חוקר פרטי באילת – כל מה שתרצו לדעת

מחפשים חוקר פרטי באילת? רוצים להיות בטוחים כי אתם פונים אל איש מקצוע מומחה אשר יענה על כל הצרכים שלכם ויספק לכם את עבודת החקירה הטובה והמקצועית ביותר? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

משרד החקירות "עוז סער חקירות" מספק לכם שירות מקצועי של חוקר פרטי באילת אשר יענה על כל הצרכים שלכם ויאפשר לכם לדעת את האמת על כל מקרה לו אתם זקוקים בצורה הטובה ביותר. אנו מציעים מגוון רחב של שירותי חקירה והניסיון שלנו מאפשר לנו לבצע כל עבודת חקירה על הצד הטוב ביותר תוך שימוש באמצעי חקירה מתקדמים וצוות מקצועי וכך לגלות את האמת ולתת לכם את כל ההוכחות הנדרשות כך שתוכלו לעשות בכך כל שימוש נדרש בהתאם לחוק.

חוקר פרטי באילת – מעקבים ותצפיות 

חלק מעבודתו של חוקר פרטי באילת הוא מעקב. אנו מבצעים מעקבים מכל הסוגים באילת ובכלל, בכל רחבי הארץ. אלו יכולים להיות מעקבים לאיתור בגידות או הוכחות שונות בתיקי גירושין, מעקבים לאיתור הונאות או מעילות, מעקבי ביטוח, איסוף ראיות לצרכים שונים, מעקבים כלכליים, איתור ריגול תעשייתי וכדומה. כמו כן, אם אתם חושדים כי עוקבים אחריכם, אנו מבצעים עבודות חקירה לאיתור מעקבים, בין אם מדובר במעקבים פיזיים ובים אם מעקבים אלקטרוניים באמצעים שונים.

חקירות כלכליות

סוג נוסף של חקירות אותן אנו מבצעים אלו חקירות כלכליות. מדובר בחקירות המאפשרות לבצע איתור נכסים גם בארץ וגם במדינות זרות, איתור מידע כלכלי על אדם או חברה, איתור של חשבונות בנק, צווים כלכליים שונים, חובות והתחייבויות, מקורות הכנסה נוספים, תכניות חסכון ועוד כל מידע כלכלי נוסף על האדם הנחקר, כמובן, הכל בהתאם לחוק כך שתוכלו להשתמש בראיות אותן נאסוף גם בבית המשפט במקרה הצורך.

מודיעין עסקי

חקירות מודיעין עסקי מבוצעות עבור מגוון רחב של צרכים עסקיים שונים, בין אם זה למטרה של חקירת חברה לפני רכישה של חברה או מיזוג בין חברות, חקירת חברה אשר מגישה בקשה לפשיטת רגל והפטרים ועוד מגוון חקירות נוספות.

איתורים

חקירות איתור נועדו לא רק לאיתור נעדרים, מרצונם או לא מרצונם, אלא הרבה מעבר לכך. במסגרת החקירות הללו אנו יכולים לאתר חייבים אשר מתעלמים מצווי בית משפט או מתחמקים מתשלומי חובות, איתור של כספים שונים, איתור יורשים אשר נדרש על מנת להנפיק צווי ירושה או לממש צוואה, איתור של כתובות או מקומות עבודה לצורך מסירת צווי בית משפט או מסמכי תביעות, איתור של מטרידים אשר משתמשים באמצעים אלקטרוניים ודיגיטליים על מנת להסוות את עצמם ועוד.

חקירות גניבה והונאה

חקירות מקצועיות אשר מאפשרות קודם כל לזהות האם אכן בוצעה הונאה או גניבה במקום מסויים, בין אם זה בתוך עסק קטן או גדול, ארגון כזה או אחר או אפילו בעניין אישי, ובמידה וכן לאתר את המעורבים בדבר תוך מציאת הוכחות חותכות אשר יאפשרו למצות עם האשמים את הדין על פי החוק, גם אם מדובר בגניבות או הונאות אשר בוצעו באופן דיגיטלי דרך פרצות אבטחה בארגון. בין אם מדובר בגניבות או הונאות הקשורות לעניינים כספיים ובין אם מדובר בגניבות מידע, קניין רוחני או כל דבר דומה.