גוגל פלוס פייסבוק

חוקר פרטי עוז סער כתובתינו: רחוב אימבר 7 א.ת. קריית אריה פתח תקווה


רוצים לדבר עם חוקר?
מלאו את הפרטים ומיד נחזור!
 

חוקרים פרטיים מנוסיםחוקרים פרטיים
 
חוקרים פרטיים נשמעים לפעמים כמו דמויות בדיוניות מסרטי בלשים. אולם חוקרים פרטיים הם אנשים אמיתיים מאד, אשר מסתובבים בינינו. לא תוכלו לדעת שהשכן שמולכם עובד כחוקר פרטי, משום שחוקרים פרטים מקפידים לשמור על אנונימיות ועל דיסקרטיות מלאה – על מנת שיוכלו להשלים את עבודתם בצורה הטובה ביותר.
 
מה עושים חוקרים פרטיים?
 
חוקרים פרטיים מגלים את האמת, בכל תחום שהוא. אנשים פונים לקבלת שירות של חוקרים פרטיים כאשר הם יודעים או חושדים שמידע כלשהו, אשר קשור אליהם באופן ישיר, נסתר מהם. אנשים מבקשים שירות של חוקרים פרטיים לעשרות סוגים של מקרים. חוקרים פרטיים עשויים לעסוק בנושאים משפחתיים, כמו למשל בדיקה של נאמנות בני זוג, במקרה של חשש לבגידה, איתור קרובי משפחה נעדרים, וכדומה. לעיתים בני משפחה מגלים כי היה להם אח שנמסר לאימוץ, למשל, והם מעוניינים לאתר אותו, וכן מקרים דומים אחרים. חוקרים פרטיים עשויים גם לעסוק בנושאים עסקיים וכלכליים, כמו למשל גילוי של מעילות בחברות ובעסקים, ריגול מודיעיני אחר מצבו של עסק מתחרה, מעקב אחרי אנשים אשר תובעים חברות ביטוח, כאשר ישנו חשד שהם מזייפים את מצבם הגופני או הכלכלי, וכן הלאה. חוקרים פרטיים זקוקים לידע רב, אולם בעיקר הם זקוקים לכושר אלתור וליצירתיות גבוהה, על מנת שיוכלו להתמודד עם חקירות מורכבות ולקבל את כל המידע הדרוש להם, עד לפתרון המלא של הבעיה אותה הם חוקרים.
 
כלי העבודה של חוקרים פרטיים?
 
חוקרים פרטיים עושים שימוש בכלים משוכללים שונים, אשר מסייעים להם בסוגים שונים של חקירות. אולם ברוב המקרים, כלי העבודה השימושיים ביותר עבור החוקרים הפרטיים הם העיניים והרגליים. מעקבים הם הדרך היעילה ביותר, בדרך כלל, לחקור נושאים שונים, ולכן חוקרים פרטיים עשויים לבלות שעות רבות במעקבים אחרי חשודים או אנשים הקשורים באופן זה או אחר לחקירה. המעקבים מתבצעים ברגל או ברכב, בהתאם לצורך. אולם בנוסף לשיטות הפשוטות והטובות הללו, משתמשים כיום חוקרים פרטיים בכלים משוכללים נוספים, אשר מסייעים להם מאד. מצלמות נסתרות, אשר מוסוות כתיקים, עטים ומוצרים יומיומיים אחרים, הם פריט בסיסי לכל חוקר פרטי, ומשמשים חוקרים פרטיים לתיעוד של הדברים שאותם הם רואים. באמצעות המצלמות הללו, יכולים חוקרים פרטיים לאמת חדשות שונים ולהציג ראיות לעבירות שונות שנעשות על ידי החשודים. גם ציוד האזנה, בהתאם למותר בחוק, משמש את החוקרים הפרטיים, וכן גם תוכנות ריגול ייחודיות אותן ניתן לשתול במחשבים של חשודים, ועוד.

לפרטים נוספים אודות חוקרים פרטיים

חוקרים פרטיים מנוסים
 
חוקר פרטי  |  בלש פרטי  |  חוקר פרטי בגידות  |  מודיעין עסקי  |  חקירות כלכליות  | חוקר פרטי בפתח תקווה
עוז סער חקירות  |   כתובתינו : רחוב אימבר 7 א.ת. קריית אריה פתח תקוה  |  משרד : 03-9199209  |  טל :  054-4674434