חוקר פרטי עוז סער כתובתינו: רחוב אימבר 7 א.ת. קריית אריה פתח תקווה


רוצים לדבר עם חוקר?
מלאו את הפרטים ומיד נחזור!
 

זיהוי שיחות חסומותהטרדה טלפונית נחשבת לעבירה פלילית.

משרדנו מפעיל מערכת לאיתור שיחות טלפון ממספרים חסויים.הטרדות טלפוניות מתבצעות בד"כ באמצעות שיחה חסויה, על ידי חיוג הקידומות *43,  #31# (תלוי מאיזה מפעיל מתקשרים) או בחסימה קבועה מראש על ידי מפעילי הקו. המערכת שבשימושנו מסוגלת להתמודד עם שתי שיטות החסימה.לאחר פיענוח מספר הטלפון של המטריד הסדרתי , השלב הבא, הוא ביצוע חקירות פרטיות לזיהוי ואיתור.במקרים מסויימים נמליץ לחקור את אותו גורם ולקבל ממנו הודעה לגבי ההטרדות.עם סיום החקירה, יתקבל דו"ח מסודר בצירוף ההקלטות והראיות שנאספו וניתן להגיש באמצעותו תלונה במשטרה.

כמה פעמים התרגזתם עקב שיחות בלתי מזוהות שמציקות לכם? כמה פעמים שיחות חסומות הטרידו את מנוחתכם ? כמה פעמים רציתם להגיע אל אותו המטריד ? לכל השאלות הללו יש תשובה אחת ,עוז חקירות.

אחד הדברים הכי מרגיזים מאז פרצו אל העולם הטלפונים החכמים הוא כל נושא השיחה הבלתי מזוהה, מה שפעם היה נחשב כהישג טכנולוגי בכך שניתן לראות מראש מי מחייג אלייך הפך להיות עניין שגרתי , אולם לא מעט מטרידים למדו על כל השיטות הקיימות לחייג ללא שיופיע מספר הטלפון על הצג.

במקרים רבים המשטרה לא מטפלת במקרים אלה, לא פעם נשמעו טענות של אזרחים תמימים המוטרדים דרך קבע על ידי גורם כזה או אחר על אוזלת ידה של המשטרה וחוסר הרצון שלהם לטפל בעניין חשוב זה ומטריד זה.
זיהוי שיחות חסומות הוא אחד מתחומי ההתמחות של עוז חקירות, אין יותר צורך בלילות של מחשבות לגבי מי העומד מאחורי ההטרדות , זיהוי שיחות חסומות יעשה על ידי עוז חקירות בצורה מקצועית ואחראית ביותר.

איך תופסים את המטריד ?


ברגע שמתקבלת בקשה לזיהוי שיחות חסומות ,מתחיל תהליך שבסופו יקבל הלקוח דוח מפורט של זיהוי השיחות , איתור האדם העומד מאחורי אותו המספר החסוי שפוענח, הקלטה ותיעוד של אותן השיחות ולאחר מכן הגשת דין וחשבון מפורט ללקוח.

תכנית העבודה לזיהוי שיחות חסומות תעשה על ידי הצוות המקצועי של עוז חקירות, התוכנית תעשה בצורה אחראית ועל פי כל הנהלים והכללים המקובלים וכמובן בהתאם לחוק שמאפשר לפעול במסגרת ההסמכה של משרדי החקירות בישראל.

משרד חקירות סער עוז לשירותכם

משרד החקירות סער עוז יעמיד לרשותכם את כול הכלים על מנת לאתר עבורכם זיהוי שיחות חסומות , מעבר לכך המשרד עוסק במגוון רחב מאוד של תחומי חקירות כמו: איתור אנשים בין אם זה לצרכים פליליים או איתור אנשים שנעלמו כמו בן אובד וכולי.
חקירות כלכליות ,חקירות העוסקות בריגול עסקי ותעשייתי וכמובן כול נושא האישות, שבו יש צורך בראיות לצורכי תיקי גירושין.
לשחת ייעוץ עם חוקר פרטי, בנושא הטרדות טלפוניות  צרו קשר
בטל':  03-9199209
 
חוקר פרטי  |  בלש פרטי  |  חוקר פרטי בגידות  |  מודיעין עסקי  |  חקירות כלכליות  | חוקר פרטי בפתח תקווה
עוז סער חקירות  |   כתובתינו : רחוב אימבר 7 א.ת. קריית אריה פתח תקוה  |  משרד : 03-9199209  |  טל :  054-4674434 קידום אתרים אורגניSEOLINKS
לייבסיטי - בניית אתרים