חוקר פרטי באור יהודה

משרדי חקירות באור יהודה ובמקומות שונים בארץ יכולים להעיד על עלייה מתמדת בביקוש לחקירות ובתחומי החקירות המתרחבים, עם זאת תחומי החקירות באור יהודה אינם שונים כלל משאר החקירות בארץ ומתאפיינים באותם ביקושים.

חוקר פרטי באור יהודה פועל למעשה בכל מקום ברחבי הארץ ובמקומות שונים בחו"ל, המטרה היא להביא ראיות הוכחות או כל דבר אחר שנשכר לבצע, חוקרים פרטיים הם אנשים שהוכשרו לכך וקבלו רישיון מטעם משרד המשפטים לעסוק בתחום.

חוקר פרטי

חשוב לדעת שמעבר להחזקת הרישיון בתחום, חוקרים הפרטיים מחויבים להיות כפופים למשרד חקירות פעיל בזמן החקירה, במידה ולא נעשה כך,

סוגי החקירות באור יהודה

  • חקירות איתור – איתור אנשים, נכסים, כספים
  • חקירות מטרידים – חשיפת מטרידים סידרתים ברשת ובכל מקום אחר
  • חוקר פרטי בגידות – גילוי וחשיפת בגידות מבלי להיחשף
  • גילוי האזנות סתר במשרדים ובתים פרטיים
  • חקירות כלכליות – חשיפת מידע על עסקים
  • בדיקת פוליגרף – "מכונת אמת" ועוד
  • משרד עוז סער חקירות – במה אנו יכולים לעזור לך

משרד החקירות עוז סער הינו משרד מוביל בתחומים רבים עוז סער הוא חוקר פרטי בעל ניסיון בתחום משנת 1999 ופועל ברישיון משרד המשפטים לביצוע מעקבים, תצפיות ואיסוף מידע בפריסה ארצית מלאה ואף בארצות שונות בחו"ל,

יתרונות המשרד

משרדנו משלב בתחומי החקירות יותר מדרך פעולה אחת במקביל ובכך מגדיל משמעותית את היכולת להביא תוצאות מהירות ומדויקות, בסיום כל חקירה אנו מגישים דוח מסכם עם כל שלבי החקירה הכולל זמנים ומקומות מדויקים וראיות שנאספו.

מתי פונים לחוקר פרטי?

הזמן הטוב ביותר לפנות לחוקר היא שיש חשדות מוצקות או מידע שמוסתר מכם במכוון, בכדי שהחקירה תחשב כמוצלחת ותביא את הראיות החותכות יש משקל גדול מאוד לזמן שבוחרים להתחיל לחקור, לרוב כאשר מגיעים לייעוץ ראשוני ובוחנים את המידע והמטרה, מקדישים מחשבה רבה לזמן הפעולה, לכן חוקרים פרטיים מוכוונים בכל זמן ובכל שעה לצאת למשימה.

כמה עולה לשכור חוקר פרטי באור יהודה

התשלום אינו קשור למקום משרד החקירות ואף לעיתים קרובות גם נסגר טלפונית, המחיר שונה בין תחומם חקירה אחד לאחר בהתאם לסוג החקירה והמשתנים שבה, אפשר לומר בכללי שעלות מעקב שעתי יכולה לנוע בין 350-450 ₪ לשעה + הוצאות דלק במידה וצריך אבל ניתן גם לגבש מחיר פיקס לחקירה כולה.