נעדר זה לא דבר פשוט, בין אם הוא נעדר מרצונו ובין אם לא, ובפרט אם הוא כבר לא נמצא בגבולות הארץ. בין אם מדובר בחקירה אישית (כמו אישה שנותרה עגונה לאחר שבעלה עזב ונעלם) ובין אם מדובר בחקירה של גורם עסקי (כמו חייב כספים אשר נעלם כדי להתחמק מהחוב או כל סיבה דומה), חוקר פרטי ישתמש בשיטות ייחודיות, קשרים רבים ובכל האמצעים הטכנולוגיים העומדים לרשותו בכדי לאתר את הנעדר.

איתור האזנות סתר

אם אתם חושדים כי בסביבה שלכם מותקן ציוד להאזנות סתר, בין אם הוא חוקי ובין אם לא, הדבר הטוב ביותר שתוכלו לעשות כדי להגן על עצמכם ועל הפרטיות שלכם הוא לפנות אל חוקר פרטי אשר ישתמש בכלים טכנולוגיים חדשניים לאיתור כל סוג של אמצעי להאזנות סתר – בין אם זו אפליקציה נסתרת במכשיר הנייד שלכם, מכשיר האזנה על קו הטלפון הביתי או המשרדי או מכשירים להאזנות סתר המוסתרים בבית שלכם, במשרד, ברכב או בכל מקום אחר.

גניבות והונאות

חקירות המשמשות בעיקר עסקים, אך לא רק. בכל חשד של גניבה, הונאה או מעילה, לפני שפונים אל המשטרה כדאי לבצע חקירה פנימית בעזרת חוקר פרטי ולגלות את ההיקף של הגניבה או המעילה, לאשר את החשדות, לאסוף ראיות כנגד הנאשמים בכך ולאחר מכן להחליט כיצד לפעול בצורה הנכונה ביותר בהתאמה למקרה ולהיקף הגניבה.